3 тур Група А (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 8:4

ФК Global (Чабани-Новосілки)

 9.05

 17:00 

Вишневе 
Коваль О.

Карташов С.
Огородник С.

12

ФК Арсенал (Боярка)

 2:4

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 12.05 

 14:30

Боярка 
Дудник В.

Чалий В.
Куцюк В.

13

SC Гатне

1:1 

СК Віннер (Боярка)

 12.05

 17:00

Боярка 
Чалий В.

Дудник В.
Куцюк В.

14

ФК Зеніт (Святопетрівське)

1:4 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 12.05

17:00 

Святопетрівське 
Мельниченко Д.

Попаденко М.
Притика О.

15

ФК Вишневе

 1:2

ФК Альтіс (Копилів)

 9.05

 15:00

Вишневе 
Огородник С.

Коваль О.
Карташов С.

3 тур Група Б (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Факел (Гостомель)

5:0 

ФК Нива (Бузова)

 12.05

12:30

Гостомель 
Овдієнко В.

Фофанов С.
Медведєв А.

12

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 2:2

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 9.05

14:30 

Ірпінь 
Сіренко В.

Овдієнко В.
Попаденко М.

13

ФК Кімерка (Гостомель)

 2:1

СК Атлетік (Білогородка)

 12.05

 15:00

Гостомель 
Медведєв А.

Фофанов С.
Овдієнко В.

14

ФК Гостомель

 7:1

СК Забір’я

 9.05

 13:00

Гостомель 
Приятель А.

Козлов Д.
Воробйов Г.

15

СК Шпитьки

 3:2

ФК Гореничі

 12.05

 14:00

 Шпитьки
Гінда В.

Юхименко О.
Ікбе П.

3 тур Друга ліга (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

ФК Динамо (Вишневе)

 2:5

СК Чайка (П.П. Борщагівка)

 9.05

 10:00 

Вишневе
Шаботенко М.

Гінда В.
 Остапюк В.

14

ФК Хотів

 0:0

ФК Білокняжич (Іванковичі)

  9.05 

 10:00

Хотів 
Снімщиков А.

Ткаченко В.
Прикота В.

15

ФК Вишневе - 2

2:0 

ФК Софія-Ветеран(Соф.Борщагівка)

 12.05

 17:00

 Вишневе
Снімщиков А.

Карташов С.
Прикота В.

16

ФК Дмитрівка

 2:3

SC Гатне-2

 12.05

17:00 

Дмитрівка 
Приятель А.

Приймак О.
Воробйов Г.

17

SC Progres (Крюковщіна)

1:2 

СК Білгород (Білогородка)

 9.05

10:00 

Святопетрівське
Притика О.

Ікбе П.
Дудник В.

18

ФК Колос (Музичі)

 4:0

ФК Омега (Тарасівка)

 12:05

11:00 

Шпитьки 
Юхименко О.

Гінда В.
Ікбе П.

3 тур Третя ліга (9.05 - 12.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

ФК Стоянка

0:6 

ФК Стара Боярка

 11.05

18:00 

Шпитьки 
Снімщиков А.

Приятель А.
Воробйов Г.

14

ФК Ветеран (Боярка)

1:0 

ФК Прометей (Нове)

 9.05

 12:00

Святопетрівське
Дудник В.

Ікбе П.
Притика О.

15

 ФК Фенікс (Буча)

 3:3

СК Софія-2 (Соф.Борщагівка)

 9.05

18:00 

Пмк Буча 
Овдієнко В.

Сіренко В.
Фофанов С.

16

ФК Княжичі

 3:2

SC Progress-2 (Крюківщина)

 12.05 

 13:30

Княжичі 
Макосій О.

Мусійчук В.
Приймак О.

17

ФК Стимул (Юрівка)

 1:10

СК Святопетрівське

 12.05

 13:00

Забір'я 
Гаврилюк Я.

Гаврилюк С.
Гаврилюк М.

18

ФК Ширма (Білогородка)

3:2 

ФК Лісне

 12.05

 16:00

Білогородка 
Гаврилюк С.

Гаврилюк Я.
Гаврилюк М.

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81