8.03, 12.30.  Вишневе, стадіон «Центральний». Арбітр К.Гринь (Київ)

«Арсенал» (Боярка) – ФК «Вишневе U-17» 3:2 (3:0)

Арсенал: Сафронов, Кошелєв, Руденко, Корнієнко, Кузьменко, Пугач, Малеванчук (Лебединський,52), Пузій (Бондаренко,46), Шутенко (Стасюк,52), Мандровський (Гетьман,46), Крилюк (Балаж,46). Тренер К.Бабич

Вишневе: Журавель, Таршанайян, Кирик, Шевченко, Андрущик, Прикота (Малков,72), Колібаба, Євтушок, Костюков (Репенко,80), Паляниця (Снозовий,80), Бондар (Шарай,46). Тренер Ю.Миколаєнко

Голи: Крилюк (10), Мандровський (22), Корнієнко (38) – Євтушок (48,86)

Попереджені Пугач, Кузьменко (А), Малков (В)

Боярські «каноніри» зустріли несподіваний опір з боку добре організованого вишнівського «молодняка» Юрія Миколаєнка. Гра була надзвичайно важлива з огляду на турнірні перспективи обох команд. Трибуни гаряче підтримували команду з Вишневого, але в першому таймі, склалося враження, юнаки надто хвилювалися. Команда з Боярки задіяла в цьому матчі знаних виконавців, зокрема, форварда Сергія Мандровського, відомого в Київській області за виступами в ФК «Обухів» та в професійному клубі ФК «Нікополь», та голкіпера Сергія Сафронова. Саме активні дії Мандровського забезпечили «Арсеналу» надійний гандикап ще в першому таймі. Проте після перерви «юніорам» з Вишневого вдалося відновити інтригу в матчі завдяки двом влучним ударам  Андрія Євтушка, однак уникнути поразки підопічні Юрія Миколаєнка не зуміли. Після цього матчу команда Костянтина Бабича забезпечила собі місце в чвертьфіналі.

08.03, 13.30. Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр О.Титов (Буча)

SC «Гатне-2» - «Білгород» (Білогородка) 3:3 (0:2)

Гатне-2: Качкан, Бучаков (Д.Кунцевич,73), О.Безпалий, Вегера, Лупеха (Ткаченко,61), О.Сафончик (Коваль,46), Брильов (Кварцяний,86), Погребний (Бабич,46), Кузьмич (Семидочний,46), Цимбал. Тренер О.Прохорчук

Білгород: Федченко, Майданов, Перегиняк, Гераскевич (Ю.Чередниченко,46), Клименко, Кіндерес, Мельник, Лещенко (Удовиченко,80), Богдан (Варченко,61), Яменко, Пилипенко. Тренер Є.Майданов

Голи: Цимбал (65), Кварцяний (90+1) – Пилипенко (10,40)

Попереджені О.Безпалий, Вегера, Цимбал (Г), Майданов (Б)

Вилучені Майданов (Білгород, 65 хвилина, повторне попередження), Цимбал (Гатне-2, 80 хвилина, повторне попередження)

Допомогла «канонірам» нічия в поєдинку між іншими командами групи «А». Цікавий та нервовий матч між гатненськими дублерами та ФК «Білгород» мав два різні тайми. В першому домінували білогородці – їх лідер, досвідчений Сергій Пилипенко, двічі змушував суперників розпочинати з центра поля. Однак в перерві тренерський штаб гатненців здійснив кілька вдалих перестановок, і команда заграла значно краще. Врешті Михайлу Цимбалу вдалося скоротити розрив у рахунку – це четвертий гол форварда на турнірі. А в компенсований відомим арбітром Олександром Титовим час команді Олександра Прохорчука пощастило уникнути поразки завдяки точному удару «джокера» гатненців Вадима Кварцяного, якому вистачило п’яти хвилин перебування на полі, щоб врятувати свою команду. Нічия залишила хороші шанси на продовження боротьби гатненцям і практично позбавила – білогородців.

4 тур.

10.03, 13.00.  Вишневе, стадіон «Центральний». Арбітр В.Дудник (Забіря)

ФК «Вишневе U-17» - «Білгород» (Білогородка) 4:1 (1:0)

Вишневе: О.Федченко, Таршанайян, Репенко (Шарай,46), Шевченко, Андрущик (Онисько,46), Малков, Прикота, Бондар (Снозовий,54), Євтушок (Шуляк,64), Колібаба, Костюков. Тренер Ю.Миколаєнко

Білгород: М.Федченко, Перегиняк, Майданов, О.Чередниченко, Яменко, Бандур, Гераскевич, Святенко, Пилипенко, Цимбаленко, Миколенко. Тренер Є.Майданов

Голи: Колібаба (41), Євтушок (60), Снозовий (62), Шуляк (87) – Пилипенко (70)

Попереджені Перегиняк, Бандур, Яменко (Б)

Вилучені Бандур (Білгород, 60 хвилина, повторне попередження), Яменко (Білгород, 72 хвилина, повторне попередження)

Приємно вражають своєю грою юніори з Вишневого. Після перемоги над білогородцями, вже другої на турнірі, підопічні Юрія Миколаєнка мають реальні шанси подолати груповий бар'єр. А от у вихованців Євгена Майданова в цей день мало що виходило. Хіба що їх лідеру Сергію Пилипенку, який перебуває в чудовій формі, вдалося забити вже четвертий гол на турнірі. Проте це стало слабкою втіхою для білогородців, які врешті вихлюпнули негатив від не зовсім вдалої гри двома червоними картками від арбітра зустрічі Дудника. Ця поразка поставила хрест на надіях «Білгорода» відібратися до чвертьфіналу. А доля команди з Вишневого – в її руках. Треба тільки не програти «Гатне-2». Це буде цікаве молодіжне протистояння в останньому турі групового етапу!

10.03, 15.30. Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр А.Медведєв (Гостомель)

«Стара Боярка» (Боярка) – «Арсенал» (Боярка) 3:1 (1:0)

СБ: Сусленко, Буртовий, Лапа, Ступак, Кулінич, Пазюк (Погорілий,63), Макухін, А.Лахтадир, Харченко (Рамазанов,79), Бредіхін (Миць,46), Самодій (Панасенко,71). Тренер К.Лахтадир

Арсенал: Сафронов, Кошелєв, Мося, Жмурчук, Пугач, Пузій (Бабич,72), Крилюк, Міфтахутдінов, Дворников, Шумейко, Балаж. Тренер К.Бабич

Голи: Макухін (33), Самодій (70), Панасенко (74) – Шумейко (76). На 75-й хвилині Шумейко (А) не реалізував пенальті.

Попереджений Лапа (СБ)

Боярське «дербі» завжди непередбачуване, на яких би полюсах таблиці не перебували ці суперники. "Старуха" ще раз довела, що недооцінювати її не варто. Є перша перемога на турнірі! Приємно, що до неї долучився легендарний родинний дует – Сусленко та Самодій. Олександр парирував пенальті від Шумейка,  а Михайло забив надважливий другий гол, таким чином відсвяткувавши своє повернення в «СБ». В цій групі все вирішиться в останньому турі. Проте боярські "каноніри" забронювали за собою одну з путівок у чвертьфінал. Доля другої вирішиться в протистоянні "Гатне-2" та юніорів Вишневого.

Група «В». 3 тур.

8.03, 14.30. Вишневе, стадіон «Центральний». Арбітр В.Дудник (Забіря)

ФК «Вишневе» - «Софія-2» (Софіївська Борщагівка) 5:2 (3:2)

Вишневе: Середюк, Брюзгін (Марковець,46), Козенко, Галущенко (Ігбе,46), Приходько (Ювченко,64), Бірюк, Савчук (В.Бучаков,50), Фалілеєв, Сендзюк (Алексєєв,46), Літаш, Лазарян (Джулай,46). Тренер В.Шумунов

Софія-2: Яковлєв, Мялковський (Лtщенко,54), Оленковський, Братунь (Плотко,54), Бугера, Ісаєнко (Старостюк,72), Кравченко, Турченко, Романенко, Куявський (Чабан,46), Рябоконь. Тренер М.Федоренко

Голи: Лазарян (4), Бірюк (23), Сендзюк (42), Літаш (49), В.Бучаков (70) – Кравченко (11), Оленковський (18)

Попереджені Фалілеєв, Алексєєв (В), Турченко (С)

Команда з Вишневого не мала особливих проблем у матчі з «Софією-2», хоча в першому таймі підопічні Миколи Федоренка добряче попсували нерви фаворитам. І навіть вели в рахунку після двох  точних ударів двох Максимів – технічного Кравченка та досвідченого Оленковського. Але врешті вища за класом команді взяла своє. Варто виокремити гол харизматичного ветерана вишнівського футболу Володимира Бучакова!

09.03, 15.00. Вишневе, стадіон «Центральний». Арбітр В.Дудник (Забіря)

«Гостинний двір» (Вишневе) – «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) 1:7 (0:4)

ГД: Марченко, Гапон (Ніколенко,46), Клюско, Никонов (Кривунь,76), Волинець, Юхименко (Васильченко,46), Авдишев (Остапенко,46), Дробот, Музика (Чикильов,36), Піхур, Копач. Тренер О.Ігнатьєв

Сокіл: Сабатюк, Пустовіт (Захарченко,80), Скаскевич, Гупало (Періжок,54), Паламарчук (Мохаммед,46), Байдалук, Сапоненко, Окодува (Ємельянов,46), Бамба Шек, Адам Сек, Бляхарський. Тренер О.Самченко

Голи: Чикильов (54) – Адам Сек (10,38,45), Бляхарський (18), Скаскевич (64) Ємельянов (79), Мохаммед (84).

Попереджений Байдалук (С)

В матчі з «Гостинним Двором», який очікувався з великим інтересом, боротьби не вийшло. Визначну роль зіграла краща функціональна готовність гравців СФК «Сокола», яка далася взнаки після 30-ї хвилини. Проте, навіть за рахунку 4:0 на свою користь підопічні Олега Самченка примудрилися на деякий момент втратити контроль над грою. На початку другої половини зустрічі «Гостинний Двір» завдяки класному дальньому удару півзахисника Чикильова (обов’язково (!) подивіться цей шедевр) відіграв один м’яч, а потім був близьким до того, щоб відновити інтригу у матчі. Напругу в середині другого тайму зняв Сергій Скаскевич, який вкотре відзначився у властивому для себе стилі – підключився на кутовий і головою замкнув подачу Віталія Ємельянова. Після голу центрального захисника «Сокіл» спокійно довів справу до погрому. Після поразки з великим рахунком «Гостинний двір» поставив себе в надто скрутне становище і ризикує не вийти з групи. Тепер підопічні Олександра Ігнатьєва залежатимуть від результату матчу між прямими конкурентами – «Соколом» і ФК «Вишневе» в заключному турі.

Відео огляд матчу від прес-служби СФК «Сокіл»:

4 тур.

10.03, 9.30. Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр С.Гаврилюк (Забір’я)

«Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) - «Софія-2» (Софіївська Борщагівка) 7:1 (5:0).

Сокіл: Толебаєв (Кириченко,75), Пустовіт (Мохаммед,46), Гупало, Скаскевич, Кубах, Сапоненко, Байдалук (Іняшин,34), Захарченко, Окодува, Бамба Шек (Федірець,46), Весельський (Адама Сек,46). Тренер О.Самченко

Софія-2: Куявський, Коломієць, Чабан, Стахов (Старостюк,39), Ісаєнко (Плотко,24), Кравченко, Бугера, Гресько, Комаров (Лещенко,72), Герасименко, Рябоконь. Тренер М.Федоренко

Голи: Окодува (3, пенальті), Бамба Шек (19,40), Весельський (21,28), Мохаммед (66,80) – Рябоконь (69)

Попереджені Захарченко (Сок), Бугера (Соф)

Минулими вихідними СФК «Сокіл» провів два матчі в рамках групового етапу Меморіалу Чанових. У суботу, 9-го березня, підопічні Олега Самченка у Вишневому зустрілися з місцевим «Гостинним Двором», а наступного дня, в Шпитьках, зіграли з «Софією-2» (Софіївська Борщагівка). Незважаючи на абсолютно різний клас суперників (бронзовий призер чемпіонату Києво-Святошинського району і «середняк» четвертого дивізіону районної ліги), обидві зустрічі «соколи» завершили перемогою з рахунком 7:1. Хоча події в цих матчах розгорталися за різними сценаріями. Резерв «Софії» підопічні Олега Самченка мали перемогти з двозначною різницею м’ячів, що завадила зробити надмірна розслабленість. У цілому ряді епізодів, особливо у другому таймі, «соколи» безвідповідально зіграли при завершенні атак – такі моменти потрібно реалізовувати! Шість набраних у звітних матчах очок дозволили «Соколу» достроково забронювати путівку у 1/4 фіналу Меморіалу Чанових. Проте, наразі невідомо, з якого місця команда з Михайлівки-Рубежівки прослідує в «плей-офф». Це визначиться у останньому турі, причому для перемоги в групі підопічним Олега Самченка достатньо не програти «Вишневому». Втім, ніякий інший результат, окрім перемоги, тренерський штаб не задовольнить.  Наостанок додамо, що в матчах з «Гостинним Двором» і «Софією-2» тренери «Сокола» переглянули ще кількох потенційних новачків. Команда продовжує пошук підсилення, але часу залишається все менше. Наближається час, коли потрібно буде визначитися із заявкою на чемпіонат Київської області. Потрібно сказати теплі слова і на адресу «Софії-2». Незважаючи на ранній початок матчу та досить примарні шанси на позитивний підсумок, команда організовано прибула на матч і достойно зіграла. Навіть примудрилась, скориставшись розслабленістю гравців «Сокола» «розмочити» ворота колишнього голкіпера збірної Казахстану Дениса Толебаєва. І взагалі зіграти проти таких знаменитих футболістів, як, наприклад, Еммануель Окодува, дорогого коштує!

10.03, 15.00. Вишневе, стадіон «Центральний». Арбітр О.Коваль (Крюківщина)

ФК «Вишневе» - ФК «Вишневе-2» 4:0 (3:0)

Вишневе: Середюк, Юхновський, Галущенко (Джулай,70), Козенко (Алексєєв,75), Приходько, Сендзюк, Літаш, Бірюк, Коробка, Сокур (Озоані,60), Ігбе (Тоцький,55). Тренер В.Шумунов

Вишневе-2: Довнар (Врублевський,75), Арт.Захарченко, Радченко, Дерій, Королюк, Христюк, Ант.Захарченко, Данченко, Карпук (Сушкевич,46), Звягін (Огородник,46), Шевчук (Скрипка,46). Тренер Є.Животенко

Голи: Сокур (4,11,42), Озоані (85)

Попереджений Козенко (Вишневе)

Чергове вишівське «дербі» принесло впевнену перемогу підопічним Володимира Шумунова, а разом з нею і гарні шанси на вихід до чвертьфіналу! Найкращим  гравцем матчу став досвідчений Ілля Сокур, якому вдалося тричі вразити ворота Довнара.

Група «С». 3 тур.

08.03, 9.30. Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр О.Титов (Буча)

«Факел» (Гостомель) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:2 (0:0)

Факел: Бурдейний, Бакарадзе (Венгер,46), Полюхович, Севрук, Никитюк, Дикий, Панченко (Панков,60), Багір-заде (Ліпін,81), Гриппа, Пищик, Омельянов. Тренер І.Вакуленко

Джуніорс: Прокопенко, Самар, Ятленко, Арутюнян, Галич, Грибан (Кривда,60), Іващик, Скороход, Іваненко, Скрипник, Черновол (Омельянчук,87). Тренер Д.Маринчук

Голи: Іваненко (58,69)

Попереджені Гриппа, Севрук, Багір-заде, Никитюк (Ф), Ятленко (Д)

«Джуніорс» здобув надважливу перемогу над прямим конкурентом. У «Факела», складається враження, є певні комплекси перед шпитьківчанами, адже навіть за такої непевної форми «Джуніорса» команді Ігоря Вакуленка не вдалося здобути позитивний результат. Турнірне положення в групі досить заплутане, і, можливо, доведеться рахувати забиті і пропущені голи. В цьому плані «Факелу» надто дорого може обійтися змарнований Сергієм Диким реальний шанс забити – після виходу віч-на-віч з голкіпером він бив уже в порожні ворота, але потрапив у стійку. Перемогу «Джуніорсу» приніс дубль Іваненка на початку другої половини матчу. Варто відзначити повернення в команду знаного бомбардира Максима Скрипника та найкращого гравця минулого сезону в Києво-Святошинській лізі Олександра Скорохода.

8.03, 11.30. ПП Борщагівка, «Козак Арена». Арбітр В.Дудник (Забіря)

«Софія» (Софіївська Борщагівка) – «Прогрес» (Крюківщина) 10:2 (7:0)

Софія: Михеєв, Дубовець, Бондарчук, Сошенський, Дригус, Корбут, Кутовий, Бакум (Колодяжний,70), Григорович, Симоненко, Побережний (Шугайло,75). Тренер С.Шугайло

Прогрес: Леонтович, Банников, Олешко (Янковий,70), Кушнір, Педич (Олійник,81), Борисков, Федотов (Олефір,58), Лукащев (Дришак,46), Харченко, Єпіфанцев, Карпенко. Тренер Ю.Кованов

Голи: Бакум (11,26,66), Корбут (17,71), Кутовий (18,29), Сошенський (32,40), Шугайло (77) – Борисков (53), Єпіфанцев (71)

Аномальний тур в міжнародний жіночий день продовжився двозначною перемогою «Софії» над «Прогресом» з Крюківщини. Чесно кажучи, важко уявити, як можна примудритися пропустити десять м’ячів навіть від команди майстрів, а тут  суперником підопічних Юрія Кованова був лише срібний призер чемпіонату району. Хоча, звісно, ніхто не збирається применшувати знакового досягнення команди Сергія Шугайла, яка такою розгромною перемогою не лише додала собі настрою та впевненості, але й збільшила шанси на прохід в чвертьфінал. Непогана компанія вимальовується у «Софії», в якій на перших ролях мобільні та технічні Роман Бакум і Ярослав Кутовий. А ще варто відмітити повернення після травми ударного форварда переможців Анатолія Сошенського, який відзначив цей факт двома точними пострілами.

4 тур.

10.03, 13.30.  Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр В.Сіренко (Михайлівка Рубежівка)

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) 2:4 (1:2)

Джуніорс: Химич, Курята, Самар, Галич, Арутюнян (Іващик,46), Черновол (Маринчук,63), Іваненко, Левенець (Ніколенко,46), Скороход, Колесник, Дорошенко (Грибан,46). Тренер Д.Маринчук

Софія: Шиденко, Маткевич, Дубовець, Бондарчук, Лініченко, Кутовий, Бакум, Дригус (Гребіник,81), Корбут (Шульга,10), Бредун, Сошенський (Сухоцький,67). Тренер С.Шугайло

Голи: Колесник (20), Галич (87, пенальті) – Сошенський (13), Дригус (25), Кутовий (57, пенальті, 85)

Попереджені Самар (Д), Бондарчук (С)

Серйозна сенсація гримнула в Шпитьках. «Софія» впевнено і по ділу переграла чинних чемпіонів району – «Джуніорс». На жаль, вкотре доводиться констатувати, що команда Сергія Шута аж ніяк не схожа на серйозний колектив, який поважає себе та організаторів. Знову «манішки», знову тренувальні штани. Якось це не личить п’ятиразовим переможцям Меморіалу Чанових.  Лише наприкінці основного часу чинні чемпіони району з пенальті забили рятівний другий гол в начисто програному матчі з командою Сергія Шугайла! Цей гол, скоріш за все, залишить за бортом чвертьфіналу симпатичний "Факел", який тепер довго буде згадувати нереалізований шанс в матчі з "Джуніорсом", - та стійка може не пустити Гостомель до наступної стадії. Як би там не було, "Софія" має всі шанси фінішувати першою в «групі смерті». В суперечці за друге місце все в руках "Джуніорс". Команді потрібно перемогти в останньому турі немотивований «Прогрес».

«Прогрес» (Крюківщина) – СК «Шпитьки» - гру перенесено.

Група «D». 3 тур.

8.03, 9.30. ПП Борщагівка, «Козак Арена». Арбітр С.Огородник (Крюківщина)

«Віннер» (Боярка) – ФК «Гореничі» 0:2 (0:0)

Віннер: Власюк, Яровий, Хруленко (Вєрний,80), Рудюк, Солов’юк, Морозов, Намчук, Степанов (Куліш,68), Ткачов, Яковенко, Бойко (Жевага,78). Тренер М.Вєрний

Гореничі: Смоляков, Щеглюк, Грінка, Логвиненко, Кулагін (Панасюк,82), Грива, Троцько, Щербина (Пузько,65), Гоню (А.Ремез,73), Букарь (О.Сакир,85), Колесник. Тренер Р.Здоренко

Голи: Грінка (75), Пузько (78)

Попереджені Морозов, Жевага (В), А.Ремез, Грива (Г)

В матчі двох аутсайдерів групи перемога дісталася підопічним Романа Здоренка. Суперники зібрали в такий вранішній час практично оптимальні склади і були достойними одне одного. Але футбольна удача посміхнулася Гореничам! Вони здобули важку перемогу в ендшпілі поєдинку.

08.03, 11.45. Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр П.Якименко (Чабани)

«Ліневич Груп» (Ірпінь) – «Зеніт» (Святопетрівське) 5:5 (1:3)

ЛГ: Шадрін, Юрчук, Шевляков (Швагер,75), Помазан, С.Карпутєв, Домнишев (А.Карпутєв,46), Гришин (Зеленько,46), Каменєв (Струнговський,64), Климчук (Курпіта,46), Степанчук, Кушнерик (Білошицький,86). Тренер О.Юрчук

Зеніт: Гура, Кляшторний, Божко (Неведомський,68), Біленко, Андріїшин, Мацапула, Мисько, Моторенко, Василяка, Заславський, Шешеня. Тренер Д.Неведомський

Голи: Кушнерик (35,53,55), Струнговський (82,85) – Моторенко (6,12), Андріїшин (22), Мацапула (75,80)

Попереджений Юрчук (ЛГ)

Якщо чесно, то такий результат якнайкраще проілюстрував аномальні течії третього туру, який, нагадаю, відбувся в жіночий день. Невідомо, чиїми молитвами розчинялися ворота перед форвардами обох суперників, але без «нечистої сили» тут явно не обійшлося. Начебто й голкіпери були присутні в обох командах, але захист і «Зеніта», і ірпінського колективу влаштував день відкритих дверей. Десять голів за гру і нічия з чудернацьким рахунком 5:5 – ось такий підсумок матчу, результат якого дозволяє «Ліневич Груп» з оптимізмом споглядати в майбутнє. «Хет-трик» Дмитра Кушнерика та «дубль» Струнговського продемонстрував явну недооцінку з боку «Зеніта» та волю до перемоги команди Олександра Юрчука. А підопічні Дениса Неведомського тепер можуть лише жалкувати за втраченими можливостями у грі з Гатним та Ірпенем.

4 тур.

10.03, 11.30. Шпитьки, стадіон «Колос». Арбітр В.Сіренко (Михайлівка Рубежівка)

«Зеніт» (Святопетрівське) – «Віннер» (Боярка) 1:2 (0:1)

Зеніт: Гура, Андріїшин, Божко (Кисіль,64), Понежда, Василяка (Телеш,46), Грачов, Калугін (Дудар,23), Заславський, Мацапула, Шешеня, Неведомський (Скрицький,46). Тренер Д.Неведомський

Віннер: Власюк, Ткачов, Солов’юк, Жевага, Хруленко (Вєрний,63), Бойко (Степанов,54), Куліш (Міцкевич,72), Яковенко, Морозов, Я.Біленко, Яровий. Тренер М.Вєрний

Голи: Понежда (53, пенальті) – Хруленко (32), Яковенко (88)

Попереджений Яковенко (В)

Ще одна сенсація в четвертому турі гримнула в Шпитьках. Михайло Вєрний і його команда всі вихідні провели в пошуках жертви і таки знайшли її в особі святопетрівського "Зеніта". Фаворит явно не чекав такої кровожерності від, як правило, травоїдних "віннероідів"! Ця поразка дорого обійшлася команді Дениса Неведомського – вона втратила будь-які шанси повторити своє торішнє досягнення, коли зуміла досягти фіналу на Меморіалі Чанових.

10.03, 11.00. Київ, стадіон ЗОШ №254. Арбітр В.Гінда (Вишневе)

SC «Гатне» - «Ліневич Груп» (Ірпінь) 5:1 (2:0)

Гатне: Брагінець, Сезанович, А.Іщенко (Гаврюшин,55), Давиденко, Орлов (Лях,60), Романчук, Кривошеєнко, Бутко, Магда (А.Кунцевич,46), Євсєєв, Є.Костенко (Могила,46). Тренер М.Іщенко

ЛГ: С.Карпутєв, Космацький, Шевляков, Макаров, Юрчук (Зеленько,85), Помазан, Гришин, Степанчук (Курпіта,46), Домнишев, Климчук (Марухін,46), А.Карпутєв. Тренер О.Юрчук

Голи: Кривошеєнко (2, пенальті, 81), Давиденко (44), Євсєєв (49), Романчук (80) – Помазан (61)

Попереджені Є.Костенко (Г), Макаров (ЛГ)

Поразка «Зеніта» достроково вивела до наступної стадії іншу пару сьогоднішнього дня - "Гатне" впевнено перемогло "Ліневич Груп", але обидві команди забезпечили собі участь в чвертьфіналі! Цікаво, що на київському шкільному стадіоні забивали лише "зірки": Іван Кривошеєнко (двічі), Олександр Романчук, Євген Євсєєв, Андрій Давиденко у гатненців та Роман Помазан, який нещодавно залишив "Чайку" з Петропавлівки, - у ірпінців. Отже, відомі п’ятеро учасників чвертьфіналу: боярський "Арсенал", SC "Гатне", ірпінський "Ліневич Груп", "Софія" та "Сокіл". Ще троє визначаться в останньому турі групових перегонів наступного «вік-енду».