Вища ліга.
В.Ємельянов (Сокіл) – 3 попередження, Адама Сек (Сокіл) – 3 попередження, С.Гаращенков (Софія) – 3 попередження, М.Шевляков (Ліневич Груп) – 3 попередження, Р.Дударенко (Шпитьки) – 1 гра, В.Полос (Шпитьки) – 3 попередження.

Перша ліга.
Д.Погорілий (Глобал) – дискваліфікований на три матчі в якості офіційного представника, С.Гаврилюк (Забір’я) – дискваліфікований на три матчі в якості офіційного представника, Ф.Рижко (Глобал) – 1 гра


Друга ліга.
С.Ушатюк (Динамо) – 3 попередження, О.Безпалий (Гатне-2) – четвертий матч з чотирьохматчевої дискваліфікації, І.Філоненко (Омега) – 3 попередження.


Третя ліга.
О.Заставський (Лісне) – 1 гра, О.Самусенко (Лісне) та В.Іванов (Лісне) – дискваліфіковані до кінця сезону в якості офіційних представників, О.Кулачко (Ширма) – 1 гра, О.Скічко (Ширма) – кількість матчів дискваліфікації на розгляді в КДК, Д.Мітін (Ширма) – 3 попередження, Р.Побережний (Ветеран) - третій матч з триматчевоі дискваліфікації.


Крім того, нагадуємо, що до кінця року за порушення правила "один гравець - одна команда" дискваліфіковані Сергій Андріїшин («Зеніт» Святопетрівське), Андрій Білокінь (ФК «Гостомель»), Сергій Живий («Джуніорс» Шпитьки), Олександр Зуєвич («Колос» Музичі), Андрій Колодяжний («Софія» Софіївська Борщагівка), Максим Ломако (ФК «Гореничі»), Денис Маринчук («Джуніорс» Шпитьки), Денис Марченко («Факел» Гостомель), Дмитро Осадчий («Джуніорс» Шпитьки), Володимир Самборський («Джуніорс» Шпитьки), Ян Смоляков (ФК «Гореничі»), Микола Тимченко (ФК «Гореничі»), Юрій Щериця («Софія» Софіївська Борщагівка), Богдан Яременко («Джуніорс» Шпитьки). 28 серпня апеляційний комітет ГО КСРФФ залишив це рішення КДК в силі.

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81