1 червня, в міжнародний день захисту дітей та в перший день літа, наша федерація весело та дружно провела літній кубок «SUMMERCUP– 2018» для дитячо-юнацьких команд трьох вікових категорій. Спочатку на стадіоні «Козак Арена» в Петропавлівській Борщагівці змагалися юні футболісти 2009\2010 років народження та 2007\2008 років народження.


Серед наймолодших до участі в турнірі в форматі 5 на 5 (два тайми по 12 хвилин) зголосилися шість команд: ФК «Білгород Сіті» (Білогородка), SC«Гатне», СФК «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка), ФК «Гостинний двір» (Вишневе), ФК «Гостомель» та ФК «Прогрес» (Крюківщина). Команди були поділені на дві підгрупи. Після матчів в групах відбулися стикові матчі, які й визначили переможців. В першій групі змагалися команди Гатного, Крюківщини та Гостомеля. Дещо несподівано чільне місце посіли гравці з Крюківщини (тренери Юрій Кованов та Руслан Білик). Вони перемогли у принциповому «дербі» сусідів з Гатного(2:0) та команду Гостомеля (5:2). Другими стали гатненці після втішної перемоги над Гостомелем (6:0). В другій групі визначали кращих Білогородка, Рубежівка та Вишневе. Тут беззаперечним лідером стали «соколята» з Михайлівської Рубежівки, які впевнено перемогли «Білгород Сіті» (8:0) та «Гостинний двір» (3:0). В матчі за друге місце в групі гору взяли вишнівчани (6:2). Стикові двобої принесли такі результати: матч за 5-6 місце – «Білгород Сіті» переміг «Гостомель» (4:2), в «бронзовому» матчі «Гатне» лише в серії пенальті здолало «Гостинний двір» (основний час 2:2), а в фіналі «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка) не залишив шансів крюківщинському «Прогресу» (4:0). Отже, місця розподілилися наступним чином (2009\2010 роки народження): 1) «Сокіл» (тренери Леонід Далекий та Олег Самченко), 2) «Прогрес», 3) «Гатне», 4) «Гостинний двір», 5) «Білогород Сіті», 6) «Гостомель».


Серед гравців 2007\2008 років народження за перемогу сперечалися теж шість колективів: СК «Чайка» (ПетропавлівськаБорщагівка), ФК «Білгород Сіті» (Білогородка), SC«Гатне», ФК «Гостинний двір» (Вишневе), ФК «Нива» (Бузова), ФК «Вишневе». Матчі проходили в форматі 9 на 9 (тривалість тайму – 15 хвилин). Система розіграшу була аналогічна попередній: спочатку матчі в групах, потім – стикові для визначення остаточних місць. В першій групі «Гатне» (керівник Володимир Сафончик) без проблем розібралося з «Гостинним двором» (8:0) та «Чайкою» (3:0). У втішному матчі вишнівчани перемогли борщагівців (2:0). В іншій групі тріумфували гравці ФК «Вишневе», які без проблем здолали «Ниву» (7:0) та у впертій боротьбі «Білгород Сіті» (1:0). Друге місце в групі дісталося білогородцям після перемоги над Бузовою (8:1). В стикових матчах за 5-6 місця «Чайка» обіграла «Ниву» (4:2), за 3-4 місця «Білгород Сіті» не залишив шансів «Гостинному двору» (9:0), а переможцями стали юні футболісти з ФК «Вишневе» (тренер Владислав Дробот), які у фінальному матчі здолали однолітків з Гатного з рахунком 5:2. Отже, підсумки турніру серед гравців 2007\2008 років народження такі: 1) ФК «Вишневе», 2) SC«Гатне», 3) «Білгород Сіті», 4) «Гостинний двір», 5) «Чайка», 6) «Нива».

Старша вікова група (2005\2006 років народження) зібралася на свій турнір на стадіоні «Центральний» у Вишневому. До участі зголосилися наступні команди: СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), ФК «Білогород Сіті» (Білогородка), СФК «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка), ФК «Хотів», ФК «Гостомель». На жаль, в останній момент неприємний сюрприз піднесла команда «Омега-ДЮСШ» з Тарасівки (тренер Володимир Романовський). З незрозумілих причин вони не прибули на змагання, чим дуже засмутили організаторів. Адже подарунки та призи за участь були дбайливо підготовлені для всіх учасників. Як би там не було, вихід з положення було знайдено за допомогою тренера з Білогородки, який люб’язно погодився розділити свою команду на дві. Таким чином, система розіграшу турніру була збережена. Грали в форматі 9 на 9 (тривалість тайму – 15 хвилин). Матчі в групах принесли такі результати: в першій перемогу здобув «Сокіл» після зустрічей з «Гостомелем» (2:1) та «Білгород Сіті» (4:0), у втішному матчі білогородці здолали гостомельців (3:1), в другій групі події розвивалися більш драматично – тут у впертій боротьбі у фінал пробилися гравці «Чайки» після нічиєї з «Хотовом» (1:1) та перемоги над «Білгородом» (4:0), в той же час команда з Хотова спромоглася перемогти білогородців лише з рахунком 3:0, тож доля путівки до фіналу була вирішена завдяки перевазі всього в один м’яч. Вирішальний матч став окрасою всього турніру, емоції били через край, а ціна однієї помилки була надто високою. Врешті її припустилися гравці «Сокола», які в драматичному суперматчі поступилися своїм одноліткам з «Чайки» в серії пенальті (основний час 0:0). Причому для визначення переможця знадобилося пробити аж по дев’ять (!) ударів кожній з команд. Отже, у віковій категорії 2005\2006 років народження місця розподілилися так: 1) СК «Чайка» (тренери Юрій Петрович Єськін та Сергій Ніколаєнко), 2) СФК «Сокіл», 3) ФК «Хотів», 4) ФК «Білгород Сіті», 5) ФК «Гостомель», 6) ФК «Білгород».

Церемонія нагородження принесла позитивні емоції всім учасникам змагань – і в Петропавлівській Борщагівці, і у Вишневому. В цей день не було ні суму, ні гіркоти поразок – перемогли футбол, літо і щасливе дитинство! Посприяли цьому організатори та меценати свята дитячо-юнацького футболу, які приготували для учасників змагань чудові призи: красиві кубки для чемпіонів, комплекти медалей для призерів, індивідуальні подарунки для кожного гравця та м’ячі кожній команді від Київської обласної федерації футболу та від ГО «Києво-Святошинська районна федерація футболу». Кращі гравці турніру Олександр Дякін («Сокіл», 2009\2010 р.н.), Кирило Прокопович («Вишневе», 2007\2008 р.н.) та Олександр Ліщенко («Чайка», 2005\2006 р.н.) отримали почесні відзнаки від організаторів. З вітальним словом до учасників змагань звернулися перший заступник голови КОФФ, президент СК «Чайка» Олександр Нігруца, голова ГО КСРФФ Валерій Чалий та голова  дитячо-юнацького комітету КСРФФ Віталій Шевчук. Вони побажали юним футболістам удачі в майбутніх футбольних баталіях, впевнених перемог в житті і на полі, наполегливості в досягненні футбольної майстерності   та веселих канікул в колі друзів. Ми ж хочемо подякувати, в першу чергу, Олександру Петровичу Нігруці за всебічну підтримку в організації цього чудового турніру, адже саме він взяв на себе основний тягар з матеріального забезпечення змагань.Також слова подяки хочемо адресувати всім дитячим тренерам та організаторам команд, які знайшли можливість привезти своїх дітлахів на турнір, голові дитячо-юнацького комітету КСРФФ Віталію Шевчуку за бездоганне технічне забезпечення змагань, голові комітету арбітрів КСРФФ Володимиру Гінді та арбітрам Патрику Ігбе, Вячеславу Дудніку, Кирилу Гриню, Прикоті Владиславу за обслуговування матчів турніру, адміністрації стадіонів «Козак Арена» (Олександр Цимбалюк) та «Центральний» (Валерій Душко) за підготовку полів, а також окреме «дякуємо» спортивному директору СК «Чайка» Роману Барановичу (за транспортні послуги) та відповідальному працівнику КСРФФ Каріні Карабкіній (за фото та відеоматеріали). До нових зустрічей!
ФОТО З ТУРНІРУ

ВІДЕО (СЕРІЯ ПЕНАЛЬТІ СК ЧАЙКА - СФК СОКІЛ)

НАГОРОДЖЕННЯ 2007\2008, 2009\2010


НАГОРОДЖЕННЯ 2005\2006


Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81