Продовжує підготовку до сезону СФК «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка). Команда активно готується до старту в чемпіонаті Київської області. Протягом минулого тижня підопічні Олега Самченка провели два контрольних матчі, в яких тренерський штаб переглянув велику групу потенційних новачків. Спочатку «Сокіл» з рахунком 0:3 поступився «Межигір’ю» (Нові Петрівці), а потім розійшовся миром (1:1) з учасником чемпіонату України серед аматорів – «Чайкою» (Вишгород). У складі команди відзначився потенційний новачок, який справив хороше враження на тренерів.

Результат у подібних зустрічах наразі стоїть далеко не на першому місці. Головне завдання тренерів – визначитися з футболістами, які зможуть вирішувати серйозні завдання у чемпіонаті Київщини. До того СФК "Сокіл" провів перший у 2019-му році контрольний матч. У Щасливому підопічні Олега Самченка зустрілися з молодіжною командою київського "Арсенала", яка наразі посідає четверте місце у чемпіонаті України U-21. Матч завершився переконливою перемогою киян – 4:0. Зазначимо, що у звітному поєдинку тренерський штаб "Сокола" задіяв переважно гравців, які знаходяться на перегляді. В неділю, 17-го лютого, СФК «Сокіл» провів черговий контрольний матч. Суперником підопічних Олега Самченка став «Факел» (Гостомель) – команда, яка за підсумками сезону посіла четверте місце у чемпіонаті Києво-Святошинського району. Ці два колективи вже наступної суботи стартують в Меморіалі Чанових. Тренерський штаб «соколів» знову задіяв у матчі чисельну групу потенційних новачків. Серед них були як добре знані на Київщині (і за межами області) досвідчені футболісти, так і перспективна молодь, для якої сезон 2019 року може стати першим на обласному рівні. Перший тайм зустрічі завершився внічию 3:3, а у другому «Сокіл» забив ще три м’ячі, на що відповіді у суперника не знайшлося - перемога 6:3! «Покером» вистрілив вихованець київського футболу з досвідом виступів на професійному рівні, а дублем відзначився нападник, який справив дуже хороше враження на тренерів.

На штучному полі стадіону в Іванковичах в товариському матчі зустрілися ще два майбутні учасники Меморіалу Чанових – СК «Віннер» та ФК «Арсенал». Обидва колективи з Боярки продемонстрували видовищний футбол з акцентом на атаку. Підсумковий результат нагадав великий теніс. На «тай-брейку» перемогу здобули «каноніри» з рахунком 7:6 (!).

Продовжують підготовку до сезону футболісти ФК «Рубікон» (Вишневе). На домашньому стадіоні «Центральний» вони приймали клуб «ЛНЗ Лебедин». Гравці «Рубікону» підійшли до спарингу після серії тестів, тому гра для них проходила на тлі втоми. У стартовому складі вийшли три футболісти, які перебувають на перегляді. Зустріч почалася досить активно. Обидві команди з перших хвилин продемонстрували високий темп гри. Атакуючі дії «Рубікону» вели Антон Корольков, який вийшов на поле з капітанською пов'язкою, і Богдан Любко. Вони своїми ювелірними передачами постачали флангових півзахисників Єгора Ведуту і Антона Мороза, а також форварда Олександра Апанчука, які намагалися створити небезпеку біля воріт гостей. Але все ж перший по-справжньому небезпечний момент у матчі виник біля воріт господарів поля. Нашому голкіперу вдалося відбити небезпечний удар Дєдова з середньої дистанції. Відповідь «Рубікону» відбулася через пару хвилин: Апанчук наносив удар, але на шляху м'яча опинився Листопад. Рівна гра за нічийного рахунку йшла до середини першого тайму. На 25-й хвилині після короткої скидки Мороза Ведута взяв ініціативу на себе. Пройшовши двох суперників, він зважився на удар, який, однак, не став результативним, а постріл здалеку Бойченка виявився неточним. А ось в контратаці гостям пощастило більше. Вакуленко розрізною передачею знайшов в нашому штрафному Качура, і досвідчений ветеран послав м'яч у сітку більярдним ударом - від штанги. Ледве розпочалася друга половина, як м'яч знову опинився в наших воротах. Провівши швидку контратаку, гравці ЛНЗ вивели на удар Литовчака, якому залишалося не промахнутися в порожній кут воріт. Отримавши таку солідну перевагу, лебединці не зменшували обертів, атакуючи переважно лівим флангом. А ось у «Рубікону» після серії проведених замін гра помітно розклеїлася, та й втома давалася взнаки. На 77-й хвилині гості, застосувавши високий пресинг, перехопили м'яч на половині поля «Рубікону», і Колос, вийшовши один на один, послав м'яч обвідним ударом під дальню штангу. А за 5 хвилин до фінального свистка гості скористалися плутаниною в рядах оборонних гравців «Рубікону», швидко розіграли штрафний і Литовчак встановив остаточний рахунок.

«Рубікон» (Вишневе) - ЛНЗ-Лебедин 0:4 (0:1) Голи: Качур (26), Литовчак (49), Колос (76), Литовчак (86)

Рубікон: Левченко, Самар, Тимошевський, Семенченко, Бойченко, Корольков (Гезлер, 71), Любко, Ведута (Іваненко, 46, Войтенко, 81), Мороз (Домніцак, 46), Крилюк (Харраз Аюб, 46), Апанчук (Тищенко, 46).

Ще в одному товариському матчі у Вишневому зустрілися минулої неділі юнацькі команди ФК Вишневе (U-17) – ФК «Колос» Ковалівка (U-17). Підопічні відомого українського футболіста та тренера Юрія Миколаєнка провели непоганий матч і добилися позитивного результату - 1:1. Гол у вишнівчан на рахунку Дениса Бондара.

Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.