6 тур Вища ліга (2.06 - 3.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 5:1

ФК Арсенал (Боярка)

3.06 

 10:00

Податкова академія 

Тітов О.

Мєдвєдєв А.

Овдієнко В.

27

ФК Барс (Ірпінь)

 1:2

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 3.06

  10:00

Ірпінь Чемпіон

Мельниченко М.

Середа А.

Мельниченко Д. 

28

ФК Локомотив (Вишневе)

 1:9

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 3.06

 12:30

Вишневе 

Гаврилюк С.

Шоботенко М.

Огороднік С.

29

ФК Гостинний Двір(Вишневе)

 3:0

ФК Факел (Гостомель)

 3.06

 10:30

 Вишневе

Огороднік С.

Шоботенко М.

Гаврилюк С.

30

ФК Гостомель

 перенос

ФК Зеніт (Святопетрівське)

--- 

 ---

--- 

 6 тур Перша ліга (2.06 - 3.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 5:1

ФК Колос (Мотижин)

 2.06

 16:00

ПП Борщагівка

Гінда В.

Юхименко О.

Карташов С. 

27

ФК Атлетік (Білогородка)

 1:4

СК Шпитьки

2.06

 18:00

Білогородка

Юхименко О.

Гінда В.

Карташов С.

28

ФК Лука (Гореничі)

 1:2

ФК Гореничі

3.06 

 16:00 

ПМК Буча 

Мельниченко Д.

Козлов Д.

Фофанов С.

29

ФК Кімерка (Гостомель)

 3:9

SC Гатне

 3.06

 13:00

 Гостомель

Мєдвєдєв А.

Овдієнко В.

Сіренко В.

30

ФК Вишневе

 4:1

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 3.06

  16:30 

 Вишневе

Гінда В.

Юхименко О.

Прикота В.

 6 тур Друга ліга (2.06 - 3.06) 

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

26

 ---

 ---

СК Віннер (Боярка)

 ---

 ---

 ---

27

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 1:0

ФК Хотів

 3.06

 17:00

Іванковічі 

Бучаков О.

Коваль О.

Огороднік С.

28

ФК Динамо (Вишневе)

 3:0

СК Забір'я

 3.06

 14:30 

Вишневе 

Юхименко В.

Гінда В.

Ікбе П.

29

ФК Колос (Музичі)

 4:0

ФК Нива (Бузова)

 3.06

 10:00

Музичі 

Коваль О.

Бучаков О.

Омельяненко О.

30

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 6:0

ФК УФАМ (Білогородка)

 3.06

 16:00

Ірпінь Чемпіон 

Овдієнко В.

Сіренко В.

Мєдвєдєв А.

 6 тур Третя ліга Група А (2.06 - 3.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Княжичі

 2:1

ФК Ширма (Білогородка)

 3.06

11:00 

 Княжичі

Притика О.

Приймак О.

22

ФК Стара Боярка

1:3 

ФК Вишневе - 2

 2.06

 10:00

 Забір`я 

Дуднік В.

Остапюк В.

Ікбе П.

23

ФК Стоянка

 0:3

СК Білгород (Білогородка)

 3.06

 18:30 

ПМК Буча 

Сіренко В.

Мельниченко Д.

Фофанов С.

24

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 0:5

ФК Дмитрівка

 3.06

 18:00

Дмитрівка

Приятель А.

Приймак О.

Сорока Д. 

6 тур Третя ліга Група Б (2.06 - 3.06)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

СК Прогрес (Крюківщина)

1:0 

ФК Ходосівка

 2.06

 18:00

Крюківщіна 

Остапюк В.

Ікбе П.

Прикота В.

22

SC Гатне - 2

 2:4

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 3.06

 17:00

 Гатне

Карташов С.

Гончаренко О.

23

ФК Прометей (Нове)

 6:1

ФК Стимул (Юрівка)

 3.06

 17:00 

 Забір`я

Шоботенко М.

Притика О.

Дуднік В.

24

ФК Омега (Тарасівка)

2:2 

ФК Ветеран (Боярка)

 2.06

 18:00

 Тарасівка

Приятель А.

Гаврилюк С.

Дуднік В.

 

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81