Тарас Чопілко: важливий крок вперед…


Наш земляк
, вихованець хотівського футболу, дебютував у головному дивізіоні національного чемпіонату України в якості асистента арбітра! Маємо пишатися досягненням Тараса, адже він став черговим представником корпусу служителів футбольної феміди в українській прем’єр – лізі, які робили перші кроки в арбітражі саме у Києво – Святошинській лізі. Давайте рахувати… Звісно, арбітри ФІФА Денис Шурман та Микола Балакін, які свого часу вийшли з нашої ліги, бо починали грати в нас (відповідно за «Вишню» Вишневе та Агрокомбінат «Пуща Водиця») і судити наш район. А ще киянин Володимир Новохатній («Софія» Софіївська Борщагівка), львівянин Олександр Шандор («Колос» Чабани). Плюс асистенти арбітра чернігівець Руслан Єрмоленко («Сокіл» Михайлівка Рубежівка), а тепер ще й Тарас Чопілко (ФК «Хотів», «Білокняжич» Іванковичі). Виходить, що свою бригаду з четвертим арбітром та арбітрами VARКиєво – Святошинський районв премєр – лізі вже має!  А на підході ще маємо арбітрів Сергія Задирана, Олександра Титова, асистентів Сергія Наскалова, Василя Остапчука, Кирила Хіміченка, Віктора Аврамчука (перша ліга). Всі вони свого часу працювали на матчах нашого району. Подають великі надії молоді вихованці суддівського корпусу з нашої ліги Максим Мельниченко з Ірпеня та Павло Якименко з Чабанів. Але сьогодні ми хотіли б акцентувати увагу саме на постаті Тараса Чопілка, адже дехто не знає, наскільки багатогранною в футболі є ця молода людина.

Подробнее...

«90 хвилин» з Сергієм Шугайлом: «Мета «Софії» - перша ліга українського футболу»


Інтерв’ю із спортивним директором СК «Софія», легендою Києво – Святошинського футболу.

Довідка прес – служби КСРФФ: Шугайло Сергій Миколайович, український футболіст та тренер, спортивний директор СК «Софія». За футбольним амплуа – півзахисник. Народився 18 червня 1984 року в селі Софіївська Борщагівка Києво – Святошинського району Київської області. Перший тренер – Віктор Грищенко. Вихованець ДЮСШ ЦСКА «Арсенал» Київ,випуск 2001 року.З 2002 по 2006 роки навчався та закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування (НУБІП). Ігрова кар’єра: ДЮСШ Арсенал Київ (19982001), «Софія» («Еліта») Софіївська Борщагівка (1999 2005, 2009-2010, 2013 – 2021), НУБіП Київ (2003 – 2006), СК «Ворзель» (2006-2008), «Батьківщина» Київ (2008-2009), СФК «Сокіл» Михайлівка Рубежівка (2011-2012). В складі студентської команди НУБІП – дворазовий переможець чемпіонату Києва серед студентів (2005,2006).В складі СК «Ворзель» - неодноразовий призер вищої ліги чемпіонату Києво – Святошинського району, фіналіст кубка регіональних чемпіонів Київської області (2008). В складі «Сокола» - володар кубка Києво – Святошинського району 2011 року. В складі «Софії» чемпіон Києво – Святошинського району серед ветеранів (2019,2020), срібний та бронзовий призер чемпіонату Київської області серед ветеранів, переможець чемпіонату Київської області з футзалу серед ветеранів (2020),  неодноразовий призер вищої ліги Києво – Святошинського району, переможець (2020) та неодноразовий призер чемпіонату Києво – Святошинського району з футзалу, переможець першої ліги чемпіонату міста Києва з футзалу (2019).  Визнавався кращим нападником та півзахисником змагань в Києво – Святошинському районі.  Тренерська кар’єра: «Альтіс» Копилів (2015-2018). Чемпіон та володар кубка Макарівського району. З 2018 року – спортивний директор СК «Софія» Софіївська Борщагівка. Член виконавчого комітету Києво – Святошинської районної федерації футболу.

Подробнее...

Матч всіх зірок Києво – Святошинської ліги в Гостомелі


Сторінки історії Києво – Святошинського футболу. Рік 2009.

Одним із найяскравіших моментів 2009 року став так званий «матч всіх зірок» Києво – Святошинської ліги. Ідею цього футбольного свята підкинув нині відомий і поважний спортивний меценат президент ФК «Джуніорс», а тоді молодий і сповнений надій «масовик – затійник» зі Шпитьок Сергій Шут. Він же і став головним двигуном в організації цього дійства, яке було підтримано всіма «фібрами душі» Києво – Святошинською районною федерацією футболу на чолі з Валерієм Чалим. Крім, власне організаторських клопотів, матчу передувала активна промо кампанія та народне опитування по визначенню персонального складу збірних команд першої та другої ліги. Цей референдум було організовано демократичним шляхом за допомогою журналіста Романа Мальчевського на автентичному сайті «Футбольна Київщина» (не плутати з нинішнім сайтом КОАФ). Результатом всіх цих подій став вікопомний «матч всіх зірок» Києво – Святошинського району між збірними першої та другої ліги, який відбувся в переддень річниці Незалежності України 23 серпня 2009 року на стадіоні «Центральний» в затишному містечку Гостомель.

Подробнее...

Юрій Балашев – «великий і жахливий» чарівник із країни Фастів…

«Зірки» Києво – Святошинської ліги

Він завжди в центрі уваги на будь-якому спортивному майданчику. Адже харизму в магазині не купиш, а в Юрія Балашева її вдосталь. Тому будь-яке змагання за його участі викликає підвищений інтерес. Вибуховий темперамент, гостре слівце, нестандартні дії на полі, тваринна реакція у воротах, креативний погляд на тактику та, найголовніше, висока спортивна майстерність – це невід’ємні складові його успіху.  Приємно, що Києво – Святошинський футбол є одним із головних магнітів у його тривалій та насиченій футбольній біографії. Юрій Сергійович прикрашав нашу лігу в якості гравця, менеджера, ньюсмейкера багато років. Хоча чому прикрашав? Він і зараз є однією з головних діючих осіб у складі «гранда» районного футболу – SC «Гатне». Саме зараз Балашев з командою пішов у похід за черговим титулом районного і обласного футзалу. І якраз вчасно нагодилося інтерв’ю, яке наш герой дав інформаційному порталу федерації футзалу міста Києва. В ньому  воротар і менеджер Юрій Балашев  розповів нам про своє знайомство з футзалом, стрімкий кар’єрний підйом, виступи за професіоналів і найцікавіші епізоди зі своєї насиченої біографії. Пропонуємо його нашим читачам.

Подробнее...

Велич футбольної особистості: Віктор Удалов – тренер – переможець…


Серед славних футбольних імен нашого краю є лише кілька «легенд», які зажили непересічного авторитету і в ролі гравців, і на тренерському містку.  Одним з таких є Віктор Дмитрович Удалов – символ футбольного Приірпіння. Віктор Удалов поселився в Ірпені 1974 року. За плечима в авторитетного вихованця донецького «Шахтаря» було більше десяти сезонів на професійному рівні, проведених як у рідному місті, так і в Полтаві, Черкасах та Нальчику. Він завжди та скрізь був улюбленцем уболівальників. Мініатюрний, але з реактивною швидкістю, Віктор, за футбольним амплуа – правий крайній нападник зі стрімким ривком та непересічним дриблінгом -  опинявся в епіцентрі загальної уваги та підвищеної зацікавленості завдяки умінню «пошивати в дурні» статурних, але вайлуватих оборонців. На Київщині Удалов, який, до речі, народився на Далекому Сході, однак до футболу долучився вже на Донбасі, куди його привезли малюком, догравав у командах Ірпеня, Бородянки та Пісківки і ще тоді зарекомендував себе вдумливим наставником юні. Сотні хлопчаків з Ірпеня залишилися симпатиками народної гри на все життя завдяки тренерському хисту Віктора Дмитровича. Чимало його вихованців стали професіоналами. Особливе місце в спортивній і просто життєвій біографії Удалова посіла робота в дитячому футболі на Київщині. Він виховав чимало майстрів шкіряного м`яча. Скажімо, Женя Шиман успішно виступав у Лізі чемпіонів УЄФА, а Женя Кармаліта — в елітному дивізіоні національного чемпіонату України. А ще можна згадати Євгена Вареницю, Олександра Пилипенка,  Миколу Литвина, Владислава Горбаченка та багато інших футболістів, яких «вивів у люди» шанований метр тренерського цеху Приірпіння.

Подробнее...

Василь Товченко: «Мрію ще побачити футбол в Личанці…»


Матеріал оновлено, додано раритетні фото...


Сьогодні у нас в гостях легенда Києво – Святошинського футболу Василь Дмитрович Товченко. Це людина, без якої неможливо уявити футбол в Шпитьках та Личанці. В цьому матеріалі спробуємо згадати найяскравіші сторінки його футбольної біографії.

Василь Дмитрович Товченко (народився 25.02.1956 року) – ветеран Києво – Святошинського футболу, «легенда» «Колос» (Шпитьки), ФК «Личанка». За ігровим амплуа – форвард, пізніше – центральний півзахисник, центральний захисник (ліберо).  Футбольний тренер, організатор, арбітр. Виступав за клуби «Колос» Шпитьки (1972 – 2003), ФК «Авіазавод» Київ (1976 – 1983), ФК «Личанка» (2004 – 2016). Чемпіон Києво – Святошинського району, дворазовий володар кубка Києво – Святошинського району. Нині працює охоронцем на стадіоні «Колос» в Шпитьках.

Подробнее...

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81