На стадіоні «Центральний» в місті Вишневе 21 травня пройшов дитячий фестиваль в рамках соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу», який цього року здійснюється за підтримки Європейського Союзу.Нагадаємо, що фестиваль відкритий для всіх дітей віком від  шести до дванадцяти років, включаючи дівчат, сиріт, дітей з особливими потребами, — незалежно від рівня здібностей. Мета — подружити та соціально адаптувати вимушено внутрішньо переміщених дітей і молодь із Донбасу та Криму з їхніми однолітками з приймаючих громад, виховати відповідальне ставлення до здорового способу життя та зменшити рівень дитячої злочинності і конфліктів.

 

Основна мета проекту — соціалізація дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У даному соціальному проекті взяли участь понад 200 дітей, 60 % з яких належать до соціально незахищених верств населення: діти-переселенці, сироти, напівсироти, діти учасників АТО, діти, які перебувають під опікою, а також діти з багатодітних сімей.

Ідея проекту полягає в тому, щоб за допомогою футболу долучити підростаюче покоління до здорового способу життя й показати доступність занять спортом для всіх бажаючих, незалежно від статі, віку і статусу.

Поле стадіону розбили на 12 ігрових зон, за якими були закріплені 12 волонтерів під керівництвом вчителя фізичної культури Хотівської гімназії, члена виконавчого комітету ГО «КСРФФ» Віталія Шевчука, який пройшов спеціальну підготовку щодо організації даного заходу. Кожен волонтер відповідав за спортивну гру, в якій разом із дітьми відточував спортивну майстерність у різних естафетах і вправах.

Волонтерами турніру виступили психологи, медики, поліцейські та вчителі фізичної культури з Київської області, зокрема й з Києво-Святошинського району (В.Дворник, О.Бабурін та інші).

Серед почесних гостей заходу були помічені голова представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі, технічний директор ФФУ, легендарний український футболіст Олег Протасов, знаменитий екс-захисник київського «Динамо» та збірної України Владислав Ващук, керівники Київської обласної федерації футболу Олександр Нігруца та Василь Наливайко.   

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, посол Хьюг Мінгареллі, відкрив фестиваль «Відкриті уроки футболу» у м. Вишневе Київської області.

Представник Європейського Союзу разом із технічним директором ФФУ Олегом Протасовим та екс-гравцем збірної України Владиславом Ващуком подарував юним футболістам і футболісткам, а також волонтерам проекту м’ячі, інвентар, екіпіровку. Далі на дітей очікував сюрприз: четверо щасливців за допомогою лотереї виграли вісім квитків на фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів, який відбудеться 24 травня на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського (початок — о 19.00).

«ЄС в Україні підтримує багато проектів, які надають українцям можливості будувати краще майбутнє для себе. Цей фестиваль — частина підтримки сходу України, де досі відбувається конфлікт. Багатьом із вас довелося поїхати, змінити звичний спосіб життя, школу, друзів. Ви заслуговуєте на те, щоб почуватися захищеними, мати можливість навчатися та грати. «Відкриті уроки футболу» допомагають вам рухатися вперед, знаходити нових друзів, ставати здоровішими та весело проводити час на свіжому повітрі», — сказав Хьюг Мінгареллі учасникам фестивалю.

Також із вітальним словом до дітлахів звернувся легенда українського футболу Олег Протасов:

«Перш за все, хочу передати вітання від президента ФФУ Андрія Павелка. Мені дуже приємно бачити ваші усмішки, ви отримуєте задоволення від футболу. Я став гравцем, розпочавши з дворового футболу, ви ж маєте прекрасні інфраструктурні можливості проявляти себе. Хочу побажати вам продовжувати займатися футболом. Можливо, не всі стануть професіональними гравцями, але спорт робить нас здоровішими. Чудово, що сьогоднішнє свято проходить напередодні двох фіналів ЛЧ — подивіться ці матчі і приходьте на «Фестиваль чемпіонів».

У сьогоднішньому фестивалі взяли участь понад 200 дітей. Тренери-волонтери проводили розвиваючі ігри з елементами футболу, а поліцейські і психологи навчали правильно поводитися в різних життєвих ситуаціях та попереджати конфлікти в колективах. По завершенні свята всі учасники отримали пам’ятні подарунки.Репортаж кореспондента «Громадське ТВ» Богдана Кутєпова про захід у Вишневому можна побачити за посиланням:

ВідеоВідеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81