Вища ліга
.
Дмитро Морський (Гостомель) - другий матч з двохматчевої дискваліфікації, Сергій Феленюк (Ліневич Груп) - 6 ЖК, Дмитро Біленко (Зеніт) - 3 ЖК

Перша ліга.
Дискваліфікованих немає

Друга ліга.
Михайло Левчук (Прогрес) - 3 ЖК, Олег Шуст (Софія-Ветеран) - 1 гра, Дмитро Жук (Софія-Ветеран) - 1 гра, Максим Дядюнець (Софія-Ветеран) - 3 ЖК, Олександр Буханенко (Прогрес) - 1 гра (як офіційний представник команди), Віталій Шевчук (Хотів) - 3 ЖК, Володимир Матвієнко (Чайка-2) - 6 ЖК, Олександр Амелін (Гатне-2) - 3 ЖК, Денис Сушкевич (Вишневе-2) - 1 гра, Дмитро Титовський (Білокняжич) - 3 ЖК, Артем Ковпак (Колос) - 3 ЖК, Євген Омельянов (Динамо) - 3 ЖК

Третя ліга.
Олексій Самусенко (Лісне) та Владислав Іванов (Лісне) – дискваліфіковані до кінця сезону в якості офіційних представників, Олександр Скічко (Ширма) - 1 гра, Андрій Братунь (Софія-2) - буде окреме рішення КДК, Віктор Концевий (Рома) - буде окреме рішення КДК, Іван Корж (Софія-2) - 3 ЖК, Юрій Дворачок ("Святопетрівське") - буде окреме рішення КДК, Данило Панайотов ("Прогрес-2") - буде окреме рішення КДК.

Крім того, КДК інформує, що згідно вимог регламенту змагань під егідою ГО КСРФФ команда "Глобал" (Чабани-Новосілки) за три неявки без поважних причин на календарні матчі чемпіонату району дискваліфікована до кінця сезону. В усіх наступних матчах цій команді будуть зараховані технічні поразки, а її суперникам технічні перемоги.
Окрім того, нагадуємо, що за порушення регламентної норми "один гравець - одна команда" до кінця сезону дискваліфіковані наступні гравці Сергій Андріїшин («Зеніт» Святопетрівське), Сергій Живий, Дмитро Осадчий, Денис Маринчук, Володимир Самборський, Богдан Яременко, Віктор Курята («Джуніорс» Шпитьки), Олександр Зуєвич («Колос» Музичі), Максим Ломако, Ян Смоляков, Микола Тимченко, Віталій Пивовар (всі - ФК «Гореничі»), Юрій Щериця, Андрій Колодяжний (обидва - «Софія» Софіївська Борщагівка), Іван Подшивалов, Влас Приймак, Дмитро Васильєв, Андрій Ковтун, Олександр Ковтун, Родіон Пастух, Олександр Гупало (всі - "Сокіл" Михайлівка Рубежівка), Віталій Применко, Віталій Пісковець, Денис Махов (всі - "Кімерка" Гостомель), Микита Здоренко, Дмитро Білоцький, Олександр Гаркавенко, Андрій Білокінь (всі - "Гостомель"), Соломон Егбо ("Вишневе"), Роман Помазан ("Ліневич Груп" Ірпінь), Владислав Мамчур, Денис Марченко ("Факел" Гостомель).

Відеогалерея


Віталій Шевчук - про принципову гру ФК Хотів 5:5 ФК Чабани

Ярослав Кутовий - СК Софія

Суперкубок області-2019. СФК Сокіл - ФК Авангард 0:0 (4:3 по пен.) (Огляд)

Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81