7 тур Вища ліга (9.06 - 10.06)

31

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 9.06

 13:30

 Вишневе
Гаврилюк С.
Шоботенко М.
Дуднік В.

32

ФК Факел (Гостомель)

 3:1

ФК Гостомель

 9.06

  18:00 

Гостомель 
Мельниченко М.
Мельниченко Д.
Мєдвєдєв А.

33

ФК Локомотив (Вишневе)

0:2 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 10.06

  10:30 

 Вишневе
Бучаков О.
Коваль О.
Огородник С.

34

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 1:4

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 10.06

  17:30 

 П.П.Борщагівка
Чалий В.
Приятєль А.
Снімщиков А.

35

ФК Арсенал (Боярка)

 3:1

ФК Барс (Ірпінь)

 10.06

  18:00 

 Боярка Зеніт
Коваль О.
Бучаков О.
Огородник С.

 

 

7 тур Перша ліга (9.06 - 10.05)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК Global(Чабани-Новосілки)

 3:2

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 10.06

16:00 

Гатне 
Юхименко О.
Гінда В.
Дмитренко А.

32

SC Гатне

 3:2 

ФК Вишневе

  10.06 

19:00

Вишневе 
Гінда В.
Юхименко О.
Дмитренко А.

33

ФК Гореничі

 2:3

ФК Кімерка (Гостомель)

 9.06

 17:00 

 Гореничі
Гінда В.
Бучаков О.
Омельченко О.

34

ФК Лука (Гореничі)

 2:2

СК Шпитьки

 10.06

 18:00 

ПМК Буча 
Мельниченко Д.
Мєдвєдєв А.
Козлов Д.

35

ФК Колос (Мотижин)

 4:0

ФК Атлетік (Білогородка)

 10.06

 18:00 

Мотижин 
Сорока Д.
Гаркавенко О.
Трембіцький Н.

 

7 тур Друга ліга (9.06 - 10.06)

 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

31

ФК УФАМ (Білогородка)

--- 

--- 

 ---

 ---

 ---

32

ФК Нива (Бузова)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

33

СК Забір'я

 0:1

ФК Колос (Музичі)

 10.06

 17:00 

Забір'я 
Шахларов Я.
Карташев С.

34

ФК Хотів

 1:2

ФК Динамо (Вишневе)

 9.06

 10:30 

 Хотів
Снімщиков А.
Шахларов Я.
Ікбе П.

35

СК Віннер (Боярка)

 0:0

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 10.06

16:00

 Боярка Зеніт
Огородник С.
Коваль О.
Бучаков О.

 

7 тур Третя ліга (Група А) (9.06 - 10.05)

 

Команда

Рахунок

                             Команда

Дата

Час

Місце проведення

25

ФК Дмитрівка

 6:2

ФК Княжичі

 10.06

 10:00

Дмитрівка 
Мєдвєдєв А.
Мельниченко Д.
Приймак А.

26

СК Білгород (Білогородка)

 6:0

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

  10.06 

 16:00

Білогородка 
Сіренко В.
Остапюк В
Гончаренко О.

27

ФК Вишневе - 2

 3:1

ФК Стоянка

 9.06

 19:00

Вишневе 
Сіренко В.
Карташев С.
Притика О.

28

ФК Ширма (Білогородка)

 3:2

ФК Стара Боярка

  10.06 

 18:30

 Білогородка
Остапюк В.
Сіренко В.
Гончаренко О.

 

7 тур Третя ліга (Група Б) (9.06 - 10.06)

 

Команда

Рахунок

                             Команда

Дата

Час

Місце проведення

25

ФК Ветеран (Боярка)

 0:3

СК Прогрес (Крюківщина)

 9.06

 10:00

 Боярка Зеніт
Приятєль А.
Шоботенко М.
Дуднік В.

26

ФК Стимул (Юрівка)

 1:2

ФК Омега (Тарасівка)

 10.06

 11:00

Забір'я 
Гаврилюк С.
Копил Д.

27

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 1:1

ФК Прометей (Нове)

 10.06

10:00 

 Пожежна частина
Дуднік В.
Ікбе П.
Прикота В.

28

ФК Ходосівка

 4:2

SC Гатне - 2

 10.06

 10:00

 Хотів
Снімщиков А.
Приятель А.
Шевчук В.

 

Відеогалерея


Відкриття футзального сезону 18/19

Нагородження-2018 (2 частина)

Нагородження - 2018 (1 частина)

Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81