Сьогодні святкує день народження людина важливої професії, високого статусу і щирої душі Ігор Миколайович Боровик! Києво-Святошинська футбольна спільнота сердечно вітає з особистим святом дворазового чемпіона світу серед лікарів, члена виконавчого комітету ГО КСРФФ, уславленого футбольного ветерана, неодноразового переможця районних змагань з футболу в складі легендарних команд ФК "Білгород" (Білогородка) та УФАМ (Білогородка), талановитого тренера та стратега, легендарного півзахисника з відмінним пасом, могутнім ударом, залізною волею та нищівним підкатом! А ще Ігор Миколайович у позафутбольному житті - чудовий батько трьох прекрасних дітей, лікар-хірург від Бога з золотими руками, невтомний громадський активіст, добрий і вірний товариш - душа будь-якої компанії! Друже Ігоре, прийми в день свого народження данину нашої поваги та наші вітання!
А далі процитуємо багаторічного друга іменинника і партнера по команді Сергія Петровського:
"Життя — це книга, в якій щодня, щогодини з’являються нові записи - події, враження. Життя Ігоря - це багатотомна енциклопедія, в якій відображено багатогранність і цілісність цієї людини. Одна із важливих граней його особистості це - Ігор - батько, який виростив трьох чудових дітей. Всі вони - - це яскраві особистості, яким він передає свій досвід та знання, вчить бути добрими і справедливими, не опускати руки, коли зустрічаються з невдачами, передає свою життєву філософію, яка гранично проста, але й одночасно дуже мудра: «Не відвертатися від людей, а допомагати їм». Ігор - лікар - це професіонал медицини, дитячий хірург з золотими руками, глибоко шанований і людяний, рятувальник здоров`я і життя, і що б не відбувалося, він залишиться вірним своїй справі. Ігор - спортсмен: неодноразовий чемпіон світу та України по футболу серед лікарів, тренер збірної України по футболу серед лікарів, неодноразовий чемпіон Києва та області серед ветеранів, талановитий дитячий футбольний наставник. Своїми досягненнями, натхненною працею він прославляє не тільки своє село Білогородку, а й наш район, область, всю країну на міжнародному рівні, і все це результат не тільки таланту, а й наполегливої праці, іноді навіть понад свої можливості! «Жива Легенда» Києво-Святошинського району, він присвятив своє життя великій справі: зберігати і примножувати спортивні традиції, розвивати і надихати дитячий та аматорський спорт.
Ігор - громадський діяч - впевнений оптиміст, який постійно прагне до втілення своїх ідей і планів щодо покращення добробуту і життя громади, завжди і скрізь у відмінному настрої, гідний приклад для наслідування молоді. Стародавня мудрість гласить: «Життя схоже на дуже солону воду: чим більше п’єш її, тим сильніше тебе мучить спрага». Хочемо побажати імениннику, щоб жага до життя ніколи не полишала тебе! Завжди влучай в дев'ятку та ніколи не потрапляй в офсайд!".

Відеогалерея


Нагородження КОФФ - 2019.

Юні соколята-2019: огляд турніру і коментарі учасників

SC Гатне - 20 років

Віталій Шевчук - про принципову гру ФК Хотів 5:5 ФК Чабани

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81