Ввечері 12 жовтня на центральній футбольній арені Вишневого відбувся незвичний футбольний матч.

На зеленому газоні зійшлись команда українських лікарів і аматорський футбольний клуб з Амстердаму FC “Wartburgia”. Нідерландці вже багато років подорожують Європою і беруть участь в різноманітних футбольних турнірах і проводять товариські поєдинки з місцевими командами сеньорів (гравці старше 40 років).

 

Цього разу нідерландці вирішили відвідати Київ, а вибір нашої лікарської футбольної команди був не випадковим, національна лікарська збірна України є однією з найтитулованіших і найпопулярніших аматорських футбольних команд України. І хоча уфамівці цього вечора виступили не найсильнішим складом, дуже приємно, що до Києва в цей день завітали лікарі Олександр Савчук з Хмільника та Микола Кліщ з Рівного.

ФК “Wartburgia” постали потужною і організованою командою, не дарма вони постійно ведуть боротьбу за медалі в аматорському чемпіонаті Амстердаму і є призерами міжнародних турнірів серед сеньорів.

Фортуна цього вечора була на стороні представників країни тюльпанів та і лікарі поводили себе протягом матчу надто гостинно, в результаті мінімальна перемога команди з Нідерандів 2:1.

FC UFAM – FC Wartburgia 1:2 (Kornienko Victor – Balytskyi Oleksandr og, Harry Ufkes)

Склад УФАМ: Євген Слєпов, Володимир Качаленко, Микола Кліщ, Олександр Балицький, Олександр Савчук, Олексій Данилко, Олександр Міхньов, Антон Степура, Олександр Солов’ян, Віктор Корнієнко та Ростислав Мокринський.

Треба відмітити, що цей вечір був сповнений несподіванками, так виводив команди на поле в якості головного арбітру Валерій Чалий, голова Києва-Святошинської районної федерації футболу, а після матчу всі учасники зустрічі отримали пам’ятні медалі, а переможці Кубок, який став символом майбутніх дружніх стосунків між нашими командами.

Дружнє спілкування продовжилось у 3 таймі у місцевому футбольному пабі, вболівалиніків амстердамського Аяксу цікавила історія київського Динамо, стадіону Старт, поруч з яким вони зупинились у Києві. Гості були вражені архітектурою столиці України і її визначними місцями.

Уфамівці отримали запрошення на подібний товариський поєдинок у Амстердамі, коло наших друзів і прихильників розширилось, приємно, що за тисячі кілометрів від нашої країни знають і цікавляться здобутками українських лікарів, а після останнього поєдинку і на власні очі пересвідчились, що УФАМ не тільки дворазовий Чемпіон світу з футболу, а і чемпіон з гостинності і партнерства.

Від імені Української футбольної асоціації медиків дякуємо керівництву Києво-Святошинської футбольної федерації футболу, Вишнівській міській Раді та керівникам стадіону “Центральний” за допомогу в організації цієї незабутньої міжнародної зустрічі.

Вбовай за тих хто лікує! Живи в стилі УФАМ!

Євген Слєпов

Відеогалерея


Сокіл - Олімп (Дмитрівка) 3:2. Огляд матчу

Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81