4 тур (14.09 - 15.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 2:1

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

14.09

10:00

Святопетрівське
Мельниченко Д.
Попаденко М.
Карташов С.

17

СК Віннер (Боярка)

2:0 

ФК Гостомель

14.09

16:00

Боярка
Піхур О.
Попаденко М.
Карташов С.

18

СК Шпитьки

 0:5

SC Гатне

14.09

17:15

Шпитьки
Гінда В.
Остапюк В.
Мусійчук В.

19

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

0:0 

ФК Факел (Гостомель)

15.09

17:00

Мих.Рубежівка
Мельниченко Д.
Овдієнко В.
Іваненко 

20

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 1:2

ФК Джуніорс (Шпитьки)

15.09

10:00

Шпитьки
Юхименко О.
Гінда В.
Остапюк В.

4 тур (14.09 - 15.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Global (Чабани-Новосілки)

1:4 

СК Атлетік (Білогородка)

14.09

17:00

Білогородка
Юхименко О.
Ікбе П.
Брагінець А.

17

ФК Кімерка (Гостомель)

 1:1

ФК Вишневе

14.09

12:00

Гостомель
Коваль О.
Козлов Д.
Фофанов С.

18

ФК Нива (Бузова)

1:4 

ФК Альтіс (Копилів)

14.09

15:30

Бузова
Юхименко О.
Приймак О.
Брагінець А.

19

ФК Гореничі

 4:2

СК Забір’я

14.09

12:30

Гореничі
Бучаков О.
Брегинець А.
Приймак О.

20

ФК Арсенал (Боярка)

1:3 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

15.09

17:30

Боярка
Коваль О.
Карташов С.
Киянець В
 

15 тур (14.09 - 15.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

85

ФК Омега (Тарасівка)

 0:1

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

14.09

17:00

Забір'я
Бучаков О.
Прикота В.
Куцюк В.

86

ФК Колос (Музичі)

3:0 

СК Білгород (Білогородка)

15.09

12:30

Шпитьки
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко О.

87

SC Progress (Крюківщина)

 1:4

SC Гатне-2

14.09

9:30

Боярка
Овдієнко В.
Ткаченко В.
Гаврилюк М.

88

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

 7:3

ФК Дмитрівка

15.09

13:00

Святопетрівське
Овдієнко В.
Авдишев Д.
Куцюк В.

89

ФК Вишневе - 2

2:1 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

14.09

12:30

Вишневе
Піхур О.
Карташов С.
Остапюк В.

90

ФК Хотів

 0:7

ФК Динамо (Вишневе)

14.09

10:00

Хотів
Снімщиков А.
Прикота В.
Куцюк В.

15 тур (14.09 - 15.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

85

ФК Лісне

 0:4

ФК Стара Боярка

14.09

15:00

Шпитьки
Остапюк В.
Гінда В.
Мусійчук В.

86

ФК Ширма (Білогородка)

2:3 

СК Святопетрівське

15.09

17:30

Білогородка
Приймак О.
Хорошилов М.
Мусійчук В.

87

ФК Стимул (Юрівка)

3:6 

SC Progress-2(Крюківщина)

15.09

17:30

Забір'я
Брагінець А.
Снімщиков А.
Ікбе П.

88

ФК Рома (Княжичі)

1:2 

ФК Фенікс (Буча)

15.09

14:45

Княжичі
Снімщиков А.
Брагінець А.
Ікбе П.

89

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 1:2

ФК Прометей (Нове)

15.09

10:00

Забір'я
Гринь К.
Ікбе П.
Карташов С.

90

ФК Ветеран (Боярка)

2:5 

ФК Стоянка

14.09

13:30

Боярка
Снімщиков А.
Куцюк В.
Прикота В.

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81