13 тур Вища ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 0:1

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 16.09 

 17:30 

 П.П.Борщагівка

62

ФК Локомотив (Вишневе)

 3:4

ФК Арсенал (Боярка)

 16.09

 11:00

 Вишневе

63

ФК Факел (Гостомель)

  3:1 

ФК Ліневич Груп (Ірпінь)

16.09 

 11:30

 Гостомель

64

ФК Джуніорс-СБ (Києво-Святошинський район)

 4:2

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 16.09

17:00 

 Шпитьки

65

ФК Гостомель

2:4 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 15.09

17:00 

 Гостомель

13 тур Перша ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

СК Шпитьки

 1:0

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 15.09

13:00 

Шпитьки 

62

ФК Гореничі

 6:4

ФК Колос (Мотижин)

 15.09

17:00 

 Гореничі

63

SC Гатне

 5:2

ФК Атлетік (Білогородка)

 16.09

 16:00

 Гатне

64

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 1:4

ФК Лука (Гореничі)

  15.09 

 16:00

 Гатне

65

ФК Вишневе

 0:3

ФК Кімерка (Гостомель)

 16.09

 16:00

 Вишневе

13 тур Друга ліга (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

61

ФК Хотів

 ---

 ---

--- 

 ---

--- 

62

СК Забір'я

1:3 

СК Віннер (Боярка)

 15.09

 13:00

Забір‘я 

63

ФК Нива (Бузова)

-:+ 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

15.09 

 11:00

 Шпитьки

64

ФК УФАМ (Білогородка)

 4:1

ФК Динамо (Вишневе)

  16.09 

 16:00

Білогородка 

65

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

3:2

ФК Колос (Музичі)

  16.09 

15:00 

 Ірпінь

15 тур Третя ліга (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

СК Прогрес (Крюківщина)

 2:4

СК Білгород (Білогородка)

  15.09 

11:00 

Боярка 

58

ФК Вишневе - 2

 1:3

ФК Прометей (Нове)

 16.09

13:00 

Вишневе

53

ФК Дмитрівка

 2:0

SC Гатне - 2

 16.09

 17:30

 Дмитрівка

60

ФК Омега (Тарасівка)

 0:5

ФК Стара Боярка

 16.09

 17:00

Боярка

15 тур Третя ліга (15.09 – 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

57

ФК Стоянка

 6:0

ФК Стимул (Юрівка)

 16.09

16:00 

ПМК Буча

58

ФК Княжичі

 1:4

ФК Ветеран (Боярка)

  16.09 

11:00 

Княжичі 

59

ФК Ходосівка

 3:0

ФК Ширма (Білогородка)

 16.09

16:30 

 Хотів

60

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 3:3

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 16.09

 11:00

 Шпитьки

8 тур Ветерани 35+ (15.09 - 16.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФКВ Софія (Соф.Борщагівка)

 0:0

ФКВ Гостинний Двір(Вишневе)

 15.09

10:00 

Вишневе

2

ФКВ Забіря

 0:5

ФКВ Ветеран(Боярка)

 15.09 

 10:00

Вишневе

3

ФКВ УФАМ(Білогородка)

 3:2

SКВ Гатне

 15.09

 11:00 

Вишневе

4

ФКВ Стара Боярка

 1:2

ФКВ Білогородка

 15.09 

 11:00

Вишневе

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81