1 тур Вища ліга (28.04 – 1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 3:5

ФК Джуніорс (Шпитьки)

29.04

10

Чемпіон Ірпінь

Медведєв А.

Снімщіков А.

Фофанов С.

2

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 1:0

ФК Барс (Ірпінь)

30.04

11

Вишневе

Мельниченко М.

Дмитренко А.

Шаботенко М.

3

ФК Гостомель

 4:0

ФК Арсенал (Боярка)

29.04

11

Гостомель

Мельниченко Д.

Гаврилюк С.

Гаврилюк Я.

4

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 1:4

СК Софія (Соф.Борщагівка)

29.04

13

Вишневе

Дуднік В.

Овдієнко В.

Ікбе П.

 

5

ФК Локомотив (Вишневе)

 2:3

ФК Факел (Гостомель)

29.04

19

Вишневе

Овдієнко В.

Майданович А.

Притика О.

1 тур Перша ліга  (28.04 – 1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Лука (Гореничі)

 0:2

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

29.04

13

П.-П. Борщагівка

Макосій О.

 

2

ФК Кімерка (Гостомель)

 3:1

ФК Атлетік (Білогородка)

29.04

13:30

Гостомель

Гаврилюк С.

Гаврилюк Я.

Мельниченко Д.

3

ФК Вишневе

 2:1

ФК Колос (Мотижин)

30.04

17

Вишневе

Юхименко О.

Карташов С.

Огороднік С

4

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 2:3

СК Шпитьки

28.04

16:30

Гатне

Гінда В.

Огороднік С.

Прикота В.

5

SC Гатне

 2:0

ФК Гореничі

29.04

11

Гатне

Гінда В.

Карташов С.

Приятель А.

1 тур Друга ліга  (28.04 – 1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Динамо (Вишневе)

 перенос

ФК НАВС (Віта Поштова)

1.05

18

Вишневе

Мельниченко М.

Юхименко О.

Макосій О.

2

ФК Колос (Музичі)

 1:2

ФК Білокняжич (Іванковичі)

29.04

11

Музичі

Чалий В.

Приймак О.

Притика О.

3

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 4:0

СК Віннер (Боярка)

29.04

18

Чемпіон Ірпінь

Приймак О.

Фофанов С.

Мельниченко Д.

4

ФК УФАМ (Білогородка)

 1:1

ФК Хотів

1.05

10

Хотів Гімназія

Юхименко О.

Притика О.

Прикота В.

5

ФК Нива (Бузова)

 0:6

СК Забір'я

29.04

15

ПМК Буча

Сіренко В.

Медвєдєв А.

Снімщиков А.

1 тур Третя ліга (Група А) (28.04 – 1.05)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

1

ФК Стара Боярка

 4:2

ФК Княжичі

28.04

16

ЗОШ№1Боярка

Дуднік В.

Гаврилюк Я.

Гаврилюк С.

2

ФК Стоянка

 6:1

ФК Ширма (Білогородка)

29.04

17:30

ПМК Буча

Снімщиков А.

Медвєдєв А.

Гаврилюк Я.

3

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 0:8

ФК Вишневе - 2

29.04

13:30

Музичі

Притика О.

Чалий В.

Приймак О.

4

ФК Дмитрівка

6:0

СК Білгород (Білогородка)

28.04

17

Дмитрівка

Сіренко В.

Медвєдєв А.

Фофанов С.

1 тур Третя ліга (Група Б)  (28.04 – 1.05)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
1
SC Гатне - 2
 1:2
СК Прогрес (Крюківщина)
29.04
13:30
Гатне
Приятель А.
Карташов С.
Гінда В.
2
ФК Ходосівка
 0:7
ФК Прометей (Нове)
30.04
11
Хотів Гімназія
Притика О.
Огороднік С.
Снімщиков А.
3
ФК Омега (Тарасівка)
 0:2
СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)
28.04
17:30
Тарасівка
Снімщиков А.
Приятель А.
Гончаренко О.
4
ФК Ветеран (Боярка)
1:1 
ФК Стимул (Юрівка)
28.04
13:30
ЗОШ№1Боярка
Огороднік С.
Прикота В.
Гінда В.
N

Відеогалерея


Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

Summer Cup - 2018

Summer Cup-2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81