7 тур Попередній етап (Група А) (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

SC Гатне

12:0

ФК Global (Чабани-Новосілки)

8.06

17:00

Гатне
Піхур О.
Прикота В.
Бучаков О.

32

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 3:6

ФК Арсенал (Боярка)

8.06

18:00

Святопетрівське
Мельниченко Д.
Медведєв А.
Ікбе П.

33

ФК Вишневе

 8:5

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

9.06

19:00

Вишневе
Коваль О.
Дудник В.
Карташов С.

34

ФК Альтіс (Копилів)

 1:2

ФК Джуніорс (Шпитьки)

9.06

19:00

Копилів
Тітов О.
Приймак О.
Мельниченко Д.

35

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

2:0 

СК Віннер (Боярка)

9.06

13:00

Гореничі
Гінда В.
Огородник С.
Остапюк В.

7 тур Попередній етап (Група Б)  (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Кімерка (Гостомель)

 -:+

ФК Нива (Бузова)

9.06

10:00

Гостомель
Сіренко В.
Овдієнко В.
Притика О.

32

ФК Гостомель

0:3 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

9.06

18:00

Гостомель
Овдієнко В.
Воробйов Г.
Притика О.

33

СК Шпитьки

 1:3

ФК Факел (Гостомель)

9.06

16:00

Шпитьки
Шоботенко М.
Снімщиков А.
Сіренко В.

34

ФК Гореничі

1:2 

СК Софія (Соф.Борщагівка)

8.06

10:30

Гореничі
Тітов О.
Сіренко В.
Медведєв А.

35

СК Забір’я

 2:4

СК Атлетік (Білогородка)

8.06

18:30

Забір’я
Приятель А.
Снімщиков А.
Шоботенко М.

7 тур Друга ліга (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Вишневе - 2

3:0 

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

8.06

15:00

Вишневе
Медведєв А.
Коваль О.

38

ФК Дмитрівка

 3:0

ФК Хотів

9.06

16:00

Дмитрівка
Мельниченко Д
Тітов О.
Приймак О.

39

SC Progress (Крюківщина)

 1:3

ФК Динамо (Вишневе)

9.06

10:00

Боярка
Остапюк В.
Гінда В.
Огородник С.

40

ФК Колос (Музичі)

2:0 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

8.06

10:00

Шпитьки
Юхименко О.
Коваль О.
Бучаков О.

41

ФК Омега (Тарасівка)

 2:6

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

8.06

19:00

Боярка
Притика О.
Остапюк В.

42

СК Білгород (Білогородка)

 3:4

SC Гатне-2

9.06

16:00

Білогородка
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк М.

7 тур Третя ліга (8.06 - 9.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

37

ФК Стара Боярка

 3:1

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

8.06

10:00

Боярка
Дудник В.
Прикота В.
Ікбе П.

38

ФК Рома (Княжичі)

 2:2

ФК Ветеран (Боярка)

8.06

16:00

Княжичі
Шоботенко М.
Снімщиков А.
Дудник В.

39

ФК Стимул (Юрівка)

 2:5

ФК Стоянка

9.06

10:00

Забір’я
Дудник В.
Гаврилюк М.
Прикота В.

40

ФК Ширма (Білогородка)

 1:4

ФК Прометей (Нове)

9.06

18:00

Білогородка
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.
Гаврилюк М.

41

ФК Лісне

-:+ 

ФК Фенікс (Буча)

9.06

18:00

Шпитьки
Снімщиков А.
Шоботенко М.
Сіренко В.

42

СК Святопетрівське

 2:1

SC Progress-2 (Крюківщина)

9.06

19:00

Святопетрівське
Приятель А.
Прикота В.
Дудник В.

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81