Кубок Києво-Святошинського району з пляжного футболу.

4 тур. Четвертий ігровий день. Забір’я, «Корчагін – Парк», 29.07.2018.

Арбітри В. Сіренко (Мих. Рубежівка), С.Гаврилюк (Забір’я)

10.00. SC«Гатне» - «УФАМ» (Білогородка) 7:3 (3:0,2:1,2:2)

Г: Балашев, Давиденко, В.Костенко, Є.Костенко, Лагус, Трипольський, Магда, Таразевич, Галицький, Шайдюк.

У: Бабушкін, Гурін, Овсянников, Потієвський, Іщук, Марценюк, Лисиця, Масловський, Степура, Дрозд, Боровик.

Голи: Є.Костенко (3,30), В.Костенко (10), Балашев (11), Шайдюк (19), Давиденко (24), Магда (28) – Іщук (24), Масловський (34), Овсянников (36)

 

11.00. ФК «Новосілки-Чабани» - «Софія-2» (Соф.Борщагівка) 6:3 (3:1,2:1,1:1)

Н: Перепелиця, Щербатюк, Омеляненко, Горенко, Шарапат, Намовлюк, Онофрійчук.

С: Д.Плотко, В.Плотко, Стахов, Кравченко, Старостюк, Бугера, Куявський, Турченко, Шульженко.

Голи: Щербатюк (2), Онофрійчук (6,12,24), Намовлюк (23,35) - Кравченко (5,28), Турченко (13)

«Віннер» (Боярка) – «Софія» (Соф.Борщагівка) +:- (технічна перемога)

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Енергія» (Чабани) – перенесено.  

 

5 тур. П’ятий ігровий день. Забір’я, «Корчагін – Парк», 04.08.2018.

Арбітри В.Овдієнко (Боярка), О.Притика (ПП Борщагівка)

10.00. «УФАМ» (Білогородка) – «Софія-2» (Соф.Борщагівка) 4:1 (2:1,2:0,0:0)

У: Слєпов, Бабушкін, Овсянников, Степура, Іщук, Лисиця, Балицький, Міхньов, Потієвський, Данилко, Дрозд, Строкоус.

С: Д.Плотко, В.Плотко, Старостюк, Куявський, Ткачук, Бобошко, Бугера.

Голи: Овсянников (9,11,15), Іщук (13) – Куявський (7)

Лікарі дуже серйозно підійшли до останнього матчу в групі, і, не дивлячись на відсутність турнірної мотивації в обох команд, гра виглядала по бойовому. Тренер «УФАМ» Ігор Боровик перед виїздом на турнір в Одесу намагався перевірити в ділі якомога більше виконавців та визначити основний склад. Але справу вирішив «засланий козачок» Юрій Овсянников (сам він з «перлини у моря»), який явно знає толк в пляжному футболі. В усякому разі його удари через себе раз-по-раз зривали аплодисменти публіки. Після пропущеного гола від Анатолія Куявського медики трохи занервували, але «хет-трик» від Овсянникова та  гол молодого Іщука принесли їм першу перемогу та четверте місце в групі. А найважливіше – необхідний тонус і навички перед важливим турніром. Що стосується другої «Софії» - хлопці пограли в своє задоволення, керуючись олімпійським принципом: «Головне, не перемога, а участь»…  

11.00. «Енергія» (Чабани) – «СК-179» (Київ) 3:2 (1:0,1:1,1:1)

Е: Лаврін, Киричок, Анісімов, Амелін, Скуратовський, Огурченко, Радченко.

С: Іщенко, Понежда, Малимон, Верхов, Погорілий, Мельник, Рисенко, Чирикал, Перетятько.

Голи: Скуратовський (8), Радченко (14), Киричок (34) – Іщенко (18), Верхов (35)

Важливий з турнірної точки зору матч, в якому друзі-суперники вирішували кому з них варто розраховувати на медалі, а кому дістанеться місце поза чільною четвіркою. Гра носила закритий характер, адже ціна помилки була дуже високою. Більше атакувала команда Павла Понежди – вона володіла ініціативою, мала суттєву ігрову перевагу, але м’ячі влітали в протилежні ворота. «Ахіллесовою п’ятою» киян стала позиція голкіпера, бо місце в воротах в цьому матчі посів Андрій Іщенко, який зазвичай виконує обов’язки польового гравця. Певна неузгодженість дій в захисті та на останньому рубежі гравців «СК-179» призвели до перших двох голів «Енергії» - Скуратовський та Радченко вміло використали свої шанси. Треба віддати належне команді Олександра Амеліна – вона впевнено грала «другим номером», як кажуть, «по рахунку». Гарматний постріл Іщенка від своїх воріт повернув надію киянам, але всі їх атакуючі потуги розбивалися об захисний вал «Енергії», а «удари відчаю» з середньої і дальньої відстані вміло обеззброював Дмитро Лаврін. Інтрига трималася до останніх хвилин, коли врешті майстерний Сергій Киричок підступним ударом забронював за своєю командою місце в півфіналі. Красивий гол, який провів ударом головою Володимир Верхов, лише підсолодив переможеним гіркоту від невдачі та нездійснених амбіцій.    

12.00. «Джуніорс» (Шпитьки) – «Софія» (Соф.Борщагівка) 3:1 (0:0,0:1,3:0)

Д: Семикін, Самар, Шут, Левенець, Космідайло, Омелянчук, Брижак, Яценко.

С: Дядюнець, Шугайло, Сошенський, Маткевич, Кутовий, Олійник.

Голи: Левенець (30,34,36) – Шугайло (14)

«Софія» через власну неявку на матч четвертого туру поставила себе в складне становище, і лише перемога над Шпитьками зберігала певні шанси для команди Сергія Шугайла зачепитися за півфінал. Однак у амбіційних суперників були свої, схожі за турнірними розкладами, плани. Тож на виході глядачі отримали ще один безкомпромісний бій за «місце під сонцем». Такий сталий вираз був особливо актуальним саме минулої суботи, коли сонячна активність була особливо немилосердною, а на гарячому піску ігрового майданчика в «Корчагін-Парку» можна було спокійно варити яйця. Безстрашна «шістка» сміливих софіївців довгий час стримувала невпинні атаки шпитьківської кавалерії, і, ба, навіть мала шанси на перемогу в цьому, окремо взятому, матчі, однак сил елементарно не вистачило на останню третину ігрового часу. Хоча, як справедливо зазначив після закінчення гри Сергій Шугайло, суддівська бригада могла б лояльніше поставитися до його команди в одному з епізодів у першому таймі, коли сильний удар Сошенського знайшов руку Самара в карному майданчику «юніорів», і «Софія» небезпідставно претендувала на пенальті. В другому таймі красива комбінація, яку розіграли софіївці, завершилася несильним, але ідеально точним ударом Сергія Шугайла у верхній кут воріт Андрія Семикіна. Після цього  гравці «Джуніорс» почали до межі нагнітали темп, пресингувати суперників на чужій половині поля, і врешті змусили їх помилятися. «Паличкою-виручалочкою» для команди Сергія Шута став Олександр Левенець, який, за його власним зізнанням після матчу, вперше вийшов на пісок грати в пляжний футбол. Саме його «хет-трик» приніс перемогу «Джуніорсу», а з нею і вихід в наступну стадію змагань. Спочатку Левенець вдало замкнув у дотик подачу партнера з кутового, потім красиво завершив стрімкий фланговий прорив, а на останніх секундах вразив порожні ворота софіївців ударом з далекої відстані.           

13.00. ФК «Новосілки – Чабани» - «Зеніт» (Святопетрівське) 5:2 (3:0,1:1,1:1)

Н: Перепелиця, Жерносек, Онофрійчук, Омеляненко, Шарапат, Щербатюк, Намовлюк.

З: Скрицький, Неведомський, Андріїшин, Дорохов, Ковпак, Кисіль.

Голи: Шарапат (2,14), Омеляненко (4,5), Намовлюк (30) – Дорохов (16), Ковпак (35)

Немотивований чинний чемпіон, який вже забезпечив собі місце в півфіналі, не чинив особливих перепон амбітним підопічним Сергія Петренка. «Злі язики» говорять про те, що таким чином Денис Неведомський і компанія спеціально відчепили від титульної четвірки небезпечних та зіркових гатненців, але останні самі винні, що поставили свою турнірну долю в залежність від прямих суперників. Вже в першому таймі доля цього матчу була вирішена, коли Анатолій Шарапат та Сергій Омеляненко (двічі) забезпечили об’єднаній команді комфортну перевагу в рахунку. А далі обидва суперники спокійно догравали матч вже в ранзі півфіналістів. В заключних двох таймах матчу запам’ятався хіба що красень-гол гравця «Зеніта» Антона Ковпака, який відмінно виконав складний за технічним виконанням удар з далекої відстані.  А ще голкіпер переможців Максим Перепелиця проявив чудеса винахідливості, коли потужним ударом забив єдиний ігровий м’яч за межі паркану, а потім сам же й виправив ситуацію та після недовгих пошуків повернувся з двома м’ячами, один з яких не могли знайти ще з другого туру…   

14.00. Перенесений матч четвертого туру.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Енергія» (Чабани) 4:3 (1:1,1:1,2:1)

Д: Семикін, Самар, Шут, Левенець, Космідайло, Омелянчук, Брижак, Яценко.

Е: Лаврін, Киричок, Анісімов, Амелін, Скуратовський, Огурченко, Радченко.

Голи: Брижак (6), Шут (24), Левенець (29), Омелянчук (35) – Омелянчук (5,автогол), Скуратовський (22), Амелін (30)

Обидві команди вийшли на майданчик вже в ранзі півфіналістів, тож влаштували для глядачів радше видовищне шоу, аніж принципову гру. Небезпечних та красивих моментів було дуже багато, воротарі дістали змогу показати себе у всій красі, а надто позитивно на останньому рубежі себе зарекомендував харизматичний улюбленець шпитьківських вболівальників Андрій Семикін, якому вдячні партнери по команді після матчу пропонували перекваліфікуватися на голкіпера та підписати з командою контракт у новій якості. Весь матч команди гралися в «доганялки», причому обов’язково голи забивалися парами: як тільки одна з команд виходила вперед, інша – блискавично відновлювала паритет. Серед тих, хто відзначився голами, - президенти обох клубів Сергій Шут та Олександр Амелін. На останніх хвилинах арбітрам матчу довелося мріяти про те, щоб хтось із суперників все ж таки забив переможний гол, адже думки про екстра-тайм після п’яти годин на палючому сонці не надихали. Врешті Михайло Омелянчук таки забив переможний гол для «Джуніорс», спокутувавши свій гріх за курйозний «самостріл» в першому таймі. Отже, в півфіналах зустрічаються: «Джуніорс» (Шпитьки) – «Зеніт» (Святопетрівське) та ФК «Новосілки-Чабани» - «Енергія» (Чабани). Інтрига зашкалює!

Турнірні таблиці після групових турнірів.

Список бомбардирів.

Гатне – 22 голи: Давиденко – 5, Є.Костенко, В.Костенко, Галицький – 3, Бутко, Магда – 2, Балашев, Шайдюк, Трипольський, Таразевич – 1.

Новосілки-Чабани – 19 голів: Намовлюк – 7, Омеляненко – 4, Онофрійчук – 3, Шарапат, Щербатюк – 2, Мельниченко – 1.

Зеніт – 17 голів: Андріїшин – 4, Ковпак, Макеєв, Біч – 3, Дорохов, Зубенко – 2.

СК – 179 – 14 голів: Верхов – 5, Понежда – 2, Іщенко, Савчук, О.Іллічов, Мельник, Харачура, Чирикал, Ярощук – 1.

Енергія – 13 голів: Скуратовський, Радченко – 3, Амелін, Киричок – 2, Сердюков, Ожегін – 1. Омелянчук (Дж) – автогол.

УФАМ – 12 голів: Овсянников – 4, Іщук, Марценюк, Данилко – 2, Масловський, Кандоба – 1.

Джуніорс – 11 голів: Левенець – 4, Шут, Брижак, Омелянчук, Колесник, Самар, Яценко, Семикін – 1.

Софія – 9 голів: Жук – 3, Шугайло – 2, Маткевич, Сошенський, Федоренко, Данилів – 1.

Софія (2) – 7 голів: Кравченко, Стахов – 2, Турченко, Куявський, Старостюк – 1.

Віннер – 6 голів: Намчук - 2, Штепа, Жевага, Талан, Яровий – 1.

Відеогалерея


ФК Джуніорс - ФК Арсенал 18/19

Новосілки-Чабани - Кімерка 18/19

ФК Зеніт - СК Софія 18/19

Юні Соколята - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81