17 тур Вища ліга (13.10 - 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

14.10 

12:00 

 Гостомель
Сіренко В.
Козлов Д.
Мельниченко Д.

82

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 6:3

ФК Арсенал (Боярка)

 14.10

16:00 

Шпитьки 
Гаврилюк Д.
Дуднік В.
Гаврилюк М.

83

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 1:2

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

  14.10 

16:00 

П.-П.Бощагывка 

84

ФК Локомотив (Вишневе)

 0:1

ФК Гостомель

14.10 

16:00 

Вишневе 
Бучаков О.
Шоботенко М.
Овдієнко В.

85

ФК Факел (Гостомель)

5:2 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

  14.10 

 10:00

Гостомель 
Мельниченко Д.
Козлов Д.
Сіренко В.

17 тур Перша ліга (13.10 - 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Атлетік (Білогородка)

 6:2

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

13.10 

 15:30

Білогородка
Юхименко О.
Гінда В.
Ткаченко В.

82

ФК Колос (Мотижин)

 0:5

ФК Лука (Гореничі)

13.10 

15:00 

 Мотижин
Гаврилюк С.
Дуднік В.
Гаврилюк М.

83

СК Шпитьки

 1:4

ФК Кімерка (Гостомель)

 14.10

 13:30

Шпитьки 
Дуднік В.
Гаврилюк С.
Гаврилюк М.

84

ФК Гореничі

3:3 

ФК Вишневе

 13.09

 16:00

Гореничі 
Овдієнко В.
Огороднік С.
Бучаков О.

85

SC Гатне

 8:2

ФК Global (Чабани - Новосілки)

  15.10 

 16:00

 Гатне
Огороднік С.
Шахларов Я.
Остапюк В.

17 тур Друга ліга (13.10 - 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

81

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 ---

 ---

 ---

 ---

--- 

82

СК Віннер (Боярка)

1:1 

ФК Динамо (Вишневе)

 14.10

 12:00

 Боярка
Овдієнко В.

83

ФК Хотів

 2:6

ФК Колос (Музичі)

 14.10

 14:00

Хотів 
Притика О.
Шахларов Я.

84

СК Забір'я

 1:0

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 15.10

  11:00 

Забір′я
Чалий В.
Джамбулатов В.

85

ФК Нива (Бузова)

 4:5

ФК УФАМ (Білогородка)

 14.10

12:00 

Білогородка 
Гінда В.
Остапюк В.
Юхименко О.

12 тур Ветерани 35+ (13.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

 2:1

SКВ Гатне

13.10

 10:30

Вишневе
Душко В.

2

ФКВ Ветеран VENTS (Боярка)

2:1 

ФКВ Білогородка

13.10

 12:00

Вишневе
Бучаков О.

3

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

 +:-

ФКВ Стара Боярка

 ---

 ---

--- 

4

ФКВ Забір’я

2:2 

ФКВ УФАМ (Білогородка)

13.10

 10:30

Вишневе
Бучаков О.

Перенесені матчі чемпіонату серед ветеранів 35+:
ФКВ Софія - ФКВ Гостинний Двір (Вишневе) 13.10 9:00 5:3
ФКВ УФАМ - ФКВ Білгород  13.10 9:00 3:1
ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)  - ФКВ Гатне 15.10 10:00 6:1

Золотий матч Третя ліга (13.10 – 15.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК Вишневе - 2

 2:0

ФК Дмитрівка

14.10 

14:00 

Вишневе 
Шоботенко М.
Коваль О.

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81