Напередодні Нового року (28.12.2019 р.) у боярській гімназії організатори Дитячо-юнацької футбольної ліги Києво-Святошинського району влаштували мінітурнір для малечі 2012 року народження. Хлопчаки цієї вікової групи роблять свої перші футбольні кроки, а відтак команд таких у районі лише вісім. Згідно задуму в турнірі мали брати участь команди, які в зимовий період практично не отримують змагальної практики. Грали за коловою системою.

Отож, до затишної спортивної зали прибули чотири команди: ДЮСШ (Боярка), ФК «Гостинний двір» (Вишневе), ФК «Святопетрівське» (Святопетрівське) та ФК «Чабани» (Чабани). За півгодини до старту турніру затишний зал переповнював веселий дитячий сміх. На лавах поважно сиділи батьки, які приїхали підтримати своїх футболістів.

Після жеребкування визначилися перші пари. Честь відкрити турнір випала командам ДЮСШ (Боярка) і ФК «Чабани». Гра пройшла за переваги боярчан, відчувалося, що підопічні Ігоря Рибинника мають більше досвіду, або як кажуть дитячі тренера «намотали необхідну кількість ігрових годин», аби щось фантазувати на полі. Немаловажним фактором було й те, що спортивна зала була домашньою для господарів. Саме тут хлопці проводять тренування у зимовий період.

Поєдинок розпочався стартовим натиском господарів, чабанці як могли впиралися, але все ж пропустили два швидкі голи. Дублем відзначився Давид Левченко. Але прийшовши до тями, показали, що приїхали на турнір грати у футбол, а не відбиватися. Вирівнявши гру хлопці намагалися відповідати атакою на атаку. Забили два м’ячі. Відзначилися Яків Нікуленко та Олег Ліщук, але досвід боярчан дався взнаки. Вони зуміли перемогти — 5:2.

Друга пара, яка мала вийти на паркет гімназійного спортзалу, внесла певні корективи в організаційні моменти турніру. Справа в тому, що ФК «Святопетрівське» прибуло на гру із запізненням. Причину хлопці мали поважну — виступали на дитячому новорічному святі в школі. Ну, що тут скажеш: футбол футболом, а навчання — це святе!

Спільно вирішили, що ФК «Гостинний двір» зіграє з ФК «Чабанами», а потім вже зі «Святопетрівським». Після стартового свистка вишнівські хлопчаки відразу заволоділи ініціативою та дали зрозуміти супернику, що мають намір перемагати не лише в конкретно взятій грі, а в турнірі. Перший тайм пройшов біля воріт ФК «Чабани». «Дворяни» обстріляли всі штанги та поперечину, але «круглий» вперто не хотів йти у ворота. Відчувалося, що гол це лише питання часу, але він невпинно минав. Перший м’яч влетів у ворота лише наприкінці тайму. Відзначився Іван Мартим’янов із передачі Андрія Товстоніса.

У другій половині гри «зрадлива» вдача повернулася обличчям до хлопців із Вишневого і все, що не залетіло у ворота суперника в першому таймі, опинилося там у другому. Матч закінчився з рахунком 8:0.

Поки «Гостинний двір» і «Чабани» визначали переможця, до змагань підтягнулися хлопці зі Святопетрівського. Вдало виступивши на новорічному святі, вони мали намір теж саме зробити і в грі з боярською ДЮСШ, але іншої думки були підопічні Ігора Рибинника, вони буквально «катком» проїхалися по супернику. Результат — 9:0. Варто зауважити, що хлопчакам із Святопетрівського, явно не вистачало ігрового досвіду, видно, що вони лише на початку свого шляху. Маленьким футболістам треба ще трохи часу, аби «показувати зуби» в матчах із суперниками. Із часом все то, прийде.

Після перемоги ДЮСШ всім стало зрозуміло, що перше місце розіграють між собою «Гостинний двір» та Боярка, бо аж надто велика різниця у класі була між «Гостинним двором» і «Святопетрівським», тому мало хто вірив у перемогу останніх. Власне так і сталося.

Гра між претендентами на перемогу виявилася цікава та бойова, але лише в першому таймі. Зі стартовим свистком хлопці із «Гостинного двору», знову взяли контроль над грою, розпочали методично розхитувати оборонні редути боярчан. Кілька «смачних» ударів лівоногого Олексія Петрика струсонули стійку воріт ДЮСШ, на мить присутнім у залі задалося, що може повторитися сценарій гри з Чабанами. Утім, по-іншому думав Іван Мартим'янов, який черговий свій сольний прохід завершив влучним ударом у нижній кут. Буквально за хвилину рахунок подвоїв Андрій Товстоніс. Здавалося, що гра завершена, але боярські хлопців показали характер. Кілька разів вдало застосувавши пресинг їм вдалося прорватися через центральну зону «дворян», де позиційно провалився Денис Шестопал. Вихід один на один вдало реалізував Давид Левченко, який вирізнявся на полі настирністю та націленістю на ворота. Такий перебіг подій дещо спантеличив вишнівчан, а господарі почали активніше тиснути, і це дало свої результати. Виходячи з-під пресингу Мартим’янов покотив «круглого» воротарю Максиму Лисаковському, той за всіма футбольними канонами розвернув напрям атаки в інший бік, але пас віддав не вдалий, адже буквально викотив м’яч на ногу Владиславу Линнику. Той не залишив жодних шансів воротарю. Так рахунок став нічийним.

Окрилені таким успіхом боярчани пішли в наступ, в кількох атаках воротар «Гостинного двору» виручив свою команду. Один із сейвів, був гідний його кумира Андрія П’ятова. Макс витягнув м’яч із верхнього кута воріт після пострілу Левченка. Кілька вдалих відборів здійснив Денис Шестопал, мабуть пам’ятав до чого призвала його обрізка в центрі поля. Після чергового відбору він віддав пас на Мартим’янова, той не задумуючись вдотик покотив флангом на Петрика. Олексій маючи гарну швидкість пронісся лівим флангом і гарматним ударом у нижній кут вивів свою команду вперед. За кілька хвилин пролунав свисток арбітра про завершення першої половини.

У другому таймі, вишнівчани завдяки індивідуальним діям Мартим’янова та Товстоніса забили два швидкі голи, що і вирішило долю першого місця. Боярські хлопці намагалися, щось змінити на футбольному полі, але «дворян» уже було не зупинити. Мартим’янов і Ко, впевнено довели гру до переможного кінця. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок — 7:2.

В останній грі із «Святопетрівським» дива не сталося. «Гостинний двір» без проблем переміг. Тренер переможця Сергій Ткаченко у цій грі дав можливість проявити себе другому складу. За цей шанс ухопився маленький нападник вишнівчан Володимир Гулий. Хлопчина зумів забити 4 м’ячі. Ніби не надто важливе досягнення для футболіста, який грає у форматі 4+1, утім тут є одне «але» — Володя 2014 року народження.

Остання гра турніру між ФК «Чабани» та ФК «Святопетрівське» мала визначити долю «бронзових» медалей. Матч впевнено виграли маленькі футболісти з Чабанів. У цій грі підопічні Богдана Балана та Іллі Балкового показали всю розсип фінтів, які мали у своєму арсеналі. Чого вартує лише кілька обіграшів суперника «фінтом Зідана» від Олександра Миколаєнка. Після кожної такої вдалої дії від Олександра зал зривався аплодисментами. Агресивно та напористо матч за третє місце у «Чабанів» провів Роман Сіденко (оформив покер). Мабуть по іншому не могло бути, адже в залі був присутній батько Романа, відомий в минулому футболіст, а нині дитячий тренер Анатолій Сіденко. Роман після кожного голу передавав вітання батькові, а той із дружиною щасливі посміхалися, лише старший брат Романа, мабуть жалкував, що проміняв футбол на арбітражJ. Гарним баченням поля та чудовим дриблінгом виділявся «кеп» Чабанів Олександр Павелківський.