8 тур Попередній етап (група А) (15.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 -:+

СК Віннер (Боярка)

15.06

18:00

Боярка
Гінда В.
Остапюк В.
Ікбе П.

37

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 2:0

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

16.06

18:15

Шпитьки
Мельниченко Д.
Медведєв А.
Коваль О.

38

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 1:0

ФК Альтіс (Копилів)

17.06

19:00

Вишневе
Медведєв А.
Коваль О.
Ікбе П.

39

ФК Арсенал (Боярка)

 8:6

ФК Вишневе

15.06

11:00

Боярка
Дудник В.
Снімщиков А.
Куцюк В.

40

SC Гатне

 6:0

ФК Зеніт (Святопетрівське)

17.06

10:00

Київ
Гінда В.
Остапюк В.
Ікбе П.

8 тур Попередній етап (група Б)  (15.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Нива (Бузова)

 3:3

СК Атлетік (Білогородка)

16.06

18:00

Бузова
Притика О.
Чалий В.
Приятель А.

37

СК Забір’я

 1:4

СК Софія (Соф.Борщагівка)

16.06

17:00

Забіря
Остапюк В.
Піхур О.
Огородник С.

38

ФК Факел (Гостомель)

 4:3

ФК Гореничі

16.06

10:00

Гостомель
Сіренко В.
Медведєв А.
Воробйов Г.

39

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

4:0 

СК Шпитьки

17.06

18:00

Ірпінь
Мельниченко Д.
Сіренко В.
Фофанов С.

40

ФК Кімерка (Гостомель)

 2:2

ФК Гостомель

17.06 

15:30 

 Гостомель
Сіренко В.
Мельниченко Д.
Фофанов С.

8 тур Друга ліга (15.06 - 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 3:1

SC Гатне-2

15.06

10:00

П.П.Борщагівка
Грінь К.
Попаденко М.
Прикота В.

44

СК Білгород (Білогородка)

 0:0

СК Софія Ветеран(Соф.Борщагівка)

17.06

19:00

Білогородка
Гаврилюк С.
Гаврилю Я.
Гаврилюк М.

45

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 4:2

ФК Омега (Тарасівка)

17.06

18:00

Іванковичі
Снімщиков А.
Попаденко М.
Притика О.

46

ФК Динамо (Вишневе)

 0:2

ФК Колос (Музичі)

17.06

17:00

Вишневе
Коваль О.
Медведєв А.
Ікбе П.

48

ФК Хотів

 1:4

SC Progress (Крюківщина)

16.06

18:00

Хотів
Шоботенко М.
Прикота В.
Попаденко М.

 

ФК Вишневе - 2

 4:1

ФК Дмитрівка

15.06

19:00

Вишневе
Піхур О.
Карташов С.
Куцюк В.

8 тур Третя ліга (15.06 - 16.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

43

ФК Стара Боярка

 14:2

SC Progress-2 (Крюківщина)

15.06

9:00

Боярка
Снімщиков А.
Дудник В.
Куцюк В.

44

ФК Фенікс (Буча)

 2:1

СК Святопетрівське

15.06

18:30

ПМК  Буча
Тітов О.
Воробйов Г. 
Приймак О.

45

ФК Прометей (Нове)

 6:1

ФК Лісне

16.06

10:00

Забір’я
Приятель А.
Карташов С.
Куцюк В.

46

ФК Стоянка

 1:2

ФК Ширма (Білогородка)

16.06

14:00

Шпитьки
Остапюк В.
Піхур О.
Огородник С.

47

ФК Ветеран (Боярка)

 0:0

ФК Стимул (Юрівка)

17.06

17:00

Боярка
Приятель А.
Прикота В.
Шоботенко М.

48

ФК Рома (Княжичі)

 1:1

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

16.06

10:00

Княжичі
Дудник В.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81