Сенсації не сталося. Команда SC “Гатне-2» достроково, за тур до фінішу, виборола звання переможців першої ліги чемпіонату Києво-Святошинського району з футзалу! Ми сердечно вітаємо гравців та тренерський штаб з упевненою вікторією. Гатненці кавалерійським маршем пронеслися по турнірній дистанції, здобувши вісім перемог у восьми матчах та не втративши жодного очка. Проте, такий впевнений виступ колективу з Гатного не став несподіванкою, адже, як говорять, кадри вирішують все, а особовий склад команди Олександра Паламарчука та Андрія Давиденка міг би без особливих вагань поборотися за призові місця і у вищій лізі. На жаль, цього року боярський «Ветеран», минулорічний переможець першолігового турніру, на старт не вийшов, тож вакантне місце на троні вже знайшло своїх нових господарів. Переможцями першої ліги – 2019 стали Андрій Брагінець, Микола Іщенко, Андрій Давиденко, Андрій Іщенко, Віталій Костенко, Євген Костенко, Олександр Трипольський, Костянтин Плачков, Андрій Кунцевич, Владислав Гаврюшин, Артем Орлов, Олексій Іллічов, Дмитро Юрченко, Євген Лагус, Віталій Лях, Едуард Цихмейструк, Валерій Сезанович, Денис Попадюха, Ігор Фещенко, Євген Адаменко. Президент клубу – Олександр Паламарчук, адміністратор – Олександр Прохорчук, головний тренер -  Андрій Давиденко.

1 тур. 2 грудня.

Гатне-2» - «Юніор» 8:1 (3:0). Голи: В.Костенко (2,21), Лагус (6,24,39), Гаврюшин (16,38), М.Іщенко (34) – Фокін (37)

«Хотів» - «Прогрес» 2:2 (1:0). Голи: Вільчинський (17,34) – Борисевич (27), Кованов (40)

«Колос» - «Софія-2» 2:10 (2:2). Голи: Хребет (15), Самотуга (18) – Стахов (16,28,29,37), Бугера (17), Сошенський (27), Корбут (30,34), Кравченко (39,40). Попереджений Калита (Колос)

«Білгород» - «Княжичі» 2:6 (1:3). Голи: Лещенко (20), Варченко (32) – Концевий (5,13), Валага (16,29,37), Артаманов (30)

«Стоянка» - «Шпитьки» 0:6 (0:1). Голи: Шелудько (16), Михальченко (21,24), Данилюк (33), Дударенко (35,40)

Цьогорічний турнір в першій лізі, як і в минулому сезоні, зібрав 10 команд. На старт вийшли, як досвідчені футзальні бійці ( SC «Гатне», СК «Хотів», ФК «Колос» Музичі, СК «Білгород» Білогородка, СК «Шпитьки», ФК «Стоянка»), так і дебютанти (СК «Прогрес» Крюківщина, ФК «Княжичі», ФК «Софія-2» Софіївська Борщагівка, ФК «Юніор» Гатне). В стартових поєдинках найцікавішою стала гра за участю господарів майданчика – команди з Хотова. Підопічні Віталія Шевчука багато років були повноправними учасниками змагань у вищій лізі, і там задніх не пасли. Але останнім часом команда невпинно регресує, і тепер вперше стартує в нижчому за рангом дивізіоні. Амбітний колектив з Крюківщини, навпаки, з кожним роком додає, і цьогоріч вирішив спробувати свої сили у футзалі. З першого поєдинку стало зрозуміло, що «Прогрес» буде міцним горішком для всіх суперників. В звітному матчі фортуна могла посміхнутись обом опонентам, однак закономірним підсумком стала нічия, причому Крюківщина врятувалась на останній хвилині завдяки точному удару свого граючого тренера Юрія Кованова. В гатненському «дербі» старші не мали особливих проблем з молодшими – «хет-трик» до свого активу записав Євген Лагус. Несподіваний розгром вчинила своєму супернику «Софія-2». Перший тайм проходив на рівних, а ось у другому щось незрозуміле коїлося з музичанським «Колосом», який пропустив вісім (!) голів, не завдавши жодного точного удару у відповідь. Героєм матчу став Юрій Стахов – на його рахунку «покер». В минулому році «Княжичі» були беззаперечними аутсайдерами, здобувши єдине очко лише в останньому матчі. На цей раз вони тріумфували вже в першому турі, трохи несподівано обігравши досвідчених білогородців. Михайло Валага тричі вразив ворота суперника. І, насамкінець, перша «суха» перемога на турнірі дісталася шпитківчанам, які забили шість м’ячів без відповіді у ворота «Стоянки». Перший «клін-шит» записав до свого активу голкіпер переможців Олександр Байдюк.

2 тур. 9 грудня.

«Юніор» - «Шпитьки» 3:7 (1:1). Голи: Могила (2), Скоряк (21), Фокін (33) – Космідайло (6), Гришин (26,32), Войтенко (28,35), Дударенко (37,39)

«Княжичі» - «Стоянка» 4:9 (2:2). Голи: Концевий (12,20,31,40) – Боженко (5), Костюк (20), Осташевський (22), Гордійчук (26,38), Труський (27,35), Шершень (28,40). Попереджений Боженко (Стоянка)

«Софія-2» - «Білгород» 5:2 (0:1). Голи: Стахов (36,40), Кравченко (38,40), Симоненко (40) – Пінкас (2), Пилипенко (34). Попереджений Кравченко (Софія-2), Коваль (Білгород)

«Прогрес» - «Колос» 4:3 (3:1). Голи: Кованов (9,14), Банников (11), Єпіфанцев (35) – Хребет (13), Баранов (32,33). Попереджені Гуща, Дорошенко (Колос)

«Гатне-2» - «Хотів» 2:1 (1:0). Голи: Орлов (4), Давиденко (33) – В.Шевчук (39). Попереджений Давиденко (Гатне-2)

Другий тур визначив ситуативних лідерів і аутсайдерів. Зокрема, впевнено стартували «Шпитьки», здобувши на старті дві перемоги поспіль. Команда Ігоря Курзи та Євгена Данилюка вже досить досвідчена та згуртована, і визріла для великих звершень. Можливо, цей турнір стане для них переломним і принесе успіх? Після впевненої перемоги над «Юніором» це вже не виглядає нереальним. Гатненська молодь достойно опиралася в першому таймі, але в другому сил у неї не вистачило. Першу перемогу здобула «Стоянка», причому в красивому атакувальному стилі, забивши у ворота «княжичан» аж дев’ять м’ячів. Правильність прислів’я «один у полі не воїн» підтвердив Віктор Концевий – він чотири рази вразив ціль за «Княжичі», але це команді не допомогло отримати позитивний результат. Діаметрально протилежно стартували «Софія-2» та «Білгород». Підопічні Миколи Федоренка здобули другу перемогу поспіль, однак вона була дійсно інфарктною. Ще за чотири хвилини до кінця «Білгород» впевнено вів 2:0 та в цілому контролював хід поєдинку. Проте в заключні хвилини все перевернулося з ніг на голову – «Софія» п’ять разів гостро вколола розгублених білогородців, причому тричі – на останній хвилині матчу! Дуже впертими були і два інших поєдинки туру. «Колос» з Музичів розглядався як один з фаворитів турніру, однак вже на старті стало зрозуміло, що не все ладиться в «датському королівстві». Не пішла гра у лідера команди Антона Ковпака, а зусиль іншого «джокера» - Ярослава Баранова виявилося недостатньо, щоб «Колос» залишився в гонці. Друга поразка на старті, на цей раз від честолюбного «Прогреса», значно послабила акції музичанців. Справжній бій фаворитам дали господарі турніру. Напевно, ця гра була однією з визначальних в питанні, чи знайдеться рицар, який кине виклик гатненському «дракону». Ескадрон Віталія Шевчука дуже старався це зробити, і майже на рівних бився з суперником, однак не вистачило точності  завершальних ударів. Одного, у виконанні граючого тренера, виявилося недостатньо, щоб відірвати шматок очкового доробку у фаворита. На старті без турнірних втрат обійшлися «Гатне-2», «Шпитьки» та «Софія-2».

3 тур. 16 грудня.

«Хотів» - «Юніор» 4:0 (2:0). Голи: В.Шевчук (5), Білобровець (20), Єрмак (31), Колесник (38)

«Колос» - «Гатне-2» 2:5 (2:3). Голи: Баранов (7,10) – М.Іщенко (6,17,38,40), В.Костенко (9). Попереджений Самотуга (Колос)

«Білгород» - «Прогрес» 4:3 (1:1). Голи: Лещенко (2,38), Пилипенко (25), Яменко (32) – Олешко (16), Климпуш (26), Кованов (30)

«Стоянка» - «Софія-2» 2:4 (1:2). Голи: Труський (10,36) – Стахов (5,32), Бугера (15), Сошенський (34)

«Шпитьки» - «Княжичі» 4:2 (2:1). Голи: Байдюк (5), Шелудько (12), Войтенко (30,32) – Концевий (13), Валага (27)

Третій тур приніс перші радощі перемоги «Хотову». Господарі святкували «суху» вікторію над гатненськими юніорами. «Клін-шит» до свого активу заніс голкіпер «Хотова» Сергій Студенецький. Натомість, інша команда з Гатного здобула третю перемогу поспіль в той час як їх суперники, багатостраждальний «Колос», втретє програли. Героєм матчу став «зірковий» Микола Іщенко. Володар кубка УЄФА у великому футболі показав, що і в футзалі дещо вміє. Його чотири голи нокаутували суперника, який таки добряче попсував нерви фаворитам, однак знову не зміг змінити «нуль» в графі набраних очок. Першу перемогу здобули і білогородці, які у досить рівному поєдинку вирвали три пункти у «Прогреса», програючи по ходу матчу 2:3. Взагалі «Білгород» справляє враження команди, яка виконує роль героя блокбастеру. Сюжети поєдинків за участю білогородців вражають непередбачуваністю і різкими  поворотами. Утрималися в лідерах і обидва стартові «щасливчики», причому їх матчі проходили за однаковим сценарієм (всі чотири тайми завершилися з рахунком 2:1): «Софія-2» здолала опір  «Стоянки», а «Шпитьки» перемогли «княжичан».

4 тур. 23 грудня.

«Юніор» - «Княжичі» 6:2 (4:1). Голи: Скоряк (4,11,27), Брильов (4,20), А.Безпалий (25) – Артаманов (6), Концевий (37). Попереджені Скоряк (Юніор), Артаманов (Княжичі)

«Софія-2» - «Шпитьки» 2:4 (2:1). Голи: Кравченко (9), Турченко (14) – Полос (12), Данилюк (21), Войтенко (35), Шелудько (38). Попереджені Данилюк, Гришин (Шпитьки)

«Прогрес» - «Стоянка» 4:2 (0:2). Голи: О.Лебідь (26), Банников (27), Борисевич (27), Кованов (40) – Шершень (3,19). Попереджений Труський (Стоянка)

«Гатне-2» - «Білгород» 7:4 (1:3). Голи: М.Іщенко (19,29,34), В.Костенко (23), Лагус (35,36), Фещенко (40) – Яменко (4), Пилипенко (18), Лещенко (20), Удовиченко (26). Попереджені Яменко, Лещенко (Білгород). Вилучений Брагінець (Гатне-2») – 31 хвилина, фол останньої надії.

«Хотів» - «Колос» 5:1 (2:0). Голи: Колесник (4,38), Єрмак (16,21), Вовченко (39) – Хребет (24). Попереджений Ковпак (Колос). Вилучений Гуща (Колос) – 34 хвилина, фол останньої надії.

В четвертому турі перший успіх прийшов на вулицю честолюбних юніорів! Вони змогли переграти команду з «Княжичів». «Хет-триком» відзначилася молода «зірочка» гатненців Андрій Скоряк. Цікавим вийшов матч двох лідерів, які до очної зустрічі ще не втратили жодного очка. Першою з вузької кладки турнірних перемог зійшла «Софія-2». Хоча в першому таймі краще виглядала саме вона. Однак на цьому турнірі «Шпитьки» дивують здатністю додавати саме після перерви. Так сталося і в цьому поєдинку – «Шпитьки» здобули четверту перемогу поспіль і зробили вагому заявку на успішний виступ на турнірі! Непередбачувана «Стоянка» без питань виграла перший тайм у «Прогреса», але не витримала тиску з боку суперника у другому і втрапила у стан «гроггі», пропустивши три м’ячі за дві хвилини, після яких оговтатися вже не змогла. Ще один триллер влаштували «Гатне-2» та «Білгород». Для останніх така нервова «свистопляска» - це норма. Не заздримо вболівальникам команди Євгена Майданова, яким доводиться весь час носити з собою валідол. А от фаворити в цьому плані здивували – ще б пак, не часто доводиться бачити, як команда Андрія Давиденка програє перший тайм з рахунком 1:3, а потім по ходу другого – 2:4, та ще й на додачу вилучення заробляє основний голкіпер Гатного Андрій Брагінець! Але саме так було в цьому матчі. Однак білогородці, які були за крок до сенсації, не дотерпіли. Варто віддати належне лідерам – вони не збилися на навал, а продовжували грати в свою гру, планомірно нарощуючи тиск на ворота суперника. І врешті свого добилися. Переломними стали «дубль» Євгена Лагуса та «хет-трик» Миколи Іщенка. Невдала серія продовжилася у музичанського «Колоса». На цей раз, вже вчетверте, підопічні Дмитра Цвіркуна поступилися господарям майданчика – СК «Хотів», та ще й заробили вилучення. У складі «Хотова» «дублями» відзначились улюбленець місцевої публіки Григорій Колесник та дуже цікавий молодий виконавець Дмитро Єрмак – син відомого в минулому районного гравця та тренера Анатолія Єрмака. Взагалі на цьому турнірі приємно бачити в складах команд першої ліги безліч випадків продовження районних футбольних династій, зокрема, це Данило Кунцевич в «Юніорі», Дмитро Жеребецький та Сергій Луценко в «Княжичах»,  Максим Бугера в «Софії», Дмитро Удовиченко в «Білгороді» та інші. Після чотирьох турів без втрат – «Гатне-2» та «Шпитьки».

5 тур. 30 грудня.

«Колос» - «Юніор» 2:0 (2:0). Голи: Ільченко (7), Д.Цвіркун (18). Попереджений Скоряк (Юніор). Вилучений Скоряк (Юніор) – 21 хвилина, повторне попередження

«Білгород» - «Хотів» 6:2 (1:2). Голи: Мельник (6,21), Удовиченко (27), Никитенко (31), Лещенко (40), Пилипенко (40) – Кутовий (12), Єрмак (17)

«Стоянка» - «Гатне-2» 1:10 (1:5). Голи: Гордійчук (14) – В.Костенко (3,22,30,37), Лагус (14,28,38,40,40), Іллічов (34)

«Шпитьки» - «Прогрес» 2:3 (2:1). Голи: Михальченко (5), Олійник (18, автогол) – Кованов (10,28), О.Лебідь (34)

«Княжичі» - «Софія-2» 3:6 (1:3). Голи: Валага (6), Артаманов (27), Б.Лукяненко (37) – Корбут (8), Турченко (12,18), Мялковський (33), Стахов (38), Симоненко (40)

В п’ятому турі трапилося кілька знакових подій. По-перше, закінчилася смуга невдач «Колоса». Нарешті, вони заробили перші очки, здолавши у впертому матчі непоступливих гатненських юніорів завдяки двом точним ударам Ільченка та Дмитра Цвіркуна. «Сухий» матч до свого активу заніс голкіпер переможців Ігор Рум’янцев. По-друге, черговий «камбек» створили «любителі гострих відчуттів» з Білогородки. Програючи після першого тайму господарям майдачника з Хотова 1:2, вони забили в другому п’ять «сухих» м’ячів і здобули впевнену, хоча й трішки несподівану, перемогу. А от «Хотів» засмучує – команда, яка небезпідставно вважалася одним з фаворитів цьогорічного турніру в першій лізі, після цього фіаско навряд чи зможе зачепитися за призи. «Стоянка» не змогла вчинити опір фаворитам з Гатного і просто намагалася отримати хоч якесь задоволення від гри в одні ворота, пропустивши в кожному з таймі по п’ять м’ячів. Цікаво, що певний зиск від таких обставин мали одні з лідерів бомбардирських перегонів Євген Лагус та Віталій Костенко. Перший взагалі встановив стрілецький рекорд турніру, вразивши ворота бідолашної «Стоянки» п’ять разів, а другий «обмежився» чотирма влучними пострілами. Важливий з огляду на турнірні розклади матч відбувся між Шпитьками та Крюківщиною. Дещо несподівана перемога «Прогреса», який «тихою сапою» підібрався до п’єдесталу пошани, залишила команду Юрія Кованова в справі та збила переможну ходу «Шпитьок», які вперше втратили очки на турнірі, залишивши «Гатне-2» на вершині в гордій самотності. І, насамкінець, «Софія-2»  спокійно отримала чергові три турнірні пункти в матчі з аутсайдером – «Княжичами». Після цього туру визначився одноособовий лідер (без несподіванок) та група команд, яка матиме шанси на медалі. Це «Шпитьки», «Прогрес» та «Софія-2». Примарні шанси зберігаються у «Хотова» та «Білгорода».

6 тур. 13 січня.

«Юніор» - «Софія-2» 4:1 (1:0). Голи: О.Безпалий (10), Брильов (37), Скоряк (38,39) – Бровчук (40). Попереджені О.Безпалий, А.Безпалий, Скоряк (Юніор), Бровчук, Кравченко, Корбут (Софія-2). Вилучений Бугера (Софія-2) – 10 хвилина, поштовх суперника рукою.

«Прогрес» - «Княжичі» 4:2 (2:2). Голи: В.Лебідь (4), Яготин (8), Климпуш (21), Кованов (38) – Б.Лукяненко (15), Нечволод (19). Попереджені Кованов, Яготин (Прогрес). Вилучений Яготин (Прогрес) – 30 хвилина, повторне попередження.

«Гатне-2» - «Шпитьки» 6:1 (1:1). Голи: Орлов (4), Михальченко (21, автогол), В.Костенко (22), М.Іщенко (24), Адаменко (29), Фещенко (37) – Шелудько (14)

«Хотів» - «Стоянка» 4:7 (3:3). Голи: Єрмак (2), С.Шевчук (11), Білобровець (18), Кутовий (24) – Труський (3,37), Шершень (4), Костюк (14,28,40), Андрієнко (40)

«Колос» - «Білгород» 4:0 (1:0). Голи: Калита (1,32), Сухенко (34), Самотуга (39). Попереджені Баранов (Колос), Майданов (Білгород). Вилучений Майданов (Білгород) – 31 хвилина, повторне попередження.

Шостий тур розпочався з гучної сенсації – «Софія-2» поступилася «Юніору», причому цей матч виявився найнедисциплінованішим на турнірі. Чи не жарт, на двох команди заробили шість попереджень та одне вилучення! «Юніор» стрибнув вище голови і зіграв натхненно, чого явно не очікували софіївці. Забігаючи наперед, саме ця поразка викреслила команду з числа мисливців за трофеями та започаткувала чорну фінішну серію з трьох поразок поспіль. Молоді гатненці весь матч тримали свої ворота на замку, проте й самі відзначились лише раз – гол в активі Олексія Безпалого. Неймовірна розв’язка відбулася в ендшпілі поєдинку. Коли «Софія» кинулася ва-банк на суперника, Брильов та двічі Скоряк здійснили контрольні постріли. Гол престижу від голкіпера «Софії» Бровчука на останніх секундах вже не міг нічого змінити. Знову без зайвого галасу та гучних рахунків перемогла Крюківщина, яка мінімально, але контрольовано, здолала «Княжичі». Підопічні Костянтина Музиченка добре стартували, але потім скотилися до звичної позиції аутсайдера. Можливо, вирішальним фактором стала втрата лідера команди Віктора Концевого. А «Прогрес» після цього туру вибрався на чисте друге місце – «наша курочка по зернятку клює». «Шпитьки» програли вдруге  поспіль – вони не змогли вистояти проти лідера, вчинивши гідний опір лише в першому таймі. Несподіваної поразки зазнав «Хотів», хоча вони вже привчили своїх вболівальників до негативу, -  на цей раз господарів обіграла непередбачувана «Стоянка», в складі якої нагадав про свої бомбардирські здібності кращий стрілець минулого сезону Максим Костюк (на його рахунку «хет-трик»). Нарешті розігрався «Колос», але чи не запізно прокинулися підопічні Дмитра Цвіркуна? На цей раз музичанці в принциповому поєдинку обіграли «адреналіновий» «Білгород». Однак в цьому, окремо взятому, матчі все відбулося гладесенько - рівнесенько, по сценарію переможців. Зате «відзначився» «коуч» білогородців, сивочолий та незламний Євген Майданов, який вирішив власним прикладом сколихнути і надихнути партнерів по команді на подвиг, але заробив два попередження та пішов достроково відпочивати. Ще один, вже другий за турнір, «клін-шит» здійснив голкіпер музичанців Ігор Рум’янцев.

7 тур. 20 січня.

«Шпитьки» - «Хотів» 4:2 (0:1). Голи: Шелудько (29,40), Безсмертний (34), Боречко (39, автогол) – Єрмак (20), Пільганчук (34). Попереджені Данилюк (Шпитьки), Вільчинський (Хотів).

27 січня.

«Софія-2» - «Прогрес» 0:3 (0:2). Голи: Кованов (15), Олешко (16), Нікулін (40). Попереджений Кравченко (Софія-2)

«Стоянка» - «Колос» 5:8 (2:4). Голи: Труський (5,13,33), Джемесюк (27), Гордійчук (31) – Кивачук (3), Ковпак (11), Калита (12), Румянцев (15), Баранов (24,34,40), Сухенко (25)

«Княжичі» - «Гатне-2» 1:9 (1:3). Голи: Орлов (4, автогол) – Гаврюшин (7,32,33), Іллічов (10), Трипольський (17), В.Костенко (29,34), М.Іщенко (31,35). Попереджений Валага (Княжичі)

«Білгород» - «Юніор» 5:5 (2:3). Голи: Майданов (13), Пилипенко (18), Лещенко (24,27), Клименко (30) – Скоряк (1), Брильов (10), Бабич (14), Майданов (32, автогол), Д.Кунцевич (33)

Сьомий тур запам’ятався халепою із світлом у хотівському залі (через техногенні причини не було струму) і розтягнувся на два тижні. В перший ігровий день вдалося провести лише одну гру, але дуже важливу. «Шпитьки» оговталися від попередніх невдач і змогли переломити хід поєдинку з СК «Хотів». Поразка вже стовідсотково поставила хрест на райдужних сподіваннях господарів. Зате шпитьківчани тепер мають гарні шанси на медалі і тримають свою долю в своїх руках. В першому таймі краще виглядали господарі. Ця перевага вилилася в красивий гол Дмитра Єрмака, який забив в дотик після чудової комбінації та ідеальної скидки п’ятою  від партнера. Від більших неприємностей «Шпитьки» врятував голкіпер Олександр  Байдюк, який парирував кілька складних ударів. Однак, як це вже часто бувало на турнірі, в другому таймі шпитьківчани взялися до справи ґрунтовно. Вирішальним фактором стала награна комбінація, яка полягала в швидкому і точному далекому кидку голкіпера від своїх воріт аж в лінію своєї атаки. Кілька разів цей номер проходив, і біля володінь воротаря «Хотова» Олександра Боречка було гаряче. Врешті таким робом «Шпитьки» забили двічі – одного разу виграв позицію і пробив у дотик їхній лідер атак Максим Шелудько, а в іншому випадку  зрізав м’яча у власні ворота Боречко. Наступної неділі відбулися чотири поєдинки. Дуже важливу перемогу здобула Крюківщина – над своїми прямими конкурентами з «Софії-2». Вже в першому таймі «Прогрес» забив тричі і до кінця матчу залишив свої ворота недоторканими. «Сухий» матч в активі голкіпера Віктора Ткаченка. Варто відзначити міць оборонних редутів підопічних Юрія Кованова – команда дуже мало пропускає. Завдяки перемозі «Прогрес» втримався на другій позиції. Третю вікторію поспіль здобув «Колос». У результативному поєдинку була декласована «Стоянка». В складі обох команд знайшлися вмілі стрільці – «хет –трики» змайстрували Владислав Труський та Ярослав Баранов. Легку перемогу святкувало «Гатне-2», знову з великим рахунком. На цей раз над «Княжичами». Причому забивали в цьому матчі  лише гатненці, в тому числі і в свої ворота. Тричі залишив автограф у протоколі матчу Владислав Гаврюшин, а лідери серед бомбардирів Микола Іщенко та Віталій Костенко наче змовились, забиваючи в кожному турі однакову кількість голів. Вирішили вирішити свої стосунки спуртом на фініші, як у велоспорті? Дуже цікавий і видовищний матч видали білогородці і юніори з Гатного. По ходу поєдинку вперед виривалися то одні, то другі. Команди радували вболівальників зливою голів. Навіть «аксакал» Євген Майданов вирішив повеселити поважну публіку і забив двічі (правда, один раз у свої). Варто відзначити і перший гол на турнірі юного Данила Кунцевича  - причому саме його удар приніс команді почесну нічию.

8 тур. 3 лютого.

«Білгород» - «Стоянка» 4:3 (1:1). Голи: Ю.Чередниченко (6), Пилипенко (21), Мельник (23,39) – Труський (17), Костюк (26), Кобижча (27). Попереджений Полюлях (Стоянка)

«Юніор» - «Прогрес» 1:2 (0:0). Голи: Вертелецький (28) – Олешко (23,29). Попереджений Олешко (Прогрес)

«Гатне-2» - «Софія-2» 13:1 (7:1). Голи: М.Іщенко (3,10), В.Костенко (7,23), Кравченко (8, автогол),  Кунцевич (12,32,33,38), Трипольський (13), Орлов (16), Фещенко (35), Є.Костенко (40) – Турченко (19)

«Хотів» - «Княжичі» 4:3 (1:2). Голи: В.Шевчук (7,22,33), Вільчинський (30) – Жеребецький (2), Валага (17), Джус (25). Попереджений Вільчинський (Хотів)

«Колос» - «Шпитьки» 2:3 (0:1). Голи: Баранов (23), Зарицький (24) – Шелудько (16,40), Войтенко (40). Попереджений Войтенко (Шпитьки)

Передостанній тур дав відповідь на багато важливих питань. По-перше, розгромна перемога (з рекордно великим  рахунком на турнірі) над «Софією-2», яка зовсім розклеїлася на фініші, принесла команді «Гатне-2» перше місце – за тур до фінішу. Яскраво блиснув у цьому матчі відомий майстер  Андрій Кунцевич, який змусив голкіпера суперників діставати м’яча з сітки власних воріт чотири рази. Натомість, переможені втратили шанси  дістати своїх конкурентів у боротьбі за призові місця. В останньому турі заочно з’ясують свої стосунки (кому дістанеться «срібло», а кому – «бронза») «Шпитьки» і «Прогрес». Обидва дуелянти здобули важкі, «на зубах», але дуже важливі, перемоги – відповідно над «Колосом» (3:2) та «Юніором» (2:1). Крюківщині допоміг «дубль» Олександра Олешка. Хоча варто відзначити команду «Юніор» - вони реально додають від матчу до матчу. Особливо «валідольною» вийшла зустріч принципових суперників – «Колоса» і «Шпитьок». Ці команди в нинішньому сезоні  стали начебто дзеркальним відображенням себе минулорічних. Тоді, нагадаю, Музичі були серед лідерів і грали натхненно, а Шпитькам відверто не фортунило і вони фінішували далеко від п’єдесталу. В цьому році склади в обох команд ті самі, а доля – діаметрально протилежна.   Наче  підтвердженням цих сентенцій став поєдинок між ними. Музичі майже весь матч вели в рахунку, але двічі пропустили на останній хвилині від Максима Шелудька та Романа Войтенка і в підсумку програли. І цей окремий матч, і чемпіонат в цілому. Ще два матчі завершилися з однаковим рахунком 4:3. «Білгород» здолав шалений опір «Стоянки», а «Хотів» завдяки «хет-трику» нев’янучого Віталія Шевчука переграв «Княжичі». Взагалі тур вийшов дуже впертим. Якщо не брати до уваги матч за участю лідера, у всіх інших маємо мінімальні перемоги та поразки. Отже, в останньому турі, який відбудеться 10 лютого, зустрічаються «Шпитьки» - «Білгород» (10.00), «Прогрес» - «Гатне-2» (11.00) – в цих матчах визначиться володарі другого та третього місця. Які в кого шанси – можете бачити самі, турнірна таблиця нижче. Потім відбудеться нагородження лауреатів турніру (орієнтовно о 12.00, після закінчення матчу за участю чемпіонів). В інших парах зіграють «Стоянка» - «Юніор» (15.30), «Княжичі» - «Колос» (18.30), а почесне право закрити завісу турніру належатиме гравцям «Софії-2» та «Хотова» (19.30).

Турнірне становище після 8-ми турів:

«Гатне-2» - 24 (60-12), «Прогрес» - 19 (25-16), «Шпитьки» - 18 (31-20), «Софія-2» - 12 (29-33), «Білгород» - 10 (27-35), «Хотів» - 10 (24-25), «Колос» - 9 (24-32), «Юніор» - 7 (20-31), «Стоянка» - 6 (29-44), «Княжичі» - 3 (23-44)