3 тур Вища ліга (7.09 - 8.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

СК Софія (Соф.Борщагівка)

1:1 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 8.09 

 10:00

Шпитьки

Гінда В.

Авдишев Д.

 Юхименко О.

12

ФК Джуніорс (Шпитьки)

1:1 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 8.09

16:00 

 Шпитьки

 

 

13

ФК Факел (Гостомель)

 5:1

СК Шпитьки

 8.09

11:30

 Гостомель

Снімщиков А.

Фофанов С.

Козлов Д.

14

SC Гатне

 4:0

СК Віннер (Боярка)

 8.09

 17:30

Боярка 

Юхименко О.

Гінда В.

Куцюк В.

15

ФК Гостомель

 1:3

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 7.09

17:00 

 Гостомель

Піхур О.

Попаденко М.

Карташов С.

3 тур Перша ліга (7.09 - 8.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Арсенал (Боярка)

 4:0

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 8.09

 11:00

Боярка 

Коваль О.

Карташов С.

Шахларов Я.

12

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 2:3

ФК Гореничі

 8.09

15:00 

Вишневе 

Коваль О.

Шоботенко М.

Карташов С.

13

СК Забір’я

 1:2

ФК Нива (Бузова)

 7.09

17:00

Забір′я 

Гінда В.???

Джамбулатов В.

Куцюк В.

14

ФК Альтіс (Копилів)

1:3 

ФК Кімерка (Гостомель)

 8.09 

10:00 

 Копилів

Піхур О.

Попаденко М.

Медведєв А.

15

ФК Вишневе

 3:3

СК Атлетік (Білогородка)

 8.09

17:00

  Вишневе 

Шоботенко М.

Авдишев Д.

Карташов С.

14 тур Друга ліга (7.09 - 8.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

79

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 0:3

ФК Динамо (Вишневе)

 7.09

13:00 

П.-П. Борщагівка

Снімщиков А.

Приятель А.

Куцюк В.

80

ФК Білокняжич (Іванковичі)

0:0 

ФК Хотів

 8.09

17:00

Іванковичі

 

 

 Попаденко М.

81

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

0:2 

ФК Вишневе - 2

8.09 

12:00 

Шпитьки 

Юхименко О.

Авдишев Д.

Гінда В.

82

SC Гатне-2

 1:0

ФК Дмитрівка

 8.09

17:30 

 Гатне

Шахларов Я.

Прикота В.

Піхур О.

83

СК Білгород (Білогородка)

 2:2

SC Progress (Крюківщина)

 8.09

17:00

Білогородка

Дудник В.

Снімщиков А.

 Мусійчук В.

84

ФК Омега (Тарасівка)

 1:1

ФК Колос (Музичі)

 8.09

 17:00

Забір′я

Притика О.

Макосій О.

Приятель А.

14 тур Третя ліга (7.09 - 8.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

79

ФК Стара Боярка

 6:1

ФК Стоянка

 7.09

10:00 

Боярка 

Коваль О.

Куцюк В.

Прикота В.

80

ФК Прометей (Нове)

 6:2

ФК Ветеран (Боярка)

 8.09 

10:00 

Забір′я  

Приятель А.

Прикота В.

Ікбе П.

81

ФК Фенікс (Буча)

4:2 

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

7.09

17:30 

 ПМК Буча

Сіренко В.

Фофанов С.

Козлов Д.

82

SC Progress-2(Крюківщина)

3:0 

ФК Рома (Княжичі)

 8.09 

10:00 

Крюківщина

Бучаков О.

Ткаченко В.

 Шоботенко М.

83

СК Святопетрівське

1:0 

ФК Стимул (Юрівка)

8.09 

 14:30

Святопетровское

Притика О.

Макосій О.

Дудник В.

84

ФК Лісне

 7:1

ФК Ширма (Білогородка)

 7.09

10:00

Шпитьки 

Медведєв А.

Мусійчук В.

Попаденко М.

Перенесений матч:
SC Гатне-2 4-1ФК Хотів - 7.09 - 10:00 - Гатне.

Приятель А.

Карташов С.

Джамбулатов В.

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81