16 тур Вища ліга (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 +:-

ФК Зеніт (Святопетрівське)

7.10 

10:00 

Податкова Академія

77

ФК Гостомель

0:2 

ФК Факел (Гостомель)

 6.10

 16:00

 Гостомель

78

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

4:0 

ФК Локомотив (Вишневе)

 5.10

 19:00

 Вишневе

79

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 1:1

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 7.10

 16:00

 Шпитьки

80

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

 6:4

ФК Арсенал (Боярка)

 7.10

10:00 

Гостомель 

16 тур Перша ліга (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 1:1

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 7.10

 13:00

 П.П.Борщагівка

77

ФК Вишневе

1:5 

SC Гатне

 6.10

  12:00 

Вишневе 

78

ФК Кімерка (Гостомель)

1:3 

ФК Гореничі

7.10 

 12:00

 Гостомель

79

СК Шпитьки

5:1 

ФК Лука (Гореничі)

7.10 

10:00 

Шпитьки 

80

ФК Атлетік (Білогородка)

5:0 

ФК Колос (Мотижин)

 6.10

14:00 

Білогородка 

16 тур Друга ліга (6.10 - 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

76

 ---

 ---

ФК УФАМ (Білогородка)

---

--- 

--- 

77

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 9:0

ФК Нива (Бузова)

7.10 

 16:00

Ірпінь 

78

ФК Колос (Музичі)

 0:2

СК Забір'я

 7.10

 10:30

Музичі 

79

ФК Динамо (Вишневе)

5:1 

ФК Хотів

 6.10

 14:00

 Вишневе

80

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 0:1

СК Віннер (Боярка)

 7.10 

 16:00

 Іванковичі

18 тур Третя ліга 1-8 місце (6.10 – 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК Вишневе - 2

 3:0

СК Прогрес (Крюківщина)

 7.10

13:00

 Вишневе

70

ФК Дмитрівка

5:0 

ФК Омега (Тарасівка)

 7.10

 13:00

 Дмитрівка

71

ФК Прометей (Нове)

2:4 

СК Білгород (Білогородка)

 7.10

 13:00

Забір'я 

72

SC Гатне - 2

2:0 

ФК Стара Боярка

 7.10

 13:00

Гатне 

18 тур Третя ліга 9-16 місце (6.10 – 7.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

69

ФК Стимул (Юрівка)

0:5 

ФК Ширма (Білогородка)

 7.10

 16:00

Білогородка 

70

ФК Ветеран Vents (Боярка)

2:2 

ФК 40 (Гореничі-Шпитьки)

 6.10

 13:00

 Боярка

71

ФК Ходосівка

 -:+

ФК Стоянка

 6.10

 13:00

Хотів

72

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

3:2 

ФК Княжичі

 6.10

 13:00

 Забір‘я

11 тур Ветерани 35+ (6.10)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ УФАМ (Білогородка)

 1:5

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

6.10

 8:30

Вишневе

2

SКВ Гатне

0:6 

ФКВ Ветеран Vents (Боярка)

6.10

10:30 

Вишневе

3

ФКВ Стара Боярка

-:+ 

ФКВ Забір’я

6.10

 9:30

Вишневе

4

ФКВ Білогородка

2:3 

ФКВ Гостинний Двір (Вишневе)

6.10

  9:30

Вишневе

Перенесені матчі чемпіонату:
ФК Нива (Бузова) -:+ СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)
ФК Хотів 1–0 ФК УФАМ (Білогородка)

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81