5 тур Вища ліга (26.05 - 28.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Гостомель

 2:9

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

26:05

18:30

Гостомель
Сорока Д.
Снімщиков А.
Мельниченко Д.

22

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 1:1

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

28.05

19:00

Вишневе
Чопілко Т.
Коваль О.

23

ФК Факел (Гостомель)

 2:4

ФК Джуніорс (Шпитьки)

27.05

11:30

Гостомель
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Козлов Д.

24

ФК Локомотив (Вишневе)

 1:1

ФК Барс (Ірпінь)

26.05

17:00

Вишневе
Гарилюк С.
Майданович А.
Огороднік С.

25

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 2:0

ФК Арсенал (Боярка)

27.05

13:00

Боярка Зеніт
Дуднік В.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

5 тур Перша ліга (26.05 - 28.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

ФК Вишневе

 2:2

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

27.05

18:00

Вишневе
Коваль О.
Карташов С.
Юхименко О.

22

ФК Global(Чабани - Новосілки)

 1:2

ФК Кімерка (Гостомель)

28.05

18:00

Гостомель

23

SC Гатне

 3:0

ФК Лука (Гореничі)

28.05

10:00

Гатне
Снімщиков А.
Огороднік С.
Дмитренко А.

24

ФК Гореничі

 0:1

ФК Атлетік (Білогородка)

26.05

13:00

Гореничі
Гінда В.
Остапюк В.
Ікбе П.

25

ФК Колос (Мотижин)

 3:0

СК Шпитьки

27.05

15:30

Мотижин
Сіренко В.
Овдієнко В.

5 тур Друга ліга (26.05 - 28.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

21

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

---

----

---

---

---

22

ФК УФАМ (Білогородка)

 1:1

ФК Колос (Музичі)

26.05

16:00

Білогородка
Ікбе П.
Остапюк В.
Гінда В.

23

ФК Нива (Бузова)

 3:2

ФК Динамо (Вишневе)

28.05

10:30

Чемпіон Ірпінь
Сіренко В.

24

СК Забір'я

 2:1

ФК Білокняжич (Іванковичі)

26.05

11:00

Забір‘я
Овдієнко В.
Дмитренко А.

25

ФК Хотів

 2:3

СК Віннер (Боярка)

26.05

10:00

Хотів
Остапюк В.
Гінда В.
Ікбе П.

5 тур Третя ліга група А (26.05 - 28.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

17

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 1:7

ФК Княжичі

27.05

18;00

ПМК Буча
Овдієнко В.
Козлов Д.
Фофанов С.

18

ФК Дмитрівка

 7:1

ФК Стоянка

27.05

10:00

Дмитрівка
Сорока Д.
Гаркавенко О.
Сіренко В.

19

СК Білгород (Білогородка)

 4:1

ФК Стара Боярка

28.05

18:00

Білогородка
Макосій О.

20

ФК Вишневе - 2

 4:1

ФК Ширма (Білогородка)

26.05

10:30

Вишневе
Сіренко В.
Карташов С.
Гапон О.

5 тур Третя ліга група Б (26.05 - 28.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

17

ФК Омега (Тарасівка)

 2:1

СК Прогрес (Крюківщина)

26.05

18:00

Тарасівка
Макосій О.
Котін О.
Дмитренко А.

18

ФК Ветеран (Боярка)

 2:2

ФК Прометей (Нове)

26.05

10:00

Боярка Зеніт
Дуднік В.
Прикота В.

19

ФК Стимул (Юрівка)

 1:8

SC Гатне - 2

27.05

17:00

Забір‘я
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.
Дуднік В.

20

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 1:1

ФК Ходосівка

27.05

10:00

Вишневе "Пожежна Частина"
Юхименко О.
Ікбе П.
Огороднік С.

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81