8 тур ВИЩА ЛІГА (31.10 – 01.11)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
22 Софія (Соф. Борщагівка)  2:3 Джуніорс (Шпитьки)  1.11  15:00  Святопетрівське Піхур Олександр, Авдишев Дмитро, Середа Андрій
23 Нива (Бузова)  7:0 SC Гатне  1.11  15:00  Бузова Задіран Сергій, Резнік Анастасія, Ступак Дмитро
24 Сокіл (Мих. Рубежівка)  3:1 Кудрівка (Ірпінь)  1.11  17:30 Ірпінь Чемпіон Мельниченко Максим, Костюренко Нікіта, Мельниченко Дмитро
9 тур ПЕРША ЛІГА (31.10 - 01.11)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
49 АФСК Київ  0:2 ФК Вишневе  1.11  14:00  Вишневе Дуднік Вячеслав, Бучаков Олександр, Попаденко Марина
50 ФК Гореничі  3:3 Прогрес (Крюківщина)  1.11  12:30  Шпитьки Мельниченко Дмитро, Мельниченко Максим, Козлов Денис
51 Кімерка (Гостомель)  0:2 Віннер (Боярка)  1.11  12:30  Гостомель Чалий Валерій, Костюренко Нікіта, Федорчук Дмитро
52 Вишня (Вишневе)  2:2 Гостинний Двір (Вишневе)  1.11  11:00  Вишневе Бучаков Олександр, Попаденко Марина, Дуднік Вячеслав
53 Ліневич Груп (Ірпінь)  6:1 ФК Гостомель  1.11  10:00  Гостомель Сіренко Вячеслав, Костюренко Нікіта, Чалий Валерій
54 Альтіс (Копилів)  2:4 Факел (Гостомель)  1.11  10:00  Бузова Мельниченко Дмитро, Муха Валерій, Козлов Денис
19 тур ДРУГА ЛІГА (31.10 - 01.11)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
61 Атлетик (Білогородка)  4:1 Чайка-2 (ПП Борщагівка)  31.10  14:30  Білогородка Бучаков Олександр, Попаденко Марина, Патрік Ікбе
62 ФК Стара Боярка  2:4 SC Гатне-2  31.10  10:00  Боярка Піхур Олександр, Олійник Володимир, Патрік Ікбе
63 ФК Вишневе - 2  2:5 СК Забір’я  31.10  10:30  Вишневе Сіренко Вячеслав, Костюренко Нікіта, Середа Андрій
64 Ронін (Лісне)  6:1 Динамо (Вишневе)  31.10  12:30  Шпитьки Мельниченко Дмитро, Муха Валерій, Воробйов Григорій
65 Білокняжич (Іванковичі)  -:+ Олімп (Дмитрівка)  ---  ---  --- ----------------------------------
66 ФК Хотів  1:4 СК Шпитьки  31.10  10:00  Хотів Макосій Олександр, Снімщиков Анатолій, Остапюк Володимир
5 тур ТРЕТЯ ЛІГА (ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП) (31.10 - 01.11)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
17 Софія-2 (Соф.Борщагівка)  3:3 Прогрес-2 (Крюківщина)  31.10  13:00  Святопетрівське Снімщиков Анатолій, Остапюк Володимир, Макосій Олександр
18 ФК Дмитрівка  6:1 СК Святопетрівське  31.10  15:00  Дмитрівка Мельниченко Дмитро, Приймак Олександр, Воробйов Григорій
19 Білгород (Білогородка)  3:2 Колос (Музичі) 1,11  10:00  Білогородка Снімщиков Анатолій, Піхур Олександр, Авдишев Дмитро
20 Нива-2 (Бузова)  7:0 Фаворит (Тарасівка)  31.10  15:00  Бузова Дуднік Вячеслав, Незенко Віктор, Авдишев Дмитро
5 тур ТРЕТЯ ЛІГА (9-15 МІСЦЕ) (31.10 - 01.11)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
13 Фенікс (Буча)  +:- СК Юрівка  31.10  12:30  Гостомель Чалий Валерій, Фофанов Сергій, Козлов Деніс
14 Рома (Княжичі)  2:2 ФК Стоянка  1.11  10:00  Шпитьки Приймак Олександр, Середа Андрій, Хорошилов Микола
15 Ширма (Білогородка)  0:5 Вікторія (Київ)  1.11  12:30  Білогородка Піхур Олександр, Снімщиков Анатолій, Авдишев Дмитро
7 тур ВЕТЕРАНИ 35+ (31.10 - 01.11)
19 Динамо-Вишня (Вишневе)  перенос Гостинний Двір (Вишневе)       Дуднік Вячеслав, Попаденко Марина, Воробйов Григорій
20 УФАМ (Білогородка)  6:1 Альтіс (Копилів)  1.11  13:00  Святопетрівське Середа Андрій, Приймак Олександр, Шугайло Сергій
21 Софія (Соф. Борщагівка)  7:5 ФК Вишневе  1.11  18:00  Вишневе Середа Андрій, Дуднік Вячеслав, Воробйов Григорій

Відеогалерея


Нагородження Володаря і Фіналіста Кубка Району сезону 2020 року.

Фінал Кубка Джуніорс 2:0 Софія

Марина Попаденко

Стоянка - Софія-2 - 8 тур

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81