8 тур Вища ліга (16.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 1:3

ФК Барс (Ірпінь)

 17.06

 11:00

Податкова академія 
Мельниченко Д.
Медведєв А.
Козлов Д.

37

ФК Арсенал (Боярка)

 1:4

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 17.06

  18:00 

Боярка Зеніт 
Дуднік В.
Коваль О.

38

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 1:2

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 16.06

  12:00 

Вишневе 
Титов О.
Гринь К.
Коваль О.

39

ФК Гостомель

 11:1

ФК Локомотив (Вишневе)

 16.06

  18:00 

 Гостомель
Медведєв А.
Мельниченко М.
Козлов Д.

40

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 0:3

ФК Факел (Гостомель)

  16.06 

 19:00

 Вишневе
Мельниченко Д.
Коваль О.
Огородник С.

 

8 тур Перша ліга (16.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 4:0

ФК Атлетік (Білогородка)

 17.06

 11:00

П.П.Борщагівка 
Сорока Д.
Снімщиков А.
Притика О.

37

ФК Лука (Гореничі)

 8:3

ФК Колос (Мотижин)

  17.06 

 11:00

Ірпінь Чемпіон
Сіренко В.
Грушко С.
Тітов О. 

38

ФК Кімерка (Гостомель)

 1:0

СК Шпитьки

 17.06

 11:00

Гостомель 
Мельниченко М.
Фофанов С.
Середа А.???

39

ФК Вишневе

 5:2

ФК Гореничі

 17.06

  19:00 

 Вишневе
Омельченко О.
Бучаков О.

40

ФК Global(Чабани - Новосілки)

 

SC Гатне

 16.06

 17:00

Гатне 
Бучаков О.
Остапюк В.
Снімщиков А.

8 тур Друга ліга (16.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

36

 ---

 ---

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 ---

 ---

--- 

37

ФК Динамо (Вишневе)

 1:0

СК Віннер (Боярка)

 17.06

 12:30

Вишневе 
Юхименко О.
Бучаков О.
Омельченко О.

38

ФК Колос (Музичі)

 5:2

ФК Хотів

 16.06

 16:00

 Гореничі
Юхименко О.
Огородник С.
Ікбе П.

39

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 7:1

СК Забір'я

 17.06

 16:00

 Ірпінь Чемпіон
Медвєдєв А.
Черкаський Я.
Мельниченко Д.

40

ФК УФАМ (Білогородка)

 3:5

ФК Нива (Бузова)

 16.06

 17:30

Білогородка 
Дуднік В.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

8 тур Третя ліга група А (16.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

29

ФК Княжичі

 перенос

ФК Стара Боярка

 ---

 ---

--- 

30

ФК Ширма (Білогородка)

 2:4

ФК Стоянка

  17.06 

 16:00

Білогородка 
Снімщиков А.
Притика О.
Сорока Д.

31

ФК Вишневе - 2

 12:0

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 17.06

 10:30

Вишневе 
Остапюк В.
Ікбе П.
Прикота В.

32

СК Білгород (Білогородка)

 2:4

ФК Дмитрівка

  17.06 

18:30 

Білогородка 
Сіренко В.
Сорока Д.
Снімщиков А.

8 тур Третя ліга Група Б (16.06 - 17.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

29

СК Прогрес (Крюківщина)

 2:2 

SC Гатне - 2

17.06 

 10:00

Зеніт Боярка
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
  Дуднік В.

30

ФК Прометей (Нове)

 2:1

ФК Ходосівка

 17.06

 10:00

 Хотів
Шахларов Я.
Гончаренко О.
Карташев С.

31

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 1:1

ФК Омега (Тарасівка)

  17.06 

 18:00

Пожежна частина 
Гінда В.
Карташев С.
Гончаренко О.

32

ФК Стимул (Юрівка)

 1:5

ФК Ветеран (Боярка)

17.06. 

11:00 

 Забіря 

 

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81