Двоє в човні, не рахуючи «Джуніорс»…

Огляд повторних  матчів попереднього етапу кубка України серед аматорів

«Сокіл» впевнено здобув путівку в наступний етап розіграшу. Події у повторному поєдинку розвивалися дуже стрімко. Вже на третій хвилині “соколи” вийшли вперед. Спрацювала досить проста комбінація: Скаскевич вибив м’яча подалі від воріт, Обулор виграв боротьбу на другому поверсі і асистував Байдалуку, який з меж штрафного майданчика завдав точного удару у дальній кут. За тринадцять хвилин потому Ігор оформив дубль. Шаменко виконав подачу зі штрафного, Васильєв поцілив у поперечину, а після добивання Обулора м’яч від поперечини опустився за лінію воріт.  Проте арбітр взяття воріт не зарахував.

Подробнее...

Карколомний дебют «християн» та впевнений поступ «Ниви»…

Огляд матчів 3 туру чемпіонату України серед аматорів

Набирає ходи чемпіонат України серед аматорів. Нагадаємо, що в поточному сезоні в ньому дебютують «Нива» з Бузової та київська «Українська Християнська Спортивна Академія», база якої знаходиться в Тарасівці. Стежимо ми й за добре знайомою «Кудрівкою», яка хоча й представляє Чернігівську область, але на її чолі стоїть ірпінський меценат і організатор Роман Солодаренко. Відмінно стартувала «Нива». Команда Октая Ефендієва здобула три перемоги в трьох матчах. В третьому турі наші земляки впевнено здолали «Білу Церкву».  Обласне дербі на всеукраїнському рівні пройшло з перевагою Ниви, укомплектованої більшою кількістю досвідчених гравців із досвідом виступів на вищому рівні. Втім, відкрити рахунок вдалося вже під кінець першої третини. Сергієнко та Балацький в одній атаці почергово подавали зліва направо і справа наліво, поки Олег Чоботар в стрибку відправив м’яча в сітку головою ‒ 1:0 на 25-й хвилині. Цей гол збадьорив Ниву, і ще до перерви господарі закріпили перевагу.

Яскрава палітра кубкових протистоянь…

Огляд перших матчів кубка України серед аматорів

Минулого  тижня стартував  Кубок України серед аматорів. В поточному сезоні наш регіон представлений у цих престижних змаганнях аж п’ятьма (!) – і це рекордна кількість представництва одного району в Україні за всі часи проведення аматорськиих змагань -  командами: вже «бувалими в бувальцях» «Соколом» (Михайлівка Рубежівка), «Джуніорс» (Шпитьки) та «Нивою» (Бузова), а також абсолютними   дебютантами всеукраїнських змагань – UCSA (Київ) та «Роніним» (Лісне). Кожен етап складається з двох матчів – вдома та на виїзді. Перший кубковий день приніс  вболівальникам трьох наших команд («Нива» стартує з наступного етапу, а «християни» 1 вересня матчем з «Дружбою» з Мирівки) різноманітну палітру вражень – від переконливої перемоги «Сокола» до драматичної кінцівки дебютного матчу «Роніна» та несподіваного конфузу від «Джуніорс». Втім, про все по порядку.

Аматори на старт!

Розпочався черговий сезон всеукраїнських змагань серед аматорських команд під егідою ААФУ. Цього разу наш інтерес до цих змагань буде сфокусовано, передусім, на дебюті в чемпіонаті амбітної і перспективної «Ниви» з Бузової. Клуб Октая Ефендієва твердо націлений на перемогу в цих змаганнях вже в перший рік своєї участі в них. В минулому сезоні «Нива» «спробувала на зуб» цей рівень в кубку України серед аматорів, дійшла до чвертьфіналу, а тепер – з кількома новими гравцями та досвідченим тренером Сергієм Карпенком, який вже має досвід перемог на цьому рівні з бзівським «Авангардом», піде на штурм аматорської вершини України. Безперечно, будемо слідкувати за добре знайомим нам колективом Романа Солодаренка – «Кудрівкою», яка представлятиме рідний край президента – Сосницький регіон Чернігівської області. Під керівництвом досвідченого тренера Олександра Бабора «Кудрівка» спробує поліпшити свої минулорічні здобутки – четверте місце в груповому турнірі та чвертьфінальна стадія кубка.

Фінішували на мінорній ноті…

Огляд 22 туру чемпіонату України серед аматорів

В завершальному турі групового етапу чемпіонату України серед аматорів і «Кудрівка», і АФСК «Київ» зазнали дошкульних поразок і не змогли виконати завдання – мінімум на фініші.

Дуель двох столичних молодих команд мала принципове значення. В випадку перемоги АФСК Київ обходив би господарів, Єдності ж три очки з великою долею вірогідності дозволяла вийти на сьоме місце (зважаючи на складного суперника у МФК Первомайськ). До того ж, підопічні Конюшенка дуже хотіли реваншуватися за розгромну поразку в першому колі. У першому таймі пригадаємо відразу кілька смачних, хоч і неточних дальніх ударів Вояновського, а також регулярні підключення центрбеків на стандарти, які таїли загрозу. Були удари і в гостей, але, склалося враження, цього разу Олабина, Роєнка, Фальковського та Као тримали особливо ретельно. Важливий епізод стався вже після перерви, коли Музика в боротьбі з Долженком сфолив і залишив свою команду – гостей – у меншості. Тепер уже перевага була на стороні Єдності, але довелося чекати аж кінця компенсованого часу, щоб її реалізувати. Після ауту захисник Лісняк виніс м’яча головою на рубіж карного майданчика, де чергував його колега за амплуа з команди господарів – Рікардо Кінсон. Він спіймав м’яча на ліву ногу й з лету поцілив практично в саму ближню дев’ятку – 1:0 на 90+3-й хвилині. Такою драматичною вийшла остання хвилина виступів підопічних Анатолія Сіденка в дебютному для себе сезоні на всеукраїнській арені. Чекаємо приємних новин від команди щодо зміни статусу клубу в найближчому майбутньому.

Така очікувана перемога…

Огляд 21 туру чемпіонату України серед аматорів

Досвідчених гостей із Миколаївської області АФСК Київ очікував без двох провідних гравців – захисник Счастливцев і нападник Ігнатьєв пропускали цей тур через дискваліфікацію. Попри такі втрати, кияни створили кілька моментів і повели в рахунку. Після невдалого ауту від гостей Овчинніков запустив довгий пас на Юрченка, Андрій вискочив на воротаря, обіграв його й забив у порожні ворота – 1:0. Проте вже через хвилину МФК Первомайськ відігрався. Після ауту Севодняєв зряче закинув м’яча на напівколо карного майданчика, де Сухраб Алієв прийняв правою й лівою ногою пробив точно під поперечину – 1:1. Тепер уже ініціатива належала гостям – Приймаченко вимушений був відбивати удар Кірєєва, непогано з різних позицій били ще кілька гравців гостей, а коли Севодняєв відпасував на Віталія, Кірєєв метрів із 20-ти на виконання пробив із лівої ноги – 1:2.