8 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 4:2

СК Шпитьки

 19.10

 10:15

Святопетрівське
Юхименко О.
Авдишев Д.
 Дмитренко А.

37

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 7:0

СК Віннер (Боярка)

 19.10

13:30 

Мих.Рубежівка 
Гінда
Авдишев Д.
Брегінець А.

38

СК Софія (Соф.Борщагівка)

6:0 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 20.10

 9:00

 Гостомель
Гінда В.
Юхименко О.
Авдишев Д.

39

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 1:0

ФК Гостомель

 20.10

 15:00 

Шпитьки
 Чалий В.
Снімщиков А.
Воробйов Г.

40

ФК Факел (Гостомель)

 2:5

SC Гатне

 20.10

 11:00

 Гостомель
Юхименко О.
Авдишев Д.
Гінда В.

 

8 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Global (Чабани-Новосілки)

-:+

ФК Нива (Бузова)

 ---

--- 

 ---

37

ФК Гореничі

 3:2

ФК Кімерка (Гостомель)

 19.10

13:00

Гореничі 
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Хорошилов М.

38

ФК Арсенал (Боярка)

1:2 

СК Атлетік (Білогородка)

 20.10

16:00 

Гостомель 
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Козлов Д.

39

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

1:6 

ФК Вишневе

 20.10

14:00 

Вишневе 
Брагінець А.
Дмитренко А.
Карташов С.

40

СК Забір’я

 5:3

ФК Альтіс (Копилів)

20.10 

15:30 

 Забір′я
Приймак О.
Макосій О.
Гаврилюк М.

 

20 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

115

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 2:4

ФК Дмитрівка

 19.10

 16:00

П.П.Борщагівка 
Брагінець А.
Гінда В.
Авдишев Д.

116

ФК Вишневе - 2

1:4 

SC Progress (Крюківщина)

 19.10 

 14:00

Вишневе 
Овдієнко В.
Ткаченко В.
Дмитренко А.

117

ФК Хотів

 3:7

ФК Колос (Музичі)

 19.10

10:00 

 Хотів
Ікбе П.
Овдієнко В.

118

ФК Динамо (Вишневе)

 3:2

ФК Омега (Тарасівка)

 20.10

16:00 

 Вишневе
Карташов С.
Дмитренко А.
Брегінець А.

119

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 1:1

СК Білгород (Білогородка)

 20.10

16:00 

Іванковичі 
Овдієнко В.

120

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

4:2 

SC Гатне-2

 20.10 

9:00 

Святопетрівське 
Мельниченко Д.
Брагінець А.
Дмитренко А.

 

20 тур (19.10 - 20.10)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

115

ФК Стара Боярка

8:4 

ФК Рома (Княжичі)

 19.10

 10:00

 Шпитьки
Чалий В.
Снімщиков А.
Гаврилюк М.

116

ФК Стимул (Юрівка)

 2:3

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 20.10

 11:00

 Святопетрівське
Брагінець А.
Дмитренко А.
Мельниченко Д.

117

ФК Ветеран (Боярка)

 5:1

ФК Ширма (Білогородка)

 20.10

12:00 

Білгородка 
Снімщиков А.
Приймак О.
Чалий В.

118

ФК Стоянка

5:2 

ФК Лісне

 19.10

12:15 

Шпитьки 
Снімщиков А.
Гаврилюк М.
Чалий В.

119

ФК Прометей (Нове)

1:1 

СК Святопетрівське

20.10 

11:00 

Забір′ я
Дудник В.
Ікбе П.
Карташов С.

120

ФК Фенікс (Буча)

9:2 

SC Progress-2(Крюківщина)

 19.10

15:00 

ПМК Буча
Романчук О.
Фофанов С.
 Мельниченко Д.

Відеогалерея


Віталій Шевчук - про принципову гру ФК Хотів 5:5 ФК Чабани

Ярослав Кутовий - СК Софія

Суперкубок області-2019. СФК Сокіл - ФК Авангард 0:0 (4:3 по пен.) (Огляд)

Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81