Нещодавно в календарному плані заходів ГО «КСРФФ» з’явився цікавий пункт – організація та проведення кубка Києво-Святошинського району серед державних службовців та депутатів місцевого рівня. Ідейним натхненником та головним організатором цих змагань виступив щирий поціновувач футболу, знаний в нашому районі громадський діяч, депутат Києво-Святошинської районної ради, заступник начальника районної фіскальної служби Ігор Віталійович Дмитрієв.

 

-        Ігоре Віталійовичу, звідки у Вас така любов до футболу?

-        Як і у всіх – з дитинства. Я – завзятий вболівальник та у вільний час полюбляю пограти з друзями в істинно «народну» гру. Звичайно, я вийшов з «дворового» футболу, професійно ніколи ним не займався. Але через все життя зберігаю вірність улюбленому виду спорту.

-        Як прийшла ідея організувати футбольний турнір для державних службовців?

-        Чесно кажучи, така ідея належить не мені. Раніше я працював у податковому департаменті міста Києва, і там вже років 7-8 регулярно проводяться подібні змагання з міні-футболу. Команда податківців бере участь і в «Бізнес-лізі», і у відомчих турнірах, які організовує центральний апарат. Багато років ми організовували і власні змагання у своєму відомстві, які проводили у спортивному залі ЦСКА на Повітрофлотському проспекті.  Прибувши в Києво-Святошинський район на нове місце роботи, вирішив і тут розповсюдити цей корисний досвід.

-        Чи важко було здвинути цю справу практично з нуля?

-        Я б так не сказав, що з нуля. Колись в районі такі змагання проводилися – можна сказати, що я їх реанімував. Розпочали ми в 2015 році. Я знайшов контакти людей, закоханих у футбол, в усіх державних структурах району, підключив керівників відомств і справа пішла. Вже чотири роки поспіль такий турнір проводиться. В 2015-2017 роках ми грали в міні-футбол на майданчику в Святопетрівському і тричі переможцями змагань були представники районної прокуратури.

-        З минулого року цей турнір включений до плану заходів районної федерації футболу, отже, відтепер, має звання офіційного…

-        Так, я дуже вдячний голові ГО КСРФФ Валерію Івановичу Чалому за його поради щодо правильної з футбольної точки зору організації турніру, методичну допомогу в арбітражі змагань, врешті федерація проводить для нас офіційне нагородження за свій кошт – учасникам турніру приємно здобувати гарні медалі та дипломи від офіційної футбольної структури.

-        Як пройшов турнір в 2018 році?

-        Ми вирішили трохи змінити формат змагань,  а саме попрактикуватися у футзалі. Наприкінці грудня в гостинному спортивному  залі НВК в Хотові зібралися шість команд, які представляли державні районні структури. До участі в змаганнях зголосилися районні податківці, прокуратура, державна служба з надзвичайних ситуацій, районна поліція, збірна депутатів місцевих рад та команда ветеранів державної служби, яка в останній момент замінила команду служби безпеки України (на жаль, вони через зайнятість на основному місці роботи не змогли прибути на змагання). Команди були розподілені на дві групи по три учасники, і в одноколовому змаганні визначили учасників стикових матчів. В результаті за 5-6 місця сперечалися команда ДСНС та поліція (2:4), за 3-4 місця – податкова та прокуратура (5:4), а в фіналі зустрілися збірна депутатів та команда ветеранів. Перемогли ветерани 3:1. Кращим гравцем турніру було визнано Юрія Козяра.

-        Як ставляться до цих змагань керівники державних служб?  Чи не ставлять «палки в колеса»?

-        Ні в якому разі! Навпаки, дуже доброзичливо, а подекуди й самі беруть активну участь. Вони розуміють необхідність проведення подібних заходів, бо це – здоров’я співробітників та можливість згуртувати колектив.

-        А які Ви особисто  бачите плюси в організації подібних заходів?

-        Скажу, як керівник державного підрозділу та депутат районної ради, який бачить ситуацію в районі системно. Не секрет, що робота в державних структурах, особливо – в силових підрозділах, - це нервові стреси та серйозні фізичні та психологічні навантаження. Такі турніри дозволяють відволіктися від проблем на роботі, перезавантажитися, з новими силами служити державі та людям. А ще виділю важливий аспект -  серйозно поліпшується взаємодія між різними районними ланками державних служб, адже на турнірі люди з різних відомств знайомляться, товаришують, і в результаті – це позитивно відбивається на ефективності роботи державних структур. Футбол об’єднує і поліпшує співпрацю між державними службами!

-        Які плани на 2019 рік?

-        Звичайно, продовжити традицію таких турнірів. Хочемо спробувати в наступному році провести подібні змагання і в залі, і на відкритому повітрі.  

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81