Попередній етап (Група А) 1 тур (27.06 - 29.06)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
АРБІТРИ
1
SC Progress(Крюківщина)
 0:3
СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
29.06 
 18:00
Боярка 
Піхур Олександр, Адишев Дмитро, Ткаченко Віталій
2
ФК Факел (Гостомель)
 1:2
ФК Кімерка (Гостомель)
28.06 
 11:00
Гостомель 
Сіренко Вячеслав, Титов Олександр, Козлов Денис
3
ФК Кудрівка (Ірпінь)
 2:1
FSC Vyshnia(Вишневе)
 28.06
 17:00
Ірпінь
Мельниченко Дмитро, Фофанов Сергій, Мельниченко Максим
4
ФК Гостомель
 2:4
SC Гатне
 27.06
 17:00
Гостомель 
Овдієнко Валентин, Козлов Денис, Коваль Олександр
Попередній етап (Група В) 1 тур (27.06 - 29.06)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
АРБІТРИ
1
ФК Вишневе
 0:6
ФК Нива (Бузова)
 27.06
 11:00
Вишневе
Мельниченко Максим, Джамбулатов Валерій, Авдишев Дмитро
2
ФК Альтіс (Копилів)
 6:3
ФК Гостинний Двір(Вишневе)
28.06 
 10:00
Шпитьки
Мельниченко Дмитро, Середа Андрій, Мельниченко Максим
3
СК Софія (Соф.Борщагівка)
 5:0
ФК Гореничі
 28.06
10:00 
Святопетрівське 
Коваль Олександр, Авдишев Дмитро, Попаденко Марина
4
ФК Ліневич Груп (Ірпінь)
 2 :3
СК Віннер (Боярка)
 28.06
 13:00
Гостомель 
Титов Олександр, Сіренко Вячеслав, Козлов Денис
Друга ліга 1 тур (27.06- 29.06)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
АРБІТРИ
1
ФК Динамо (Вишневе)
 4:0
ФК Олімп (Дмитрівка)
 28.06
 18:00
Вишневе 
Чалий Валерій, Дмитренко Анастасія, Куцюк Влад
2
СК Забір’я
 0:1
ФК Білокняжич (Іванковичі)
 29.06
 17:00
 Забір′я
Снімщиков Анатолій, Васильєв Андрій, Дуднік Вячеслав
3
ФК Стара Боярка
 2:1
ФК Хотів
28.06 
11:00 
 Боярка
Дуднік Вячеслав, Незенко Віктор, Олійник Володимир
4
СК Атлетік (Білогородка)
 0:4
ФК Ронін (Лісне)
 27.06
 17:00
Білогородка 
Снімщиков Анатолій, Патрік Ікбе, Попаденко Марина
5
SC Гатне-2
 3:1
ФК Вишневе - 2
 28.06
 11:00
 Вишневе
Овдієнко Валентин, Карташов Сергій, Куцюк Влад
6
СК Чайка-2 (ПП.Борщагівка)
 0:5
СК Шпитьки
 28.06
18:00
ПП. Борщагівка
Піхур Олександр, Попаденко Марина, Коваль Олександр
Третя ліга (Група Південь) 1 тур (27.06- 29.06)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
АРБІТРИ
1
SC Юрівка
 2:6
СК Фаворит (Тарасівка)
 28.06
 17:00
Забір'я 
Дуднік Вячеслав, Незенко Віктор, Олійник Володимир
2
ФК Ветеран (Боярка)
 1:2
ФК Рома (Княжичі)
 27.06
 11:00
Боярка 
Брагінець Андрій, Дуднік Вячеслав, Ткаченко Віталій
3
ФК Колос (Музичі)
 5:1
SC Progress – 2 (Крюківщина)
 27.06
 14:00
Шпитьки 
Мельниченко Дмитро, Чалий Валерій, Хорошилов Микола
Третя ліга (Група Північ) 1 тур (27.06- 29.06)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
АРБІТРИ
1
ФК Нива – 2 (Бузова)
 4:2
СК Білгород (Білогородка)
 27.06
 18:00
Бузова 
Чалий Валерій, Хорошилов Микола, Мельниченко Дмитро
2
СК Фенікс (Буча)
 0:6
ФК Дмитрівка
 28.06
 17:00
Гостомель 
Середа Андрій, Сіренко Вячеслав, Козлов Денис
3
ФК Софія – 2 (Соф.Борщагівка)
 3:1
ФК Стоянка
 27.06
 19:00
 Вишневе
Карташов Сергій, Дмитренко Анастасія, Куцюк Влад

Відеогалерея


Сокіл - Олімп (Дмитрівка) 3:2. Огляд матчу

Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81