В середу, 24 жовтня, в актовому залі Києво-Святошинської районної державної адміністрації відбулася робоча нарада представників команд, які брали участь в змаганнях Києво-Святошинської футбольної ліги в сезоні 2018 року. На порядку денному були наступні питання: підведення підсумків поточного року, попереднє висунення кандидатур щодо визначення лауреатів 2018 року, пропозиції щодо внесення змін в регламент змагань, обговорення контурів сезону 2019 року. На зібранні були присутні представники 18 колективів: «Арсенал» (Боярка), «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка), «Колос» (Музичі), «Ліневич Груп» (Ірпінь), «Софія» (Софіївська Борщагівка), ФК «Гостомель», «Кімерка» (Гостомель), «Локомотив» (Вишневе), «Гостинний Двір» (Вишневе), «Прометей» (Нове), «Факел» (Гостомель), «Білокняжич» (Іванковичі), СК «Забір’я», «Віннер» (Боярка), «Динамо» (Вишневе), ФК «Вишневе-2», ФК «Княжичі», ФК «Стара Боярка», представники корпусу арбітрів, керівних органів ГО «КСРФФ».

Перед присутніми виступив голова ГО «КСРФФ» Валерій Чалий, який, зокрема, повідомив:

 1) офіційне нагородження лауреатів сезону 2018 року відбудеться 17 листопада, орієнтовний початок – 11.00, місце проведення: або актова зала Києво-Святошинської РДА, або районний будинок культури (село Новосілки). Запрошуються всі причетні до футбольного сезону 2018 року!

2) календарний план заходів ГО «КСРФФ» на цей рік практично виконано, проведені змагання з футболу в чотирьох лігах (45 команд), пляжного футболу, футзалу, міні-футболу серед ветеранів, наш район був представлений в змаганнях аматорів на Україну  та область, маємо після довгої перерви професійну команду «Чайка» (ПП Борщагівка), створена жіноча футбольна команда СК «Вишневе», яка грає в першій лізі чемпіонату України, проведено фестиваль дитячого футболу для трьох вікових категорій, збільшилася кількість хороших якісних полів та стадіонів.

3) серед недоліків відзначено недостатня інформаційна підтримка змагань під егідою ГО «КСРФФ», організаційні проблеми з календарем (часті випадки відсутності розведення матчів по часу) та арбітражем (часті неприїзди арбітрів, низька кваліфікація певних осіб, відсутність конкуренції в суддівському корпусі), невдала спроба застосування на практиці правила «один гравець – одна команда» через відсутність доступу до єдиної бази ФФУ та важелів впливу на порушників.

Серед першочергових завдань на наступний сезон виокремлено: 1) створення сталого календаря змагань з фіксованими датами та часом початку матчів, 2) формування ліг з кількістю команд по дванадцять в кожній за спортивним принципом, 3) наведення порядку з використанням правила «один гравець – одна команда», яке буде працювати і в наступному сезоні, але з чіткими рекомендаціями від обласної та національної федерацій, 4) створення конкуренції в суддівському корпусі (по п’ять чоловік від кожної команди делегувати в арбітри, а федерація бере на себе їх навчання та підготовку).


Прохання до команд, які збираються брати участь в наступному сезоні: визначитися заздалегідь з лігою, в якій збираєтеся грати, створювати громадські організації по типу спортивних клубів, погасити борги перед федерацією (список боржників буде опубліковано пізніше).


Голова КДК ГО «КСРФФ» Дмитро Бірюк в  своєму виступі торкнувся теми застосування санкцій за порушення правила «один гравець – одна команда».

За методичними рекомендаціями ФФУ кожен гравець – учасник офіційних змагань під егідою футбольної федерації України повинен бути внесений в єдину базу даних ФФУ. Після такої реєстрації гравець не може грати в офіційних змаганнях за іншу команду. Протягом одного календарного сезону гравець може здійснити лише один перехід (з серпня по серпень). Команда, яка належним чином заявила гравця, не несе відповідальності, якщо такий гравець був помічений в порушення правила «один гравець – одна команда». За наявності документальних доказів такого порушення такому гравцю рішенням КДК забороняється брати участь в змаганнях під егідою ФФУ на всій території, яка підпадає під її юрисдикцію. Лише після такої заборони, якщо гравець знову вийде грати за будь-яку команду, тій команді загрожують дисциплінарні санкції.     

Відеогалерея


Нагородження учасників і призерів турніру Summer Cup - 2019.

Summer Cup - 2019. Фінал.

ФК Вишневе - 12 років!

Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81