1 тур Група А (15.02– 16.02)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення         АРБІТРИ
1 ФК Гореничі  2:3 ФК Вишневе  15.02  12:00  Вишневе Піхур Олександр, Авдишев Дмитро, Карташов Сергій
2 ФК Альтіс (Копилів)  1:2 СК Шпитьки  16.02   12:15   Шпитьки Дуднік Вячеслав, Мусійчук Влад, Приймак Олександр
3 ФК Ліневич Груп (Ірпінь)  6:0 SC Гатне-2  15.02  14:30  Шпитьки Медведєв Андрій, Снімщиков Анатолій, Коваль Олександр
1 тур Група B (15.02– 16.02)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
1 СК Софія (Соф.Борщагівка)  6:1 ФК Атлетік (Білогородка)  16.02  15:00 Вишневе  Бучаков Олександр, Джамбулатов Валерій, Патрік Ікбе
2 СК Чайка (П.П.Борщагівка)  0:6 ФК Нива (Бузова)  15.02   11:30 П.П.Борщагівка  Бучаков Олександр, Прикота Влад, Джамбулатов Валерій
3 СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)  3:0 СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)  15.02  10:00  Вишневе Омельченко Олександр, Білик Руслан, Кованов Юрій
1 тур Група C (15.02– 16.02)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
1  ФК Кімерка-Eurostone (Гостомель)  5:0 ФК Зеніт (Лосятин)  15.02  10:00  Шпитьки  Снімщиков Анатолій, Коваль Олександр, Медведєв Андрій
2 ФК Факел (Гостомель)  6:0 ФК Арсенал (Боярка)  15.02   12:15  Шпитьки   Коваль Олександр, Медведєв Андрій, Снімщиков Анатолій
3 SC Гатне  4:1 SC Progress (Крюківщина)   16.02   11:00 П.П. Борщагівка  Брагінець Андрій, Патрік Ікбе, Козлов Денис
1 тур Група D (15.02– 16.02)
Команда Рахунок Команда Дата Час Місце проведення АРБІТРИ
1 ФК Стара Боярка  4:1 ФК Ветеран (Боярка)  16.02   10:00  Шпитьки  Приймак Олександр, Дуднік Вячеслав, Мусійчук Влад
2 ФК Гостинний Двір (Вишневе) -:+ ФК Олімп (Дмитрівка)  15.02  14:00 Вишневе  Карташов Сергій, Піхур Олександр, Авдишев Дмитро
3 СК Віннер (Боярка)  1:5 SC Vyshnia (Вишневе)  16.02  12:45  Вишневе Карташов Сергій, Авдишев Дмитро, Джамбулатов Валерій

Відеогалерея


ФК «Джуниорс» 3:1 СК «Виннер»

Ultras Buzova Nyva - 2

Гореничі 1960 -- Нива 1:8

Факел - Сокіл 2:5. Огляд матчу

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81