Огляд матчів вищої ліги Києво-Святошинського району.


Вища ліга, 1 тур.

«Зеніт» (Святопетрівське) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) 1:4 (1:1)

29.04, 13.00, стадіон «Центральний» (Вишневе), 80 глядачів, +24.

Арбітр В.Дуднік (Забір’я)

 

Зеніт: Овчарик, Андріїшин, Біленко, Красник, Шепковський, Заславський, Понежда, Калугін (Кляшторний,62), Гер (Насадюк,81), Скрицький, Тищенко (Неведомський,62). Тренер Денис Неведомський.

Софія: Бровчук, Олійник (Шугайло,58), Селивоненко, Дригус, Романчук, Синельниченко, Мельник, Дубовець (Цой,46), Бондарчук (Худолій,46), Сошенський, Наконечний. Тренер Вячеслав Листопад.

Голи: Біленко (38) – Сошенський (20,63), Наконечний (87), Цой (90+2)

Попереджені Понежда, Шепковський (З), Дригус, Олійник, Синельниченко (С)

Стартовий матч між двома самобутніми та міцними командами приніс дещо несподіваний результат. Несподіваний з точки зору сили святопетрівського «Зеніта», але не гри «Софії». Підопічні вимогливого полковника набрали на старті сезону дуже хорошу форму, яка виражається в високих командних швидкостях, чіткому переході від оборони до атаки, добрій фізичній підготовці та пресингу по всьому полю. В звітному матчі довгий час трималася рівновага, адже суперники були гідні одне одного. На гол Анатолія Сошенського, який чітко реалізував вихід віч-на-віч з Овчариком, своїм точним ударом головою відповів Дмитро Біленко. Моменти виникали біля обох воріт, причому вони були досить убивчими, але фортуна явно в цей день відвернулась від Тищенка та Дубовця. В другому таймі поступово далася взнаки краща фізична готовність «Софії». На фоні втомлених «зенітівців» номінальні гості виглядали просто метеорами. Врешті-решт Сошенський вдруге засмутив святопетрівців, а під завісу гри Наконечний та Цой зробили рахунок розгромним на користь «Софії». Особливо красивим був удар Віктора Цоя, який на високій швидкості протягнув м’яча по правому флангу та невідпорним більярдним ударом загнав «плямистого» в кут від стійки воріт. Після цього удару  варто було на стадіоні включити невмируще: «Группа крови на рукаве, мой порядковый номер на рукаве, пожелай мне удачи в бою, пожелай мне: не остаться в этой траве, не остаться в этой траве. Пожелай мне удачи, пожелай мне-е-е-е удачи…»

«Локомотив» (Вишневе) – «Факел» (Гостомель) 2:3 (1:0)

29.04, 19.00, стадіон «Центральний» (Вишневе), 150 глядачів, +24.

Арбітр В.Овдієнко (Боярка)

Локомотив: Батенчук (Цехмейструк,46), Паламарчук (Грабовий,81), Піхур, Михальцов, Зінкевич, Скуратов, Чопа, Снєжков, Костюк, Шахларов (Чернюк,65), Якимець. Тренер Дмитро Бровко.

Факел: Бурдейний, Зброя (Каморний,83), Гулянський (Сабадаш,60), Силенко, Севрук, Панченко (Багір-заде,5), Панков, Пищик, Дикий, Гулордава (Головко, 90+2), Омельянов. Тренер Ігор Вакуленко.

Голи: Костюк (45+1), Паламарчук (70) – Омельянов (57), Пищик (73), Дикий (90+1)

Попереджений Паламарчук (Л)

Перед грою явним фаворитом виглядав «Факел»: і за складом, і за якістю підготовки до сезону. Адже підопічні Ігора Вакуленка ще з зими проводять тренування та офіційні матчі, в той час як вишнівські «залізничники» цим матчем дебютували в сезоні. «Локомотив» був чи не найбільшою загадкою міжсезоння, адже хто саме захищатиме кольори команди у вищій лізі в нинішньому році, мало хто знав навіть з людей, наближених до команди. З минулорічного складу, досить сильного та конкурентного, не залишилося практично нікого, в тому числі команду залишив і граючий тренер Демчук. На полі ми побачили дивовижний сплав досвіду та молодості (супердосвідчених Батенчука та Піхура підтримували молоді виконавці, які засвітилися в минулорічному складі «Стоянки» - Чопа, Костюк, Снєжков, Чернюк). Варто сказати, що з «листа» команда зіграла, як для першого разу, непогано і навіть добре примусила понервувати  фаворитів. В першому таймі «Факел» ніяк не міг знайти свою гру і виглядав досить млявим. Розбудив гостей перед перервою несподіваний постріл з далекої відстані найкращого бомбардира районної футзальної першості  Максима Костюка – мяч по неймовірній траєкторії застав зненацька Бурдейного. Після відпочинку гравці «Факела» зарухалися значно інтенсивніше, притисли господарів на їх половині поля,  і небезпечні моменти біля воріт молодого Цехмейструка, який замінив надійного Батенчука по перерві, почали виникати один за одним. Врешті досвідчений Омельянов встановив рівновагу, але гості захопились атаками і пропустили разючий випад Паламарчука, який здійснив вражаючий рейд через все поле і вдало завершив зусилля партнерів. В повітрі запахло сенсацією, але сили почали покидати «залізничників» - вони все частіше не встигали за своїми оппонентами, особливо багато небезпеки йшло з флангів, де царювали Дикий та Пищик. Саме передачу з правого флангу  вдало замкнув на дальній стійці ударом головою Андрій Пищик. А вже в доданий арбітром час «Факел» зумів вирвати перемогу після вдалого прориву лівим флангом, коли Сергій Дикий другим темпом вразив ворота господарів, вдало добивши мяча після сейву Цехмейструка. Вольова перемога «Факела», який підтвердив свій статус фаворита, а «Локомотив» зіграв достойно, але неозброєним оком видно, що команда ще не готова до сезону.

«Гостинний двір» (Вишневе) – «Барс» (Ірпінь) 1:0 (1:0)

30.04, 11.00, стадіон «Центральний» (Вишневе), 100 глядачів, +25.

Арбітр М.Мельниченко (Ірпінь)

ГД: Волчанський, Сіренко, Юхименко, Никонов (Амелін,81), Валага, Балагура (Клюско,54),  Волинець, Дробот (Гапон,60), Барабаш (Ведута,51), Музика (Іщенко,68), Авдишев (Кавуза,27). Тренер Олександр Ігнатьєв.

Барс: Максименко, Юрчук (Кучма,90), М.Томін, Космацький, С.Фаленюк, А.Томін (Марухін,46), Кушнерик (Василенко,76), Фесюн (Мороз,67), Тищенков (Карпутєв,70), Сінькевич, Швагер (Т.Фаленюк,46). Тренер Олександр Томін.

Гол: Волинець (31, пенальті).

Попереджені Кавуза, Валага (ГД), Карпутєв, Сінькевич (Б)

Вилучений Кавуза (ГД) – 70 хвилина, друге попередження.

Матч доступний в Ю-тубі за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=YL67k8h-tYM

Дебют ірпінського «Барса» в Києво-Святошинській лізі припав на матч з одним з «китів» пристоличного регіону – «Гостинним двором» з Вишневого. Однак наразі вишнівчани кардинально оновили склад, виконуючи неоднозначне правило «один гравець – одна команда», і в порівнянні з минулим сезоном мають зовсім інше ігрове обличчя. В команду прийшов новий тренер (досвідчений та титулований Олександр Ігнатьєв, який приводив «Чайку» до найвищих вершин клубного аматорського футболу), нові гравці, серед яких є як досвідчені виконавці (Авдишев, Барабаш, Никонов, Клюско), так і перспективна вишнівська молодь (Музика, Ніколенко, Гапон, Валага). Протягом матчу на полі точилася рівна боротьба, обидві команди сподобалися жагою до боротьби та непоступливістю, а от з чисто ігровими аспектами не все було гаразд. Обом колективам треба ще багато працювати над своєю тактичною та технічною поставою. «Барс» зарекомендував себе досить цікавою, згуртованою,  добре організованою бой  овою одиницею, яка, безумовно, зробить наш чемпіонат привабливішим. Були шанси у гостей на позитивний результат, але завдати бодай одного точного удару їм не вдалося. Доля ж матчу вирішилася в першому таймі, коли захисники «Барсу» не втримали реактивного Музику і виправляли ситуацію недозволеним прийомом у власному карному майданчику. Безсумнівний пенальті чітко реалізував ветеран команди Олександр Волинець.     

 «Гостомель» (Гостомель) – «Арсенал» (Боярка) 4:0 (0:0)

29.04, 11.00, стадіон «Центральний» (Гостомель), 50 глядачів, +21.

Арбітр Д.Мельниченко (Ірпінь)

Гостомель: Загнітко, Шеремет, Денисенко, Дармороз (Сперчук,46), Онищук (Лось,68), Олійник, Антоненко, Скакун, Марченко, Перижок (Печонкін,59), Весельський. Тренер Олег Ступак.

Арсенал: Самсоненко, Кошелєв, Каталов (Бабич,68), Пугач, Мовляйко, Крилюк, Хлань, Джикія, Дворников (Малеванчук,46), Мезенцев (Пузій,49), Пилипчук. Тренер Костянтин Бабич.

Голи: Антоненко (51), Скакун (69,90), Весельський (85).

Попереджені Антоненко, Весельський (Г), Пугач, Каталов (А)

Команда Олега Ступака стартувала в чемпіонаті з упевненої перемоги над боярським “Арсеналом». Хоча весь перший тайм підопічні досвідченого наставника Костянтина Бабича провели на рівних з господарями і навіть мали кілька хороших нагод забити на контратаках. Однак варто було Антоненку відкрити рахунок на початку другого тайму, як стрункість оборонних ланок гостей відразу була зруйнована, а непідготовлені кавалерійські наскоки на добре організовані захисні редути «Гостомеля» обернулися ще трьома точними ударами Скакуна (двічі) та Весельського та першою в сезоні великою перемогою господарів.

ФК “Кудрівка» (Ірпінь) – ФК «Джуніорс» (Шпитьки) 3:5 (2:2)

29.04, 10.00, стадіон «Чемпіон» (Ірпінь), 70 глядачів, +21.

Арбітр А.Медведєв (Гостомель)

Кудрівка: Зуєв, Пивовар (Гомоюнов,78), Рудницький, Харченко (Степаненко,59), Гаврилюк (Клокун,59), Кисіль, Трофименко (Руденко,78), Куценко, Концеба, Ус (Іващик,59), Сандецький. Тренер Юрій Степаненко

Джуніорс: Хіміч, Курята, Самар, Куба, Кульгук, Козир, Колесник, Скороход, Левенець (Ятленко,90), Маринчук, Костенко. Тренер Євген Чуприна

Голи: Трофименко (13), Сандецький (40), Іващик (80) – Маринчук (15,47, пенальті), Левенець (19,63), Костенко (90+2)

Попереджені Харченко (К), Левенець (Д)

«Джуніорс» розпочав захист титулу чемпіона Києво-Святошинського району матчем на виїзді. Взагалі, команда Сергія Шута звернулася до КСРФФ з проханням всі матчі першого кола грати в гостях, адже за планами шпитьківчан в другому колі вони мають намір приймати своїх суперників вже на реконструйованому оновленому стадіоні «Колос» в Шпитьках. В Ірпені команда зустрічалася з новачком вищої ліги – ФК «Ірпінь-Кудрівка». Не сказати, що господарі поля поставили перед шпитьківчанами якісь складні завдання. Проте, «Джуніорс» примудрився пропустити аж три м’ячі. Хоча більш ніж достойно відповів на них. Матч став справжнім бенефісом Дениса Маринчука. Півзахисник оформив дубль, забив ще два м’ячі, які не були зараховані через офсайд, а також відзначився двома результативними передачами. Крім того, тричі влучив у каркас воріт! Також дубль в свій актив записав Олександр Левенець, а жирну крапку у матчі поставив Михайло Костенко. Новачок «Джуніорс» з кількох метрів розстріляв ворота, завершивши показово розіграну атаку команди – 5:3! Варто відзначити господарів поля – команду «Кудрівка-Ірпінь». В ній ми побачили відомих виконавців, дружній колектив, який грає в атакувальний видовищний футбол, цікавий для глядачів. Тож наша вища ліга поповнилася достойним представником ірпінського регіону з чернігівським корінням.

Огляд матчу доступний за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PLem1Uv2oGc

2 тур

«Арсенал» (Боярка) – «Зеніт» (Святопетрівське) 0:5 (0:1)

05.05, 18.00, стадіон «Центральний» (Гостомель), 30 глядачів, +28.

Арбітр Д.Мельниченко (Ірпінь)

Арсенал: Самсоненко, Кошелєв, Діденко, Гладишевський, Пугач (Пилипенко,69), Лозинський (Криворучко,61), Корчинський (Демидов,79), Пилипчук (Мовляйко,42), Крилюк, Пузій, Борщов (Малеванчук,46). Тренер Костянтин Бабич.

Зеніт: Овчарик, Андріїшин, Біленко, Телеш (Кляшторний,61), Скрицький (Гер,56), Новиков (Неведомський,76), Калугін (Квітко,69), Шепковський, Василяка, Мацапула (Кучинський,56), Марковець (Насадюк,46). Тренер Денис Неведомський.

Голи: Калугін (22), Насадюк (57), Новиков (75), Кучинський (84), Неведомський (89)

Попереджені Корчинський, Діденко (А), Шепковський, Скрицький, Марковець (З)

Обидві команди невдало розпочали сезон у вищій лізі, зазнавши в першому турі дошкульних поразок. Проте в звітному матчі реабілітуватися перед своїми прихильниками вдалося лише номінальним гостям. Знову далася взнаки стара хвороба боярських «канонірів» - довгий час їм вдавалося на рівних грати з суперниками, але, пропустивши перший м’яч, команда скотилася в авантюрні намагання відігратися, і врешті припустилася купи помилок в захисті, які досвідчені гравці «Зеніта» пробачати не збиралися. Тож і маємо на виході лише банальне: «Какая боль, какая боль, Аргентина – Ямайка 5:0»… 

«Барс» (Ірпінь) – ФК «Гостомель» 1:1 (1:0)

06.05, 10.00, стадіон «Центральний» (Гостомель), 50 глядачів, +23.

Арбітр В.Грицай (Митниця)

Барс: Максименко, Юрчук (Хіля,82), М.Томін, Феленюк, Кушнерик (Шевляков,77), Фесюн (Мороз,66), Василенко (Домнишев,63), Космацький, Меньшов, Сінкевич (Гришин,69), Карпутєв (Марухін,73). Тренер Олександр Томін.

Гостомель: Загнітко, Денисенко (Черников,80), Олійник, Дзюба (Антоненко,49), Дармороз, Демидов, Печенкін (Іващик,88), Онищук, Скакун (Гаркавенко,84), Періжок (Вакалюк,59), Весельський (Золотий,76). Тренер Олег Ступак.

Голи: Кушнерик (45) – Весельський (48). На 32-й хвилині Скакун (Г) не реалізував пенальті.

Попереджені Максименко, Томін (Б) – Демидов, Дармороз, Весельський, Олійник, Денисенко (Г)

Вилучений Демидов (Г) – 41 хвилина, повторне попередження.

Матч можна переглянути на каналі Ю-туб за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PzaFD6oOIUw&t=81s

Перші очки в чемпіонаті взяли дебютанти – ірпінські «барсики», причому не в кого-небудь, а в супердосвідчених гостомельців Олега Ступака. Звичайно, допомогло ірпінцям вилучення ще в першому таймі невитриманого Руслана Демидова, який двічі невиправдано сфолив і достроково пішов відпочивати. Крім того, і фортуна в той день вирішила посміхнутися номінальним господарям, адже їх голкіпер Максименко здійснив маленький подвиг, відбивши удар з одинадцятиметрової позначки у виконанні Скакуна. Старе футбольне правило спрацювало, і під завісу першої половини зустрічі Дмитро Кушнерик, якого гостомельські вболівальники добре знають по виступам за «Факел», вивів «Барс» вперед, забивши в одній з нечисленних атак ірпінців. Добре, що в дебюті другого тайму Весельському вдалося швидко відновити паритет, адже в меншості атакувати складно навіть фаворитам. В результаті маємо першу нічию чемпіонату.     

 «Гостинний двір» (Вишневе) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:1 (0:0)

06.05, 17.00, стадіон «Центральний» (Вишневе), 200 глядачів, +24.

Арбітр В.Чалий (Вишневе)

ГД: Волчанський, Іщенко (Барабаш,47), Сіренко, Авдишев (Гапон,63), Юхименко, Балагура, Копач, Клюско, Дробот, Ведута (Сердюков,73), Музика (Волинець,88). Тренер Олександр Ігнатьєв.

Джуніорс: Хімич, Дердель, Верхов, Самар, Козир, Левенець (Торшин,40), Скороход, Костенко, Шут (Ятленко,46), Щериця (Колесник,66), Скрипник. Тренер Євген Чуприна.

Голи: Музика (75) – Костенко (56)

Попереджені Копач, Сіренко, Гапон (ГД), Шут, Колесник, Верхов (Д)

Вилучений Ятленко (Д) – 63 хвилина (образливі жести на адресу асистента арбітра)

Огляд найцікавіших моментів матчу:

https://www.youtube.com/watch?v=sedPTn_Uhpw&t=1s

Матч принципових суперників (тут завжди присутня і драма, і скандальні нотки) виправдав очікування чисельних шанувальників футболу. Звичайно, нині за іменами явними фаворитами виглядали шпитьківчани, але тим і прекрасний футбол, що передбачити результат поєдинку між дійсно бойовими та непоступливими суперниками практично неможливо. На відміну від багатьох українських реалій професійного футболу з його фіксованими результатами. Перший тайм звітного матчу переможця не виявив – команди були надто обережними та не поспішали йти в атаку з відкритим забралом. Все змінилось в другій половині, яка мала занадто скандальний присмак. Перед цим гостям таки вдалося розпечатати надійних захист «гостинки» - це Михайло Костенко не залишив шансів Волчанському та вивів «Джуніорс» вперед. А скандал  розпочався  з банального ауту. І головною дійовою особою моменту став асистент арбітра Олег Притика, який відомий своєю принциповістю. На цей раз він щось не поділив з гравцями «Джуніорсу», і врешті один з них – Андрій Ятленко вирішив з’ясувати  стосунки з бунтівним служителем футбольної феміди один–на–один. Арбітр матчу не оцінив брутальну красу двобою на бічній лінії в стилі: «А ти хто такий?», і новачок «Джуніорсу» побачив перед собою «червоне світло», а спокій над стадіоном випарувався, як дощ в пустелі. Емоції завирували, гра напружилася, нерви стали, як сталеві канати. Особливо у Притики, який залишок матчу проводив під серйозним пресингом з боку лави запасних гостей. І все ж підопічним Олександра Ігнатьєва вдалося використати чисельну більшість – Євген Музика, цей новоявлений вишнівський герой з молодого покоління, забив трудовий гол у ворота чемпіонів району та віце-чемпіонів області і встановив рівновагу в принциповому двобої, яка так і протрималася до фінального свистка, незважаючи на намагання обох команд її похитнути.           

«Кудрівка» (Ірпінь) – «Локомотив» (Вишневе) 4:0 (2:0)

06.05, 10.00, стадіон «Чемпіон» (Ірпінь). 25 глядачів, +25.

Арбітр Д.Мельниченко (Ірпінь)

Кудрівка: Гомоюнов, Пивовар, Рудницький (Канайкін,75), Кисіль, Гаврилюк, Харченко (Клокун,68), Ус (Руденко,72), Галицький, Луценко, Концеба, Трофименко (Іващик,61). Тренер Юрій Степаненко

Локо: Батенчук (Цехмейструк,46), Дубина (Паламарчук,66), Ткач, Сапронов, Чопа (Денисюк,69), Піхур, Михальцов (Неярохін,42), Шевчук (Снєжков,46), Зінкевич, Костюк (Чернюк,78), Примушко (Шахларов,79). Тренер Дмитро Бровко.

Голи: Трофименко (11), Луценко (15), Ус (65), Канайкін (86, пенальті)

Попереджені Сапронов, Чопа, Денисюк (Л)

Ігрові проблеми «Локомотива» дуже рельєфно окреслилися в звітному матчі з досвідченою «Кудрівкою». Господарі вдало використали помилки «залізничників» в обороні та нічого не дозволили створити їм в атаці, здобувши впевнену та комфортну перемогу – першу в елітному дивізіоні Києво-Святошинської ліги.

«Софія» (Софіївська Борщагівка) – «Факел» (Гостомель) 1:1 (0:1)

06.05, 13.00, стадіон «Козак Арена» (ПП Борщагівка). 40 глядачів, +25.

Арбітр А.Медведєв (Гостомель)

Софія: Дядинець, Григорович (Цой,69), Саливоненко, Корольчук, Романчук (Данилів,46), Наконечний (Синельниченко,49), Лініченко (Макаренко,46), Кутовий, Дригус (Мялковський,78), Саківський, Сошенський (Бондарчук,57). Тренер Вячеслав Листопад

Факел: Бурдейний, Сіленко, Севрук (Сабадаш,86), Никитюк, Вакарадзе, Степанюк (Багір-заде,75), Дикий (Зброя,88), Туренко (Кальбенко,81), Кузьменко (Каморний,90+3), Краснопольський, Омельянов. Тренер Ігор Вакуленко

Голи: Цой (90+5) – Омельянов (19)

Попереджені Лініченко, Бондарчук, Саливоненко (С), Туренко, Краснопольський, Севрук, Бурдейний, Степанюк, Сіленко, Сабадаш (Ф)

Надпринциповим вийшов цей поєдинок двох амбітних команд, які давно знають один одного. І, як і в кубковому чвертьфінальному матчі, знову – нічия. Причому нічия справедлива, адже суперники були варті одне одного. Про безкомпромісність двобою свідчить рекордна кількість попереджень – десять разів арбітр був змушений діставати з кишені жовтий картон. Практично всю гру в рахунку вели підопічні Ігора Вакуленка після точного удару провідного форварда гостей Олександра Омельянова. І знову повторився сценарій кубкового поєдинку – коли добігали останні секунди компенсованого часу, Віктор Цой (це нове обличчя - справжнє стартове відкриття чемпіонату) врятував «Софію» від поразки…  

3 тур.

«Гостинний двір» (Вишневе) – «Кудрівка» (Ірпінь) 3:1 (0:0)

12.05, 10.00, стадіон «Центральний» (Вишневе). 50 глядачів, +23.

Арбітр С.Огородник (Крюківщина)

ГД: Волчанський, Сіренко, Юхименко (Копач,13, Амелін,90+1), Ніконов, Авдишев (Ніколенко,76), Клюско, Ведута (Гапон,55), Волинець, Дробот, Музика (Кавуза,90), Барабаш (Іщенко,76). Тренер Олександр Ігнатьєв.

Кудрівка: Зуєв, Клокун (Кисіль,65), Рудницький, Пивовар, Гаврилюк, Кармаліта, Харченко, Ус (Руденко,81), Концеба, Галицький, Іващик (Канайкін,85). Тренер Юрій Степаненко.

Голи: Волинець (59), Музика (65), Копач (90+1) – Ніколенко (80, автогол)

Попереджені Сіренко, Іщенко (ГД), Кармаліта, Кисіль, Галицький, Гаврилюк (К)

В цьому матчі всі м’ячі забили господарі – тричі вони поцілили у ворота «Кудрівки», один раз – в свої. Причому всі голи були забиті в другому таймі. Несподівано добре, враховуючи зміни в складі, стартували вишнівчани, а от «Кудрівка» відверто розчарувала.

ФК «Гостомель» - «Джуніорс» (Шпитьки) 2:2 (2:1)

13.05, 18.30, стадіон «Центральний» (Гостомель). 50 глядачів, +15.

Арбітр М.Мельниченко (Ірпінь)

Гостомель: Загнітко, Шеремет, Лепеха, Денисенко, Онищук, Цап, Олійник, Вакалюк, Печенкін, Антоненко (Черников,61), Весельський. Тренер Олег Ступак

Джуніорс: Хімич, Школьний, Скороход, Куба, Шут (Щериця,46), Самар, Кульгук, Костяний (Верхов,55), Колесник, Левенець, Костенко. Тренер Євген Чуприна

Голи: Весельський (34), Денисенко (44) – Кульгук (25, пенальті), Куба (64)

Попереджені Шеремет, Олійник, Лепеха, Цап (Г), Щериця (Д)

Огляд найкращих моментів матчу:

https://www.youtube.com/watch?v=jY8VO2am6M4&t=13s

Чемпіони району знову втратили очки, на цей         раз у Гостомелі з однойменним клубом. Невже в районі важче грати, ніж в області, де «Джуніорс» останнім часом не знає втрат? «Гостомель» показав себе монолітним та згуртованим колективом, і заслужено відібрав турнірні пункти у фаворитів.

«Зеніт» (Святопетрівське) – «Барс» (Ірпінь) 3:2 (1:0)

12.05, 13.00, стадіон «Нептун» (Забір’я). 50 глядачів, +25.

Арбітр В.Овдієнко (Боярка)

Зеніт: Овчарик, Телеш (Скрицький,68), Біленко, Андріїшин, Красник, Василенко, Калугін, Заславський (Неведомський,76), Понежда (Новиков,62), Гер (Кучинський,62), Тищенко (Кисіль,62). Тренер Денис Неведомський.

Барс: Максименко, Юрчук, Швагер, Меньшов, Космацький, М.Томін (Хіля,68), Феленюк, Фесюн (Стукальський,66), Василенко (Домнишев,62), Кушнерик (Маменко,75), Карпутєв (Марухін,64). Тренер Олександр Томін.

Голи: Гер (43), Новиков (63), Кисіль (71) – Хіля (84), Феленюк (90+5, пенальті)

Попереджені Василяка (З), Юрчук (Б)

Матч можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=rbSJiH5gT6w

Цікавий матч відбувся на оновленому стадіоні «Нептун» в Забір’ї. Ірпінський «Барс» дав бій досвідченим гравцям «Зеніта». З перших хвилин біля воріт Овчарика виникали гострі моменти, але справжнім невдахою зарекомендував себе форвард гостей Карпутєв, який методично зводив нанівець зусилля партнерів своїми невдалими діями на завершальній стадії атак. Одного разу він навіть не потрапив в абсолютно порожні ворота, знайшовши своїм ударом стійку. Поступово атакувальний запал гостей стих, і «Зеніт» перейшов до наступу, підтверджуючи статус фаворита. У господарів знайшовся свій марнотрат – це Максим Тищенко, який дуже корисно діяв в підігріванні партнерам, добре чіплявся за м’яча, ставив корпус, а от з завершальним  ударом явно не склалося. Добре, що в команді є Михайло Гер, який багато забиває на старті сезону. В другому таймі команди провели серію замін, і хід матчу змінили саме гравці, які вийшли з лави запасних. Першим же дотиком після появи на смарагдовому газоні замкнув простріл Василяки Вадим Новиков. Потім виграв боротьбу в захисника атлетичний Ігор Кисіль, і не без допомоги рикошету потроїв перевагу «Зеніта». Проте кінцівка матчу пройшла під знаком «Барсу», яким вдалося звести розрив у рахунку до мінімуму. Спочатку Хіля вдало пробив з карного майданчику, а на доданих хвилинах не витримали нерви у захисника «Зеніта» Біленка, який привіз у свої ворота пенальті.  

«Локомотив» (Вишневе) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) 1:4 (0:2)

13.05, 10.30, стадіон «Центральний» (Вишневе). 50 глядачів, +18.

Арбітр О.Коваль (Крюківщина)

Локо: Цехмейструк, Піхур, Зінкевич (Шахларов,80), Скуратов (Неярохін,58), Чопа (Паламарчук,65), Снєжков, Костюк (Ткач,46), Сапронов, Дубина, Якимець, Охріменко (Денисюк,78). Тренер Дмитро Бровко.

Софія: Дядинець, Олійник (Симоненко,68), Романчук, Мялковський (Побережний,33), Корольчук (Дубовець,65), Федорченко (Мельник,68), Саківський (Салівоненко,86), Дригус (Цой,46), Сошенський (Бондарчук,70), Макаренко (Худолій,78), Кутовий (Шугайло,78). Тренер Вячеслав Листопад.

Голи: Неярохін (86) – Сошенський (41), Дригус (45, пенальті), Кутовий (75), Саківський (81)

Попереджені Снєжков, Ткач (Л), Цой (С)

«Софія» без надзусиль, впевнено здолала вишнівських «залізничників» і продовжує демонструвати злагоджену та швидку командну гру. Безперечно, ця команда є  приємним відкриттям на старті чемпіонату. А «Локомотиву» потрібно терміново шукати шляхи підсилення своєї гри, бо того потенціалу, який нині показує команда, буде явно недостатньо, щоб набирати очки у вищій лізі.

«Факел» (Гостомель) – «Арсенал» (Боярка) 3:2 (2:0)

13.05, 11.00, стадіон «Центральний» (Гостомель). 30 глядачів, +17.

Арбітр Д.Мельниченко (Ірпінь)

Факел: Бурдейний, Бакарадзе (Мазурчак,70), Севрук, Сіленко, Никитюк (Кальбенко, 90+1), Кузьменко (Коцюба,46), Дикий, Туренко (Багір-заде,80), Панков (Степанюк,70), Пищик, Омельянов. Тренер Ігор Вакуленко.

Арсенал: Самсоненко (Фоменко,46), Кошелєв, Діденко, Мовляйко (Крилюк,35), Малеванчук, Пузій (Шумейко,73), Корчинський, Джикія, Пилипчук, Криворучко (Демидов,70), Мезенцев (Бабич,80). Тренер Костянтин Бабич.

Голи: Дикий (3,34,73) – Пилипчук (61), Шумейко (90+4)

Попереджені Кузьменко, Бакарадзе (Ф), Мовляйко (А)

Чогось не вистачає «Арсеналу», щоб брати очки у вищій лізі. І на цей раз команда виглядала непогано, але «Факел», зусиллями феноменально швидкого Сергія Дикого, тричі змусив капітулювати захист «канонірів». Перший «хет-трик» чемпіонату на рахунку гостомельського атакуючого «вінгера»!

4 тур.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Зеніт» (Святопетрівське) 1:1 (1:1)

20.05, 12.00, стадіон «Нептун» (Забір’я). 50 глядачів, +20.

Арбітр В.Овдієнко (Боярка)

Джуніорс: Хімич, Курята, Самар, Кульгук, Семенко, Колесник, Торшин (Мельник,31), Скороход, Левенець, Костяний, Шут (Чуприна,31). Тренер Євген Чуприна.

Зеніт: Овчарик, Андріїшин, Біленко, Шепковський, Телеш (Скрицький,67), Заславський (Квітко,31), Калугін, Гер (Насадюк,84), Мацапула, Василяка, Тищенко (Неведомський,76). Тренер Денис Неведомський.

Голи: Костяний (32) – Гер (19)

Попереджені Шепковський, Телеш, Андріїшин (З)

Вилучений Левенець (Д) – 31 хвилина, агресивна поведінка (небезпечна атака суперника з ризиком нанесення травми)

Святопетрівський «Зеніт» є досить неприємним суперником для чемпіонів району та віце-чемпіонів області. Нагадаємо, що в нинішньому році в рамках меморіалу Чанових святопетрівцям вже вдавалося обіграти фаворитів, хоча в фіналі того ж турніру шпитьківчани переконливо взяли реванш. «Джуніорс» якось неспішно розпочав захист свого минулорічного титулу, вже двічі втративши цінні турнірні пункти. Забігаючи наперед, і в звітному матчі трапилася нічия – третя поспіль (!) для команди Сергія Шута.  На жаль, приємного у зустрічі з «Зенітом» було мало. Прикрий інцидент, що стався в середині першого тайму, має стати нагадуванням для всіх, що футбол (тим паче аматорський) – це лише гра, в якій головне зовсім не перемога, а здоров’я один одного.  Щоб не сталося на футбольному полі, не можна давати волю емоціям, бо це може призвести до страшних непоправних наслідків. Як це сталося з гравцем «Зеніта» Іллею Заславським, який після грубої, навіть жорстокої гри зі сторони Олександра Левенця ще близько двадцяти хвилин непорушно лежав на полі, перебуваючи в очікувані карети швидкої допомоги.  Порушник заслужено отримав червону карту, тому шпитьківчани були вимушені трохи більше години часу провести у меншості. До цього прикрого епізоду підопічні Євгена Чуприни встигли пропустити один м’яч. Причому він був забитий одночасно і красиво, і комічно. Захист Шпитьок провалився при створенні штучного офсайду, і своєчасна передача від Василяки вивела Михайла Гера віч-на-віч з голкіпером Хімичем. Вінгер «Зеніта» не став зближуватися з воротарем, який вийшов йому назустріч, а з досить далекої відстані спробував парашутом поцілити у ворота. Здавалося, що м’яч летить мимо цілі, але сильний порив вітру відкоригував його політ прямісінько в кут. З боку це все виглядало дуже ефектно. Взагалі перша половина тайму пройшла під знаком стрімких контратак «Зеніта», і якби не вдала гра Хімича та збитий приціл у Тищенка, рахунок міг би бути більшим.   Проте, одразу після тривалої паузи, яка була викликана якраз необхідністю надання першої допомоги травмованому футболісту, «юніори» відігралися. Мабуть, дався взнаки шоковий стан, у якому перебували партнери постраждалого. Щойно гра була поновлена, як «зенітівці» втратили м’яч та дозволили супернику досить легко організувати результативну атаку. Відзначився Вадим Костяний, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем після класної, «черпачком» передачі Скорохода. Взагалі в складі «Джуніорсу» варто відзначити цього невтомного крайнього півзахисника. Раз-по-раз Олександр накручував на обох флангах кілька суперників та створював напругу біля воріт Овчарика. Рахунок 1:1 протримався аж до фінального свистка, хоча гольових моментів не бракувало. У господарів близькими до успіху були Василяка, Неведомський та Гер, а у «Джуніорс» свої нагоди змарнували Скороход та Костяний. Останній, до речі, все ж поцілив у ворота, але перед тим випадково підіграв собі рукою. Дуже цікавий, змістовний поєдинок двох гарних колективів заслужено закінчився бойовою нічиєю.

Огляд матчу можна побачити за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=Q-dS8FyFv8c&t=213s

«Барс» (Ірпінь) – «Факел» (Гостомель) 1:3 (1:2)

19.05, 10.00, стадіон «Центральний» (Гостомель). 20 глядачів, +21.

Арбітр Д.Мельниченко (Ірпінь)

Барс: Максименко, Юрчук (Маменко,85), Меньшов, Тищенков (Швагер,75), Космацький, Феленюк, М.Томін (Марухін,72), Василенко (Кучма,63), Фесюн (Хіля,69), Кушнерик, Сінькевич. Тренер Олександр Томін.

Факел: Бурдейний, Бакарадзе (Гулянський,86), Сіленко (Кальбенко,83), Севрук, Никитюк, Туренко (Овчинніков,69), Панков (Павленко,63), Дикий (Головко,87), Краснопольський (Багір-заде,83), Пищик (Каморний,85), Омельянов. Тренер Ігор Вакуленко.

Голи: Феленюк (29, пенальті) – Омельянов (17), Панков (19), Дикий (63)

Попереджені Феленюк, Юрчук, Кучма (Б) – Панков, Севрук (Ф)

Вилучений Павленко (Ф) – 89 хвилина (позбавлення явної можливості забити гол)

Матч можна переглянути за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=z9H6Hhi5Ju8

Фокус, який вийшов з «Гостомелем», у «барсиків» з підопічними Ігора Вакуленка не пройшов. На цей раз гостомельці не дозволили ірпінцям мріяти про позитивний результат, контролюючи ситуацію в матчі з першої до останньої хвилини. Швидко забивши два голи вже в дебюті поєдинку (точні удари на рахунку Омельянова і Панкова), «Факел» впевнено довів матч до перемоги і продовжує знаходитись в групі лідерів.

«Арсенал» (Боярка) – «Локомотив» (Вишневе) 5:3 (3:1)

20.05, 13.00, стадіон «Зеніт» (Боярка). 80 глядачів, +17.

Арбітр С.Гаврилюк (Забір’я)

Арсенал: Фоменко, Гладишевський (Демидов,54), Корчинський (Стасюк,29), Діденко, Пугач, Малеванчук, Пузій, Пилипчук, Лозинський, Дворников, Джикія (Шумейко,46). Тренер Костянтин Бабич.

Локо: Цехмейструк, Сапронов, Скуратов (Бровко,69), Паламарчук (Шахларов,46), Денисюк (Якимець,37), Снєжков, Михальцов, Дубина (Грабовий,76), Чопа, Костюк, Піхур. Тренер Дмитро Бровко.

Голи: Пугач (1), Дворников (30,89), Джикія (33), Шумейко (75) – Піхур (5), Костюк (46), Михальцов (81)

Попереджені Лозинський (А), Денисюк, Сапронов, Чопа, Костюк (Л)

В битві двох аутсайдерів переконливішим виглядав «Арсенал». Команди влаштували веселу стрілянину, яка не могла не сподобатися глядачам. Цікавим підтекстом звітного поєдинку був минулорічний скандал – «справа лікарів», яка ускладнила стосунки між двома колективами. Перша перемога підопічних Костянтина Бабича повинна вселити впевненість в своїх силах боярським «канонірам», а от «Локомотив» після чотирьох поразок заїхав на запасну колію, яка, судячи з усього, веде до підвалин турнірної таблиці.

«Гостинний двір» (Вишневе) – ФК «Гостомель» 4:2 (2:0)

19.05, 12.00, стадіон «Центральний» (Вишневе). 150 глядачів, +25.

Арбітр О.Бучаков (Крюківщина)

ГД: Авдишев, Ніконов, Дробот (Ніколенко,78), Сіренко, Кавуза, Іщенко (Ведута,60), Волинець, Клюско, Гапон (Сердюков,68), Барабаш (Амелін,83), Музика. Тренер Олександр Ігнатьєв.

Гостомель: Загнітко, Олійник, Дармороз, Черников, Цап, Онищук (Лепеха,65), Лось (Спірчук,55), Печенкін, Вакалюк (Человечіков,71), Скакун (Гаркавенко,89), Весельський. Тренер Олег Ступак.

Голи: Волинець (12, пенальті, 71, пенальті), Музика (34), Ведута (75) – Скакун (76), Весельський (80)

Попереджені Сердюков (ГД), Черников, Цап (Г)

Вилучений Цап (Г) – 90+2 хвилина, повторне попередження.

«Гостинний двір» продовжує свою безпрограшну серію – на цей раз вони не помітили на своєму шляху досвідчений «Гостомель». В ворота гостей двічі призначався пенальті, і обидва рази Волинець був точним. Знову забив свій гол Музика. Два голи у відповідь під завісу матчу не врятували команду Олега Ступака. 

«Кудрівка» (Ірпінь) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) 4:6 (2:3)

20.05, 16.00, стадіон «Академія» (Ірпінь). 70 глядачів, +25.

Арбітр А.Снімщиков (Київ)

Кудрівка: Гомоюнов, Харченко (Рудницький,46), Степаненко, Кисіль, Кармаліта (Руденко,58), Солодаренко (Слободян,52), Гаврилюк, Ус (Канайкін,82), Луценко, Трофименко (Іващик,54), Галицький (Клокун,62). Тренер Юрій Степаненко.

Софія: Дядюнець, Григорович (Синельниченко,72), Саливоненко, Корольчук, Побережний (Мельник,87), Дригус (Шугайло,88), Саківський (Цой,41), Кутовий, Федорченко (Макаренко,53), Карнаух (Олійник,65), Бондарчук (Дубовець,70). Тренер Вячеслав Листопад.

Голи: Трофименко (9,18), Клокун (74), Гаврилюк (78) – Федорченко (3), Дригус (27, пенальті), Бондарчук (42), Кутовий (51,85), Дубовець (74)

Попереджені Гомоюнов, Галицький, Степаненко (К), Григорович, Саливоненко (С)

«Софія» зіграла, як бразильці, - ви нам заб’єте скільки зможете, а ми вам – скільки захочемо. Новоявлений лідер першості підтвердив серйозність своїх намірів, от тільки неозброєним оком видно проблеми в захисті. Якщо їх не вирішити, «Софія» ризикує стати «каліфом на годину». А «Кудрівка» знову розчарувала – програвати з тенісним рахунком на своєму полі не до лиця досвідченому колективу.

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81