2 тур Група А (4.07 - 5.07)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
5 Сокіл (Мих. Рубежівка)  1:0 ФК Киiв  5.07  18:00 Мих. Рубежівкка  Середа Андрій, Приймак Олександр, Авдишев Дмитро
6 Вишня (Вишневе)  1:2 Прогрес (Крюківщина)  4.07  10:00 Вишневе  Мельниченко Максим, Джамбулатов Валерій, Дмитренко Анастасія
7 SC Гатне  4:0 Факел (Гостомель)  5.07  10:30 Гостомель  Титов Олександр, Середа Андрій, Фофанов Сергій
8 Кудрівка (Ірпінь)  7:1 ФК Гостомель  5.07  13:00  Ірпінь Сіренко Вячелав, Титов Олександр, Фофанов Сергій
2 тур Група В (4.07 - 5.07)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
5 Нива (Бузова)  2:1 Джуніорс (Шпитьки)  5.07  16:00 Бузова  Мельниченко Максим, Попаденко Марина, Мельниченко Дмитро
6 ФК Гореничі  3:1 ФК Вишневе   5.07   16:00  Гореничі Піхур Олександр, Дмитренко Анастасія, Медведєв Андрій
7 Віннер (Боярка)  2:1 Альтіс (Копилів)  5.07  11:00  Боярка Чалий Валерій, Джамбулатов Валерій, Олійник Володимир
8 Софія (Соф.Борщагівка)  3:1 Ліневич Груп (Ірпінь)   5.07   10:00 Святопетрівське  Бучаков Олександр, Снімщиков Анатолій, Авдишев Дмитро
2 тур Друга ліга (4.07 - 5.07)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
7 Олімп (Дмитрівка)  3:3 Чайка-2 (ПП Борщагівка)  4.07  18:00 Дмитрівка  Медведєв Андрій, Козлов Денис, Романчук Олександр
8 Атлетик (Білогородка)  1:3 SC Гатне-2   4.07   18:00 Білогородка  Снімщиков Анатолій, Патрік Ікбе, Олійник Володимир
9 ФК Хотів  4:3 Динамо (Вишневе)   4.07   10:00 Хотів  Бучаков Олександр, Васильєв Андрій, Карташов Сергій
10 Ронін (Лісне)  8:0 СК Забір’я  4.07  11:30 Шпитьки  Сіренко Вячеслав, Козлов Денис, Дуднік Вячеслав
11 ФК Вишневе - 2  4:3 ФК Стара Боярка  5.07  10:30 Вишневе  Брагінець Андрій, Патрік Ікбе, Карташов Сергій
12 СК Шпитьки  0:0 Білокняжич (Іванковичі)   5.07   19:00 Шпитьки  Мельниченко Дмитро, Мельниченко Максим, Васильєв Андрій
2 тур Група Південь (4.07 - 5.07)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
4 Фаворит (Тарасівка)  2:0 СК Святопетрівське  4.07 18:00  Забір’я Дуднік Вячеслав, Незенко Віктор, Ткаченко Віталій
5 Прогрес-2 (Крюківщина)  1:5 SC Юрівка  4.07  10:00 Святопетрівське  Титов Олександр, Попаденко Марина, Брагінець Андрій
6 Ветеран (Боярка)  7:1 Колос (Музичі)  5.07  16:00  Боярка Макаренко Євген, Незенко Віктор, Дуднік Вячеслав
2 тур Група Північ (4.07 - 5.07)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
4 Білгород (Білогородка)  5:0 Ширма (Білогородка)  5.07  19:00  Білогородка Медведєв Андрій, Дмитренко Анастасія, Піхур Олександр
5 ФК Стоянка  2:1 Нива-2 (Бузова)  4.07  18:00  Гореничі Мельниченко Дмитро, Чалий Валерій, Дмитренко Анастасія
6 Фенікс (Буча)  1:2 Софія-2 (Соф.Борщагівка)  5.07 15:00  Гостомель  Приймак Олександр, Середа Андрій, Козлов Денис

Відеогалерея


Сокіл - Олімп (Дмитрівка) 3:2. Огляд матчу

Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81