7 тур (12.10 - 14.10) 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Факел (Гостомель)

 1:1

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 13.10

11:00 

Гостомель 

Гінда В.

Юхименко О.

Фофанов С.

32

SC Гатне

 5:1

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 13.10

10:00 

Шпитьки 

Шурман Д.

Авдишев Д.

Чалий В.

33

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 +:-

ФК Гостомель

 13.10

10:00 

Святопетрівське 

Мельниченко Д.

Макосій О.

Прикота В.

34

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 1:3

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

  13.10 

13:00 

Гостомель 

Юхименко О.

Гінда В.

Фофанов С.

35

СК Віннер (Боярка)

 2:2

СК Шпитьки

 14.10

 10:00

Боярка 

 7 тур (12.10 – 14.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

СК Забір’я

 +:-

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 12.10

 10:30

Забір′я

Карташов С.

Гаврилюк С.

Гаврилюк М.

32

ФК Альтіс (Копилів)

 4:0

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 12.10

 16:00

Копилів 

Карташов С.

33

ФК Вишневе

 3:7

ФК Арсенал (Боярка)

  13.10 

 16:00

 Вишневе

Дмитренко А.

34

СК Атлетік (Білогородка)

 2:0

ФК Гореничі

  13.10 

 14:00

Білогородка 

Чалий В.

Авдишев Д.

Карташов С.

35

ФК Кімерка (Гостомель)

 0:3

ФК Нива (Бузова)

 13.10

 15:00

Гостомель 

Піхур О.

Фофанов С.

Козлов Д.

 19 тур (12.10 - 14.10) 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

109

SC Гатне-2

 6:2

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 12.10

16:00 

Школа 254 

Мельниченко Д.

Куцюк В.

110

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 6:2

СК Білгород (Білогородка)

 13.10

12:00 

Святопетрівське

Макосій О.

Мельниченко Д.

Прикота В. 

111

ФК Омега (Тарасівка)

 1:3

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 13.10

13:00 

Забір′ я

Дуднік В.

Джамбулатов В.

Приймак .

112

ФК Колос (Музичі)

 2:1

ФК Динамо (Вишневе)

 12.10

16:00 

Шпитьки 

Чалий В.

113

SC Progress (Крюківщина)

 8:1

ФК Хотів

  12.10 

10:00

 Боярка

Юхименко О.

Ікбе П.

Дуднік В.

114

ФК Дмитрівка

 2:12

ФК Вишневе - 2

 12.10

16:00 

 Вишневе

Дуднік В.

Ікбе П.

Ткаченко В.

 19 тур (12.10 - 14.10) 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

109

SC Progress-2(Крюківщина)

0:1 

ФК Стара Боярка

 13.10

  10:00 

Крюківщина 

Снімщиков А.

Ткаченко В.

Ікбе П.

110

СК Святопетрівське

 1:6

ФК Фенікс (Буча)

 13.10

 16:00

 Святопетрівське

Гінда В.

Юхименко О.

Карташов С.

111

ФК Лісне

 0:4

ФК Прометей (Нове)

 12.10

 11:00

 Шпитьки

Снімщиков А.

Прикота В.

Чалий В.

112

ФК Ширма (Білогородка)

 3:4

ФК Стоянка

  12.10 

  15:00 

 Білогородка

Снімщиков А.

113

ФК Стимул (Юрівка)

 2:5

ФК Ветеран (Боярка)

13.10 

 10:45

Забір′ я 

Приймак О.

Джамбулатов В.

Дуднік В.

114

ФК Рома (Княжичі)

 0:4

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

  13.10 

 15:30

Княжичі 

Приймак О.

Дуднік В.

Макосій О.


Перенесений матч 16-го туру

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка) 1:1 SC Progress (Крюківщина) 14.10    9:00   Вишневе

Відеогалерея


Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фiнал Кубку Київщини. СФК Сокiл - Авангард - 1:0 (Огляд)

Гостомель - 2012 рік

Гостомель - 2013 рік

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81