"Минай" здобув емоційну перемогу в дебютній грі другої ліги на своєму полі над нашою «Чайкою». В старті  представників Києво-Святошинського району з’явилися нові виконавці: це, передусім, вихованець ДЮСШ «Лідер» (ПП Борщагівка), колишній гравець одеського «Чорноморця» та київського «Арсеналу», 23-річний півзахисник Навід Насімі, який має досвід матчів української прем’єр-ліги, та вихованець київського футболу, 22-річний голкіпер Богдан Савчук, який виступав за «Таврію», «Ворсклу», «Олімпік», а останньою командою було хмельницьке «Поділля».

Очікувалося, що гра видасться непростою, а домінуватимуть у ній господарі. Так і сталося, однак першими забили гості.  Вже на старті матчу Нурієв змусив піднятися зі своїх місць вболівальників, коли реалізував вихід на ворота, однак «лайнсмен» зафіксував офсайд у цьому епізоді. Гості вперше загострили ситуацію біля воріт Бабенка на 8-ій хвилині, коли Мірошніков пробив з правого флангу атаки, але не точно. На 14-ій хвилині подачу з кута поля у виконанні Микуляка замкнув головою Нурієв, але пробив трохи вище воріт. «Минай» впевнено контролював хід зустрічі, проте в середині тайму припустився помилки в захисті, чим одразу скористався суперник. Мохначук віддав довгу передачу вперед, захисник начебто був першим на м’ячі, проте Тименко обікрав його, вийшов віч-на-віч з кіпером і пробив у ближній кут – 0:1. Такий поворот у матчі змусив активніше забігати  підопічних Харьковщенка. На 32-ій хвилині гості полегшили їм завдання. Після підкату на бровці у виконанні Грабчака арбітр призначив штрафний удар, захисник «Чайки» спересердя вибив м’яч в бік «лайнсмена», за що відразу заробив червону картку. Підвів свою команду Святослав… Зрозуміло, що після цього команда Богодєлова та Позднякова відійшла до своїх воріт і змушена була грати строго на захист. Тривалий час м’яч банально не йшов у ворота колективу із села Петропавлівська Борщагівка, два голи – Анатолія Нурієва та Роберта Гегедоша – були забиті з положення поза грою (тому відмінені), у другому таймі Михайло Кополовець влучив у поперечину… «Чайці» вдавалося тримати стрій і зберігати власні ворота у недоторканості. А перед свистком на перерву Тименко вдало пробив з середньої дистанції – господарів виручив голкіпер. В другому таймі тиск на ворота гостей суттєво збільшився – моменти пішли один за одним: могли забивати Беца, Гегедош, Кополовець. Фатальною для наших земляків стала 77-а хвилина: Нурієва перед штрафною збиває капітан суперника Пономаренко, і сам постраждалий бездоганно виконав цей стандарт – 1:1. Утім, господарі дуже хотіли ощасливити себе й понад тисячу вболівальників, які прийшли підтримати свій колектив, перемогою. На 86-й хвилині Роберт Гегедош мав шанс забити з іншого «стандарту» – пенальті, та не вдалося переграти голкіпера «Чайки» Савчука. Варто сказати, що пенальті був досить сумнівним – м’яч влучив у руку Помазана після банального прострілу з флангу.  І все ж навіть нічию гостям не вдалося зберегти - той же Гегедош на 90-й хвилині з воротарського майданчика головою завершив багатоходівку своєї команди. В компенсований час Яцюченко мав шанс відновити рівновагу, алу його удар потягнув голкіпер господарів. Отож «Чайка» вперше пізнала гіркоту поразки в другій лізі. Однак не варто засмучуватися – фортуна посміхнеться в інших поєдинках. Наступний матч наші земляки зіграють на виїзді у Хмельницькому з місцевим «Поділлям». Гра відбудеться 11 серпня о 18.00.

ФК Минай - Чайка (Петропавлівська Борщагівка) - 2: 1
Голи: Нурієв, 80, Гегедош, 90 + 3 - Тименко, 25 На 90 хвилині Гегедош (ФК Минай) не реалізував пенальті (воротар)

ФК Минай: Бабенко, Стасюк (Смокоровскій), Беца, Минайленко (Ощипко), Допілка, Микуляк (Шпак), Гавриленко, Піняшко (Федак), Кополовець (Бабій), Нурієв, Гегедош. Головний тренер: Ігор Харьковщенко.

СК Чайка: Савчук, Мохначук, Доу, Пономаренко, Грабчак, Мірошников (Яцюченко), Сухецький, Цурупін, Насими, Тименко (Гришин), Баранович. Головний тренер: Олексій Поздняков.
Попередження: Нурієв, Гавриленко, Минайленко, Бабенко (всі - ФК Минай)
Вилучення: Грабчак, 32 (Чайка)