Вища ліга 6 тур (5.10 - 6.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
26
ФК Зеніт (Святопетрівське)
 3:1
СК Віннер (Боярка)
5.10 
 16:00
Святопетрівське 
Овдієнко В.

Снімщиков А.
Прикота В.
27
СК Шпитьки
 2:7
ФК Ліневич Груп (Ірпінь)
 6.10
12:30 
Шпитьки 
Чалий В.

Авдишев Д.
Мельниченко Д.
28
СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
 6:0
ФК Гостомель
 6.10
10:00 
Гостомель
Піхур О.

Карташов С.
Козлов Д.
29
СК Софія (Соф.Борщагівка)
 2:3
SC Гатне
6.10 
 10:00
Шпитьки 
Мельниченко Д.

Авдишев Д.
Чалий В.
30
ФК Джуніорс (Шпитьки)
 3:1
ФК Факел (Гостомель)
 6.10
 15:00
Шпитьки 
Мельниченко Д.

Авдишев Д.
Чалий В.
Перша ліга 6 тур (5.10 - 6.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
26
ФК Global (Чабани-Новосілки)
 1:8
ФК Кімерка (Гостомель)
 6.10
16:00 
Гостомель
Піхур О.

Фофанов С.
Снімщиков А. 
27
ФК Нива (Бузова)
 2:2
СК Атлетік (Білогородка)
5.10 
 12:00
Шпитьки
Чалий В.

Мельниченко Д.
 Хорошилов М.
28
ФК Гореничі
 3:1
ФК Вишневе
 5.10
 14:30
 Гореничі
Мельниченко Д.

Чалий В.
Хорошилов М.
29
ФК Арсенал (Боярка)
 2:1
ФК Альтіс (Копилів)
 6.10
13:00 
Боярка
Дуднік В.

Ікбе П.
Прикота В.
30
ФК Гостинний Двір (Вишневе)
 5:1
СК Забір’я
 5.10
11:00 
Вишневе 
Коваль О.

Дмитренко А.
Карташов С.
Друга ліга 18 тур (5.10 - 6.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
103
СК Чайка (П.П. Борщагівка)
 2:1
ФК Вишневе - 2
 5.10
16:00 
Петропавлівка
Піхур О.

Карташов С.
 Попаденко М.
104
ФК Хотів
 6:3
ФК Дмитрівка
 5.10
 10:00
 Хотів
Снімщиков А.

Прикота В.
Васільєв А.
105
ФК Динамо (Вишневе)
 1:5
SC Progress (Крюківщина)
6.10
16:00 
 Вишневе
Юхименко О.

 Ікбе П.
 Брагінець А.
106
ФК Білокняжич (Іванковичі)
 0:2
ФК Колос (Музичі)
 6.10
 14:00
 Іванковичі
Гінда В.

Юхименко О.
Карташов С.
107
СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)
 9:2
ФК Омега (Тарасівка)
 6.10
11:30 
Петропавлівка
Снімщиков А.

Брагінець А.
Ткаченко В. 
108
SC Гатне-2
 3:0
СК Білгород (Білогородка)
 5.10
11:00 
Білогородка
Ікбе П.

Мусійчук В
Бучаков О.
Третя ліга 18 тур (5.10 - 6.10)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
103
ФК Стара Боярка
 4:3
СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)
 5.10
9:30 
Боярка 
Брагінець А.

Дудник В.
Попаденко М.
104
ФК Ветеран (Боярка)
 2:5
ФК Рома (Княжичі)
 5.10
13:00 
Боярка 
Дудник В

Брагінець А.
Попаденко М.
105
ФК Стоянка
 6:2
ФК Стимул (Юрівка)
 5.10
13:00 
Ірпінь 
Снімщиков А.

Козлов Д.
Фофанов С.
106
ФК Прометей (Нове)
 6:0
ФК Ширма (Білогородка)
6.10 
15:00 
 Забір′я
Гаврилюк С.

Гаврилюк М.
Макосій О.
107
ФК Фенікс (Буча)
 0:2
ФК Лісне
 5.10
14:00 
 ПМК Буча
Приймак О.

Романчук О.
Медведєв А.
108
SC Progress-2(Крюківщина)
 0:0
СК Святопетрівське
 6.10
 10:00
Святопетрівське 
Макосій О.

Гаврилюк С.
Гаврилюк М.

Відеогалерея


Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фiнал Кубку Київщини. СФК Сокiл - Авангард - 1:0 (Огляд)

Гостомель - 2012 рік

Гостомель - 2013 рік

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81