9 тур (23.06 - 24.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Факел (Гостомель)

  2:2 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 23.06

19:00 

 Гостомель

42

ФК Локомотив (Вишневе)

 3:8

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 24.06

10:30 

 Вишневе

43

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 3:3

ФК Гостомель

 24.06

19:00

Гостомель 

44

ФК Арсенал (Боярка)

 0:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 24.06

11:00 

Боярка Зеніт 

45

ФК Барс (Ірпінь)

  2:4 

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 24.06

19:00

Ірпінь Чемпіон 

9 тур (23.06 - 24.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

SC Гатне

  2:1 

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 24.06

 10:00

 Гатне

42

ФК Гореничі

——

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 ——

 ——

—— 

43

ФК Вишневе

 3:1

СК Шпитьки

 24.06

19:00

Вишневе 

44

ФК Колос (Мотижин)

 0:2

ФК Кімерка (Гостомель)

 24.06

17:30 

 Мотижин

45

ФК Атлетік (Білогородка)

 1:3 

ФК Лука (Гореничі)

 24.06

18:30 

Білогородка 

9 тур (23.06 - 24.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

41

ФК Нива (Бузова)

 ---

--- 

 ---

 ---

--- 

42

СК Забір'я

 3:2

ФК УФАМ (Білогородка)

 24.06

19:15

 Забір‘я

43

ФК Хотів

  2:8 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

  24.06 

10:00

 Хотів

44

СК Віннер (Боярка)

 4:3

ФК Колос (Музичі)

 24.06

18:00

Боярка Зеніт 

45

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 2:1

ФК Динамо (Вишневе)

  24.10 

 10:00

Іванковичі 

9 тур (23.06 - 24.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

33

СК Білгород (Білогородка)

 6:0

ФК Княжичі

 24.06

 16:30

Білогородка 

34

ФК Дмитрівка

 4:3

ФК Вишневе - 2

  23.06 

  19:00 

Вишневе 

35

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 0:10

ФК Ширма (Білогородка)

  23.06

  19:00 

 Дмитрівка

36

ФК Стоянка

 2:4

ФК Стара Боярка

  24.06 

  13:00 

 Ірпінь Чемпіон

9 тур (23.06 - 24.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

33

ФК Стимул (Юрівка)

 0:5

СК Прогрес (Крюківщина)

 24.06

 17:00

Тарасівка 

34

ФК Ветеран (Боярка)

 0:1

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 23.06

 19:00

Боярка Зеніт 

35

ФК Омега (Тарасівка)

 4:2

ФК Ходосівка

 23.06

 19:15

 Тарасівка

36

ФК Прометей (Нове)

  0:3 

SC Гатне - 2

 23.06

 19:00

Забір‘я 

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81