В суботу, 27 квітня 2019 року, об 11:00 на стадіоні “Колос” в Білогородці, біля штучного майданчика, зібралися команди - учасники  щорічного турніру з міні - футболу, багато молодих людей, які займаються іншими видами спорту, але вирішили випробувати себе і в цьому змаганні. Прийшли і ті, хто уболіває за своїх друзів, рідних, близьких. Молодих людей привело сюди бажання позмагатися  в цьому, улюбленому всіма українцями, виді спорту та згадати свого відомого земляка – одного з плеяди талановитих білогородських футболістів 1980-2000-х років, беззмінного хавбека ФК «Білгород», одного з тих, на кому тримався футбол в Києво-Святошинському районі, який виховав не одне покоління молодих гравців, Євгена Вячеславовича Плішка. Меморіал в його честь започаткували минулого  2018 року і проводитиметься він щороку весною, в останню суботу квітня.

І цього року змагання відбувалися на полі для міні-футболу (розмір поля – 42 х 22) зі штучним покриттям, яке білогородська громада силами ентузіастів та самих спортсменів збудували для тренувань та ось таких змагань. Це поле знаходиться на стадіоні «Колос», по вулиці  Володимирська. Ведуча урочистої частини відкриття турніру – Юлія ОЧЕРЕТНЮК привітала всіх учасників турніру та гостей з відкриттям II-го  турніру на честь видатного земляка – Євгена В’ячеславовича Плішка, якого добре знали і шанували в Києво-Святошинському районі. Вона підкреслила, що сьогодні знову спорт зібрав не байдужих до спорту людей на цьому стадіоні. Нагадала про те, що вже вдруге ми всією громадою проводимо цей турнір. У цьому турнірі з кожним роком бере участь все більше команд. У минулому році було 8 команд. Цього року тут зібралися представники вже 11-ти команд. Сподіваємося, що в наступному році нас буде ще більше. Дуже приємно бачити вас всіх таких позитивно заряджених, сильних, бадьорих, веселих.  Вона побажала, щоб сьогоднішній день пройшов  радісно, щоб всі здобули перемогу і отримали позитивний заряд на майбутнє. Спорт – це завжди чесність, сила, справедливість, благородство. Спорт – насолода для душі та життя і дуже приємно, що до спорту все більше приєднується наших дітей та юнацтва. Підтримала учасників турніру та підбадьорила їх своєю піснею юна співачка – Анастасія ФЕЩЕНКО піснею про футбол. Далі ведуча сказала про те, що вже другий рік поспіль ми згадуємо талановиту людину – Євгена В’ячеславовича Плішка. Дуже багато добрих слів ми чули і чуємо про цю людину, яка захоплювалася спортом і заохочувала інших займатися ним.  Наш видатний земляк неодноразово займав перші місця у першості України з лижних перегонів, грав у складі футбольної збірної Білогородки, збірної ветеранів Києво-Святошинського району. Він також керував секцією з футболу в селі Білогородка. Багато років викладав фізкультуру в школі. Лише добрі слова ми чуємо від його учнів. Він був веселим та щирим, з гарним почуттям гумору. На турнірі була присутня донька Євгенія Вячеславовича – Юлія. Вона надала нам можливість подивитися на всі його спортивні нагороди та кубки, які експонувалися на окремому стенді. Хвилиною мовчання учасники турніру вшанували пам’ять світлої людини – Євгена В’ячеславовича Плішка. Далі урочисто оголосили про відкриття офіційного щорічного турніру з міні-футболу пам’яті Євгена В’ячеславовича Плішка. Над стадіоном пролунав Славень України.

Команди провели жеребкування, витягаючи з кубка номерки з числом, що означає порядковий номер участі у турнірі. Відповідно з цим номером і була складена турнірна сітка, хто з ким грає. В турнірі брали участь команди: “Депутати” (Ігор БОРОВИК, капітан команди), «Білгород» (капітан команди – Сергій ПИЛИПЕНКО), «Атлетік» (капітан команди – Вадим КОВАЛЬЧУК), “Лідер” (капітан команди – Ян ТИМОШЕНКО), “Молоді” (капітан команди – Володимир КУЧИНСЬКИЙ), “Boxing-Team” (капітан команди – Абдураїм РИСКУЛОВ), “Білий Шоколад” (капітан команди – Володимир КАЗАРЕНКОВ),  «Ветеран» (капітан команди – Руслан ТАРАНЕНКО), “Стиль” (капітан команди – Роман ГЕРМАН), “Дрім Тім” (капітан команди – Сергій ПОНОМАРЕНКО),  «Ширма» (капітан команди – Дмитро ЧЕРЕДНІЧЕНКО)

Результати матчів. Попередній етап. “Боксінг-Тім”–  “Білий Шоколад” 0:5, «Ветерани» – «Стиль» 5:0, “Дрім-Тім”– «Ширма» 1:4.

ЧВЕРТЬФІНАЛИ: «Білгород» – “Білий Шоколад” 5:0, «Атлетик» – «Ветеран» 2:1, «Лідер» – «Ширма» 4:2, «Депутати» - «Молоді» 3:0

ПІВФІНАЛИ:  «Депутати» – «Білгород» 5:3, «Атлетик» – «Лідер» 3:4

ГРА ЗА 3-тє МІСЦЕ: «Білгород» – «Атлетік» – рахунок 3:2 

ФІНАЛ:  «Депутати» – «Лідер» 0:1

Команда «Білгород» (капітан команди – Сергій ПИЛИПЕНКО, Олександр НІКІТЕНКО, Сергій ЯМЕНКО, Євген МАЙДАНОВ, Сергій КОВАЛЬ, Руслан КЛИМЕНКО, Олександр ЧЕРЕДНІЧЕНКО) – посіла 3-тє місце в турнірі!

Команда «Депутати» (Ігор БОРОВИК, капітан команди, Сергій Петровський, Володимир Мнишенко, Олександр Рибачук, В’ячеслав Воловик, Ярослав Мнишенко) – посіла 2-ге місце в турнірі!

Команда «Лідер» (капітан команди – Ян ТИМОШЕНКО, Дідковський Євген, Трохимчук Вова, Ваховський Юра, Ярошук Богдан, Микола ШУЛЯК) – переможець турніру – посіла 1-ше місце в турнірі!

Кращими футболістами турніру було визначено: воротар – Ян ТИМОШЕНКО, гол турніру забив – Сергій КОЛОДЧУК, гравець турніру – Ярослав МНИШЕНКО

Турнір було організовано комунальним підприємством «Спортивний клуб «Арт - Спорт» на чолі з його керівником – В’ячеславом ВОЛОВИКОМза сприяння Білогородського сільського голови – Максима ЗУЄВА та депутатського корпусу, громадських та спортивних активістів.Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81