3 тур (12.05 - 13.05) ВИЩА ЛІГА

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 3:1

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 12.05

 10:00

Вишневе
Огородник С.
Бучаков О.
Джамбулатов В. 

12

ФК Гостомель

 2:2

ФК Джуніорс (Шпитьки)

 13.05

18:30 

Гостомель 
Мельниченко М.

13

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 3:2

ФК Барс (Ірпінь)

 12.05

 13:00

Забір‘я 
Овдієнко В.
Макосій О.
Майданович А.

14

ФК Факел (Гостомель)

 3:2

ФК Арсенал (Боярка)

  13.05 

 11:00

Гостомель
Мельниченко Д.
Мєдвєдєв А.
Фофанов С. 

15

ФК Локомотив (Вишневе)

 1:4

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 13.05

  10:30 

Вишневе 
Бучаков О.
Коваль О.
Огородник С.

 

:0:

3 тур (12.05 - 13.05) ПЕРША ЛІГА

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Кімерка (Гостомель)

 4:0

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 13.05

 13:30

Гостомель 
Сіренко В.
Мельниченко Д.
Фофанов С.

12

ФК Вишневе

 5:0

ФК Лука (Гореничі)

  13.05 

14:30 

Вишневе 
Коваль О.
Карташев С.
Гінда В.

13

ФК Global(Чабани-Новосілки)

 0:1

ФК Атлетік (Білогородка)

 12.05

 17:00

 Гатне
Юхименко О.
Гінда В.
Чалий В.

14

SC Гатне

 4:3

ФК Колос (Мотижин)

 13.05

 17:30

 Гатне
Гінда В.
Ікбе П.
Карташев С.

15

ФК Гореничі

 1:1

СК Шпитьки

 13.05

16:00 

 Гореничі
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Дуднік В.

3 тур (12.05 - 13.05) ДРУГА ЛІГА

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

11

ФК Колос (Музичі)

 ---

---

 ---

 ---

--- 

12

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 3:0

ФК Динамо (Вишневе)

 13.05

16:00 

Ірпінь (Чемпіон) 
Приймак О.
Романчук О.
Черкаський Я.

13

ФК УФАМ (Білогородка)

2:5 

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 13.05

 15:00

 Білогородка
Мєдвєдєв А.
Сніщиков А.
Овдієнко В.

14

ФК Нива (Бузова)

 2:2

СК Віннер (Боярка)

 12.05

18:00 

 Боярка Зеніт
Снімщиков А.
Ікбе П.
Приятєль А.

15

СК Забір'я

 3:2

ФК Хотів

 12.05

10:30 

Забір′я 
Макосій О.
Овдієнко В.
Майданович А.

3 тур (12.05 - 13.05) ТРЕТЯ ЛІГА (ГРУПА А)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

9

ФК Стоянка

 2:0

ФК Княжичі

 12.05

16:00 

ПМК Буча 
Мельниченко Д.
Фофанов С.
Романчук О.

10

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 0:11

ФК Стара Боярка

  12.05 

12:00 

Боярка Зеніт
Дуднік В.
Джамбулатов В.
Сіренко В.

11

ФК Дмитрівка

 3:0

ФК Ширма (Білогородка)

  13.05 

18:00 

Білогородка ЗОШ
Дуднік В.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С. 

12

СК Білгород (Білогородка)

 2:4

ФК Вишневе - 2

 13.05

17:00 

Білогородка 
Снімщиков А.
Мєдвєдєв А.
Овдієнко В.

3 тур (12.05 - 13.05) ТРЕТЯ ЛІГА (ГРУПА Б)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

9

ФК Прометей (Нове)

 0:4

СК Прогрес (Крюківщина)

 13.05

15:00

Боярка Зеніт
Шоботенко М.

10

ФК Омега (Тарасівка)

 2:2

SC Гатне - 2

  12.05 

18:00 

 Тарасівка
Гаврилюк С.
Дуднік В.
Макосій О.

11

ФК Ветеран (Боярка)

 5:0

ФК Ходосівка

 12.05

16:00 

Боярка Зеніт 
Приятєль А.
Снімщиков А.
Ікбе П.

12

ФК Стимул (Юрівка)

 0:2

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 13.05

 16:00

 Забір‘я
Макосій О.

Відеогалерея


“Гостинний Двір“ 1:1 “Джуніорс“

Кубок Району 1/2 “Факел“ 3:5 “Джуніорс“

1/8 Кубка ФК Гостинний двір 3:3 (6:7) ФК Факел

Меморіал Чанових - 2018. Нагородження.

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81