7 тур Вища ліга (24.10 - 25.10)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
19 SC Гатне  2:1 Сокіл (Мих. Рубежівка)  25.10  15:45  Вишневе Мельниченко Дмитро, Костюренко Нікіта, Дмитренко Анастасія
20 Кудрівка (Ірпінь)  1:7 Софія (Соф. Борщагівка)  25.10   10:00  Податкова  Титов Олександр, Медведєв Андрій, Муха Валерій
21 Джуніорс (Шпитьки)  0:2 Нива (Бузова)  25.10  15:00 Шпитьки  Родіоненко Михайло, Данильченко Євген, Чопілко Тарас
8 тур Перша ліга (24.10 - 25.10)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
43 ФК Гореничі  4:3 АФСК Київ  26.10  14:30 Шпитьки  Піхур Олександр, Авдишев Дмитро, Костюренко Нікіта
44 ФК Вишневе  6:1 Кімерка (Гостомель)  25.10  13:15 Вишневе  Чалий Валерій, Сіренко Вячеслав, Авдишев Дмитро
45 Прогрес (Крюківщина)  0:0 Вишня (Вишневе)   24.10    11:00  Вишневе  Бучаков Олександр, Костюренко Нікіта, Джамбулатов Валерій
46 Віннер (Боярка)  5:3 Ліневич Груп (Ірпінь)  25.10  15:30  Боярка Піхур Олександр, Васильєв Андрій, Джамбулатов Валерій
47 Гостинний Двір (Вишневе)  3:0 Альтіс (Копилів)  25.10  10:30 Вишневе  Сіренко Вячеслав, Чалий Валерій, Авдишев Дмитро
48 Факел (Гостомель)  0:0 ФК Гостомель  25.10  10:00 Гостомель  Мельниченко Дмитро, Костюренко Нікіта, Федорчук Дмитро
18 тур Друга ліга  (24.10 - 25.10)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
61 Чайка-2 (ПП Борщагівка)  2:5 SC Гатне-2  24.10 10:00  П.П.Борщагівка  Титов Олександр, Прикота Владислав, Овдієнко Валентин
62 Атлетик (Білогородка)  4:1 ФК Вишневе - 2    24.10  16:00  Білогородка  Піхур Олександр, Авдишев Дмитро, Снімщиков Анатолій
63 Ронін (Лісне)  3:3 ФК Стара Боярка  24.10  12:15 Шпитьки  Мельниченко Дмитро, Дмитренко Анастасія, Хорошилов Микола
64 СК Забір’я  3:2 ФК Хотів  25.10  15:00 Забір′я  Медведєв Андрій, Козлов Деніс, Дуднік Вячеслав
65 Динамо (Вишневе)  +:- Білокняжич (Іванковичі)  24.10  14:00 Вишневе   Овдієнко, Валентин, Патрік Ікбе, Джамбулатов Валерій
66 Олімп (Дмитрівка)  4:0 СК Шпитьки   24.10   10:00 Дмитрівка  Сіренко Вячеслав, Козлов Денис, Муха Валерій
4 тур Третя ліга (Фінальний етап) (24.10 - 25.10)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
3 Нива-2 (Бузова)  8:0 Прогрес-2 (Крюківщина)  24.10  16:00 Бузова  Мельниченко Дмитро, Дмитренко Анастасія, Хорошилов Микола
14 Софія-2 (Соф.Борщагівка)  0:2 СК Святопетрівське  24.10 15:00  П.П.Борщагівка  Бучаков Олександр, Прикота Владислав
15 Білгород (Білогородка)  3:3 Фаворит (Тарасівка)  24.10  10:00 Білогородка  Піхур Олександр, Авдишев Дмитро, Ткаченко Віталій
16 ФК Дмитрівка  2:2 Колос (Музичі)  24.10  16:00 Дмитрівка  Чалий Валерій, Медведєв Андрій, Козлов Денис
4 тур Третя ліга (За 9-15 місце) (24.10 - 25.10)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
10 Вікторія (Київ)  2:0 Рома (Княжичі)  24.10  14:00 Забір′ я Дуднік Вячеслав, Незенко Віктор, Остапюк Володимир
11 ФК Стоянка  1:7 Фенікс (Буча)   24.10   10:00 Гореничі  Мельниченко Дмитро, Дмитренко Анастасія, Чалий Валерій
12 СК Юрівка  3:2 Ветеран (Боярка)   24.10  16:15  Забір′ я Дуднік Вячеслав, Незенко Віктор, Остапюк Володимир
6 тур Ветерани 35+ (24.10 - 25.10)
16 Альтіс (Копилів)  3:3 Софія (Соф. Борщагівка)  24.10  10:00 Святопетрівське  Снімщиков Анатолій, Патрік Ікбе, Шугайло Сергій
17 Гостинний Двір (Вишневе)  10:2 ФК Вишневе  25.10  19:00  Вишневе Снімщиков Анатолій, Воробйов Григорій, Костюренко Нікіта
18 Динамо-Вишня (Вишневе)  1:1 УФАМ (Білогородка)   25.10   17:30  Вишневе Снімщиков Анатолій, Воробйов Григорій, Костюренко Нікіта

Відеогалерея


Нагородження Володаря і Фіналіста Кубка Району сезону 2020 року.

Фінал Кубка Джуніорс 2:0 Софія

Марина Попаденко

Стоянка - Софія-2 - 8 тур

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81