4 тур (19.05 - 20.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 4:6

СК Софія (Соф.Борщагівка)

20.05

16:00

Податкова Академія
Снімщиков А.
Приятель А.
Черкаський Я.

17

ФК Арсенал (Боярка)

 5:3

ФК Локомотив (Вишневе)

20.05

13:00

Боярка Зеніт
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Бучаков О.

18

ФК Барс (Ірпінь)

 1:3

ФК Факел (Гостомель)

19.05

10:00

Гостомель
Мельниченко Д.
Ющук Є.
Фофанов С.

19

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 1:1

ФК Джуніорс (Шпитьки)

20.05

12:00

Забір′ я
Овдієнко В.
Гончаренко О.
Дудник В.

20

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 4:2

ФК Гостомель

19.05

12:00

Вишневе
Бучаков О.
Коваль О.
Огородник С.

4 тур (19.05 - 20.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 0:0

СК Шпитьки

20.05

16:00

П.П.Борщагівка
Гінда В.
Остапюк В.
Огородник С.

17

ФК Колос (Мотижин)

 4:2

ФК Гореничі

20.05

16:00

Мотижин
Сорока Д.
Гаркавенко О.
Трембіцький Н.

18

ФК Атлетік (Білогородка)

 2:3

SC Гатне

19.05

12:00

Білогородка
Снімщиков А.
Джамбулатов В.
Гончаренко О.

19

ФК Лука (Гореничі)

 6:2

ФК Global (Чабани - Новосілки)

20.05

17:00

Забір‘я
Чалий В.
Джамбулатов В.
Овдієнко В.

20

ФК Кімерка (Гостомель)

 4:1

ФК Вишневе

20.05

12:00

Гостомель
Мельниченко Д.
Снімщиков А.
Приятель А.

4 тур (19.05 - 20.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

16

—-

—-

ФК Хотів

—-

—-

—-

17

СК Віннер (Боярка)

 0:0

СК Забір'я

20.05

17:30

Боярка Зеніт
Коваль О.
Ікбе П.
Сіренко В.

18

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 4:3

ФК Нива (Бузова)

19.05

11:00

Іванковичі
Грицай В. 
Казмірчук Р.
Середа В.

19

ФК Динамо (Вишневе)

 6:0

ФК УФАМ (Білогородка)

19.05

10:00

Вишневе
Гінда В.
Остапюк В.
Сіренко В.

20

ФК Колос (Музичі)

 2:1

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

20.05

10:00

Музичі
Чалий В.
Джамбулатов В.

4 тур (19.05 - 20.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

13

ФК Княжичі

 3:4

ФК Вишневе - 2

20.05

16:00

Княжичі
Дудник В.
Карташов С.

14

ФК Ширма (Білогородка)

 0:3

СК Білгород (Білогородка)

20.05

18:30

Білогородка
Остапюк В.
Гінда В.
Огородник С.

15

ФК Стара Боярка

 3:1

ФК Дмитрівка

19.05

14:00

Боярка  Зеніт
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Сорока Д.

16

ФК Стоянка

 15:0

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

19.05

18:00

ПМК Буча
Романчук О.
Фофанов С.
Мельниченко Д.

4 тур (19.05 - 20.05)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
13
СК Прогрес (Крюківщина)
 5:1
СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)
20.05
15:00
Боярка Зеніт
Сіренко В.
Ікбе П.
Коваль О.
14
ФК Ходосівка
 4:2
ФК Стимул (Юрівка)
20.05
18.00
Хотів
Якименко П. 
Воловик О.
15
SC Гатне - 2
 5:0
ФК Ветеран (Боярка)
19.05
16:00
Гатне
Огородник С.
Ікбе П.
Карташов С.
16
ФК Прометей (Нове)
 0:2
ФК Омега (Тарасівка)
19.05
16:00
Боярка Зеніт
Сорока Д.
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81