5 тур (21.09 - 22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Джуніорс (Шпитьки)

4:0

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 22.09 

 10:00

Шпитьки 
Гінда В.
Юхименко О.
Авдишев Д.

22

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 Перенос

ФК Факел (Гостомель)

 ----

---- 

 ---------------

23

SC Гатне

2:0

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 22.09

 10:00

Школа №254 Київ 
Чалий В.
Медведєв А.
Мельниченко Д.

24

ФК Гостомель

+:-

СК Шпитьки

 22.09 

 17:00

Гостомель 
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Медведєв А.

25

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

2:1

СК Віннер (Боярка)

 22.09

 14:00 

Гостомель
Медведєв А.
Мельниченко Д.
Фофанов С. 

5 тур (21.09 - 22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

8:0

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 22.09

 14:00

Вишневе 
Коваль О.
Снімщиков А.
Бучаков О.

22

СК Забір’я

3:4

ФК Арсенал (Боярка)

 21.09

 10:30

Забір′я 
Брегінець А.
Джамбулатов В.
Прикота В.

23

ФК Альтіс (Копилів)

4:2

ФК Гореничі

 21.09

 12:00

Гореничі 
Овдієнко В.
Воробйов Г.
Попаденко М.

24

ФК Вишневе

3:1

ФК Нива (Бузова)

 22.09

 12:00

 Вишневе
Бучаков О.
Карташов С.
Прикота В.

25

СК Атлетік (Білогородка)

0:4

ФК Кімерка (Гостомель)

 21.09

 16:00

Білогородка 
Остапюк В.
Ікбе П.
Джамбулатов В.

16 тур (21.09 - 22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

91

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

2:1

ФК Хотів

22.09 

 15:30

П.-П.Борщагівка 
Гаврилюк С.
Брагінець А.
Приймак О.

92

ФК Динамо (Вишневе)

0:3

ФК Вишневе - 2

22.09 

 16:00

Вишневе 
Юхименко О.
Карташов С.
Коваль О.

93

ФК Білокняжич (Іванковичі)

7:3

ФК Дмитрівка

22.09

 10:00

Іванковичі 
Снімщиков А.

94

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 Перенос

SC Progress (Крюківщина)

 ------

------ 

-------------- 

95

SC Гатне-2

0:0

ФК Колос (Музичі)

 21.09

 10:00

Гатне 
Карташов С.
Куцюк В.
Снімщиков А.

96

СК Білгород (Білогородка)

1:0

ФК Омега (Тарасівка)

 21.09

 13:00

Білогородка 
Остапюк В.
Ікбе П.
Джамбулатов В.

16 тур (21.09 - 22.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

91

ФК Стара Боярка

2:0

ФК Ветеран (Боярка)

 21.09 

 12:00

 Боярка
Снімщиков А.
Карташов С.
Куцюк В.

92

ФК Стоянка

1:2

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 22.09

 13:00 

Шпитьки 
Приймак О.
Мусійчук В.
Брагінець А.

93

ФК Прометей (Нове)

6:0

ФК Рома (Княжичі)

 22.09

 13:00 

Забір′я 
Гаврилюк С.
Гаврилюк М.
Макосій О.

94

ФК Фенікс (Буча)

4:2

ФК Стимул (Юрівка)

 22.09

 16:00

ПМК Буча 

95

SC Progress-2(Крюківщина)

1:0

ФК Ширма (Білогородка)

 22.09

 10:00

Крюківщина
Карташов С.
Куцюк В.
Прикота В.

96

СК Святопетрівське

 2:2

ФК Лісне

 22.09

 17:00

Святопетрівське 
Гінда В.
Бучаков О.
кбе П.

Відеогалерея


Кубок району - 2019. СФК Сокіл - СК Гатне 1-2 (Огляд матчу)

Фiнал Кубку Київщини. СФК Сокiл - Авангард - 1:0 (Огляд)

Гостомель - 2012 рік

Гостомель - 2013 рік

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81