Попередній етап (Група А) 4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 2:5

ФК Альтіс (Копилів)

18.05

17:30

Копилів
Чалий В.
Джамбулатов В.
Притика О.

17

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

3:0 

ФК Вишневе

19.05

17:00

Ірпінь
Титов О.
Воробйов Г.
Марусич С.

18

СК Віннер (Боярка)

0:2 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

19.05

17:00

Боярка
Дудник В.
Карташов С.
Овдієнко В.

19

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 0:1

SC Гатне

19.05

11:00

Шпитьки
Юхименко О
Остапюк В.
Гінда В.

20

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 3:2

ФК Арсенал (Боярка)

18.05

17:00

Вишневе
Огородник С.
Прикота В.
Воробйов Г.

Попередній етап (Група Б)  4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Нива (Бузова)

1:6 

ФК Гореничі

19.05 

13:30 

 Шпитьки
Гінда В.
Юхименко О.
Остапюк В.

17

СК Забір’я

 2:1

СК Шпитьки

19.05

17:00

Забір’я
Чалий В.
Огородник С.
Прикота В.

18

СК Атлетік (Білогородка)

 1:3

ФК Гостомель

19.05

16:00

Білогородка
Остапюк В.
Юхименко О.
Гінда В.

19

ФК Кімерка (Гостомель)

 1:2

СК Софія (Соф.Борщагівка)

19.05

13:30

Гостомель
Сіренко В.
Медведєв А.
Мельниченко Д.

20

ФК Факел (Гостомель)

 4:3

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

19.05

11:00

Гостомель
Мельниченко Д.
Сіренко В.
Медведєв А.

Друга ліга 4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

19

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

3:0 

ФК Омега (Тарасівка)

19.05

17:00

П.П.Борщагівка
Макосій О.
Шоботенко М.
Попаденко М.

20

СК Білгород (Білогородка)

 4:1

ФК Колос (Музичі)

19.05

18:00

Білогородка
Шейкін Г.
Мазур І.
Петренко А.

21

SC Гатне-2

 0:2

SC Progress (Крюківщина)

18.05

14:00 

 Гатне
Гінда В.
Юхименко О.
Остапюк В.

22

ФК Дмитрівка

 2:3

СК Софія Ветеран (Соф.Борщагівка)

19.05

17:00

Дмитрівка
Медведєв А.
Притика О.
Приймак О.

23

ФК Білокняжич (Іванковичі)

2:1 

ФК Вишневе - 2

18.05

11:00

Іванковичі
Коваль О.
Притика О.
Попаденко М.

24

ФК Динамо (Вишневе)

 1:1

ФК Хотів

19.05

13:00

Вишневе
Шоботенко М.
Притика О.
Попаденко М.

Третя ліга 4 тур (18.05 - 19.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

19

ФК Стара Боярка

 5:1

ФК Лісне

18.05

14:30

Боярка
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк М.

20

СК Святопетрівське

 5:2

ФК Ширма (Білогородка)

18.05

10:00

Святопетрівське
Дудник В.
Прикота В.
Ікбе П.

21

SC Progress-2 (Крюківщина)

1:3 

ФК Стимул (Юрівка)

19.05

10:00

Крюківщина
Притика О.
Куцюк В.
Ікбе П.

22

ФК Фенікс (Буча)

1:1 

ФК Рома (Княжичі)

18.05

16:00

ПМК Буча
Овдієнко В.
Марусич С.
Фофанов С.

23

ФК Прометей (Нове)

 3:0

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

19.05

14:30

Забір’я
Огородник С.
Прикота В.
Чалий В.

24

ФК Стоянка

 6:3

ФК Ветеран (Боярка)

18.05

17:00

Шпитьки
Мельниченко Д.
Козлов Д.
   Медведєв А.

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81