2 тур (5.05 - 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

4:0 

ФК Локомотив (Вишневе)

6.05

10

Чемпіон Ірпінь
Мельниченко Д.
Приймак О.
Фофанов С.

7

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 1:1

ФК Факел (Гостомель)

6.05

13

П.-П.Борщагівка
Медведєв А.
Гаврилюк Я.
Гаврилюк С.

8

ФК Арсенал (Боярка)

 0:5

ФК Зеніт (Святопетрівське)

5.05

18

Гостомель
Мельниченко Д.
Притика О.
Фофанов С.

9

ФК Барс (Ірпінь)

 1:1

ФК Гостомель

6.05

10

Гостомель
Рубан Д.
Сорока Д.
Мельниченко М.

10

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 1:1

ФК Джуніорс (Шпитьки)

6.05

17

Вишневе
Чалий В.
Притика О.
Дудник В.

2 тур (5.05 - 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 1:0

ФК Гореничі

6.05

16

П.-П.Борщагівк
Гаврилюк С.
Гаврилюк Я.
Медведєв А.

7

SC Гатне

 0:1

СК Шпитьки

6.05

17

Гатне
Снімщиков А.
Бучаков О.
Коваль О.

8

ФК Колос (Мотижин)

 2:2

ФК Global(Чабани-Новосілки)

9.05

10:30

Мотижин 

9

ФК Атлетік (Білогородка)

 1:1

ФК Вишневе

6.05

19

Вишневе
Сіренко В.
Дудник В.
Притика О.

10

ФК Лука (Гореничі)

3:1 

ФК Кімерка (Гостомель)

9.05

10

Забір'я

2 тур (5.05 - 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

6

 

 

СК Забір'я

 ---

 ---

 ---

7

ФК Хотів

 5:4

ФК Нива (Бузова)

5.05

18:15

Хотів
Остапюк В.
Коваль О.
Приятель А.

8

СК Віннер (Боярка)

0:0 

ФК УФАМ (Білогородка)

6.06

10

Забір'я
Коваль О.
Гаврилюк Я.
Бучаков О.

9

ФК Білокняжич (Іванковичі)

5:2

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

6.05

11

Іванковичі
Гінда В.
Юхименко О.
 

10

ФК Динамо (Вишневе)

 2:4

ФК Колос (Музичі)

6.05

15

Вишневе
Остапюк В.
Гінда В.
Чалий В.

2 тур (5.05 - 6.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

5

ФК Княжичі

 1:2

СК Білгород (Білогородка)

6.05

16

Княжичі
Макосій О.
 

6

ФК Вишневе - 2

 2:1

ФК Дмитрівка

6.05

17

Дмитрівка
Сорока Д.
Романчук О.
Приймак О.

7

ФК Ширма (Білогородка)

 6:1

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

6.05

18

ЗОШ Білогородка
Приятель А.
Мусійчук В.

 

8

ФК Стара Боярка

 1:2

ФК Стоянка

6.05

14

ЗОШ№1 Боярка
Бучаков О.
Ікбе П.
Коваль О.

2 тур (5.05 - 6.05)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
5
СК Прогрес (Крюківщина)
 1:0
ФК Стимул (Юрівка)
5.05
18
Крюківщина
Гінда В.
Прикота В.
Ікбе П.
6
СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)
 1:1
ФК Ветеран (Боярка)
5.05
18
Пожарка Вишневе
Юхименко О.
Карташов С.
Гончаренко О.
7
ФК Ходосівка
 0:1
ФК Омега (Тарасівка)
6.05
10
Хотів
Остапюк В.
Снімщиков А.
 
8
SC Гатне - 2
2:2 
ФК Прометей (Нове)
6.05
10
Гатне
   Дудник В.
Гончаренко О.
Ікбе П.

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81