Офіційно…

10 квітня в штаб-квартирі ГО «КСРФФ» відбулися передсезонні збори представників команд – учасників Києво-Святошинської ліги. На робочу нараду прибули представники 26 футбольних колективів району. Перед учасниками зборів виступив голова ГО «КСРФФ» Валерій Чалий, який детально розповів про обриси нового сезону, зміни в регламенті змагань, представив проект кількісного складу Києво-Святошинської ліги, про введення в дію правила «один гравець – одна команда», познайомив присутніх з планом заходів КСРФФ на сезон 2018 року та з фінансовими умовами участі в змаганнях. Зокрема, стало відомо, що в новому сезоні 2018 року до участі в змаганнях  Києво-Святошинської ліги зголосилися 46 колективів. Сформовано чотири дивізіони, які в чемпіонаті проведуть 18 ігрових турів.

 

До вищого дивізіону (Відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району) увійшли:

ФК «Джуніорс» (Шпитьки), ФК «Гостинний Двір» (Вишневе), ФК «Гостомель», ФК «Зеніт» (Святопетрівське), ФК «Факел» (Гостомель), ФК «Локомотив» (Вишневе), СК «Софія» (Софіївська Борщагівка), ФК «Арсенал» (Боярка), ФК «Барс» (Ірпінь), ФК «Кудрівка-Ірпінь» (Ірпінь)

До першого дивізіону (Відкрита першість Києво-Святошинського району в першій лізі) увійшли:

SC «Гатне», ФК «Лука» (Гореничі), ФК «Кімерка» (Гостомель), СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), ФК «Вишневе», ФК «Global» (Чабани – Новосілки), ФК «Гореничі», СК «Шпитьки», СК «Атлетик» (Білогородка), ФК «Колос» (Мотижин)

До другого дивізіону (Відкрита першість Києво-Святошинського району в другій лізі) увійшли:

ФК «Динамо» (Вишневе), ФК «Колос» (Музичі), СФК «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка), ФК «Нива» (Бузова), СК «Забір’я», ФК «Хотів», CК «Віннер» (Боярка), ФК «УФАМ» (Білогородка), ФК «Білокняжич» (Іванковичі), ФК НАВС (Віта Поштова)

До третього дивізіону (Відкрита першість Києво-Святошинського району в третій лізі) увійшли:

ФК «Дмитрівка», СК «Прогрес» (Крюківщина), SC «Гатне-2», ФК «Ходосівка», ФК «Омега» (Тарасівка), ФК «Стара Боярка» (Боярка), ФК «Стоянка», ФК «Стимул» (Юрівка), ФК «Княжичі», СК «Білгород» (Білогородка), ФК «Ширма» (Білогородка), ФК «Прометей» (Нове), ФК «Вишневе-2», СК «Софія-2» (Софіївська Борщагівка), ФК «40» (Гореничі), ФК «Ветеран» (Боярка)

Вища, перша та друга ліга проведуть змагання за традиційною двоколовою системою (матчі вдома та на виїзді). Третя ліга проведе свій чемпіонат по окремо затвердженій виконавчим комітетом КСРФФ системі. Обмін між лігами за підсумками чемпіонату – по три команди без перехідних матчів.

Третя ліга, за проектом організаторів, була поділена на дві підгрупи по вісім команд  за жеребом, який було проведено відразу на зборах. Жереб приніс такі результати:

Група «А». «Стара Боярка», «Стоянка», «Дмитрівка», «40» Гореничі, «Ширма», «Білгород», «Княжичі», «Вишневе-2»

Група «Б». «Ветеран», «Гатне-2», «Омега», «Стимул», «Ходосівка», «Прогрес», «Прометей», «Софія-2»

В групах команди проведуть традиційний двоколовий турнір (14 турів). Після цього перші чотири команди з кожної групи створять фінальну пульку з набраними «золотими» очками лише в матчах між собою. Інші чотири команди проведуть втішний турнір, де розіграють місця з 9 по 16, по аналогічній системі. Пройдуть ще чотири тури, в яких команди в одноколовому турнірі зустрінуться  з суперниками з паралельної підгрупи. В підсумку кожна команда третьої ліги проведе по вісімнадцять матчів.

Старт чемпіонату у всіх дивізіонах заплановано на 28 квітня.

До участі в кубку Києво-Святошинського району зголосилися 16 колективів. Старт кубка заплановано на 22 квітня. В цей день відбудуться матчі 1\8 фіналу. Відбулося жеребкування цієї стадії змагань, яке принесло такі результати:

1)    «Атлетик» (Білогородка) – «Global» (Чабани – Новосілки)

2)    «Білгород» (Білогородка) – «Зеніт» (Святопетрівське)

3)    «Прогрес» (Крюківщина) – «Лука» (Гореничі)

4)    «Джуніорс» (Шпитьки) – «Сокіл» (Михайлівка Рубежівка)

5)    «Стоянка» (Стоянка) – «Кудрівка-Ірпінь» (Ірпінь)

6)    «Гостинний Двір» (Вишневе) – «Факел» (Гостомель)

7)    «Гореничі» (Гореничі) – «Гатне» (Гатне)

8)    «Динамо» (Вишневе) – «Софія» (Софіївська Борщагівка)

Матчі відбудуться на полях команд, вказаних першими.

Фінансові умови участі команд в змаганнях:

Відкритий чемпіонат та першості Києво-Святошинського району.

Заявочний внесок: 17000 грн. (вища ліга), 16000 (перша ліга), 15000 (друга ліга), 14000 (третя ліга). Членські внески для гравців: 20 гривень за перші тридцять чоловік з заявці, 100 гривень – за кожного наступного гравця від тридцяти і вище в заявці. Індивідуальні членські внески для арбітрів – від 200 до 400 гривень (в залежності від ліги, яку обслуговує арбітр або асистент арбітра).

Відкритий кубок Києво-Святошинського району.

Обов’язковий заявочний внесок – 500 гривень. За кожний етап кубкових змагань команда додатково вносить 840 гривень.

В 2018 році в змаганнях під егідою ГО «КСРФФ» буде чітко і беззастережно діяти правило «один гравець – одна команда». Відповідні зміни до регламенту внесені виконавчим комітетом КСРФФ. Заявочні списки кожної команди будуть передані в електронному вигляді до Київської обласної федерації футболу і включені до всеукраїнської бази данних аматорських футболістів. В зв’язку з цим кожен гравець, який зголоситься виступати в сезоні 2018 року за будь-яку команду – учасницю змагань під егідою ГО «КСРФФ», повинен власноручно підтвердити це особисто і подати відповідну письмову заяву (бланк є на сайті КСРФФ) представнику команди. Оригінали цих заяв разом з заявочним листом, двома фотографіями гравців та офіційних представників команди повинні подати до комітету з проведення змагань ГО «КСРФФ». Для команд, які стартують в кубку району, - до 21 квітня включно, для інших команд – до 27 квітня включно. Період дозаявки встановлено до 11 травня 2018 року. В сезоні 2018 року у випадку порушення правила «один гравець – одна команда» дисциплінарні санкції у вигляді дискваліфікації будуть застосовуватися лише до гравців. Нагадуємо, що участь професіоналів (тобто, гравців, які мають діючий професійний контракт) в змаганнях аматорів заборонена. Кожна команда буде мати визначений день для проведення заявки, про який буде повідомлено додатково представнику команди.

Серед змін до регламенту змагань в 2018 році варто виокремити такі нововведення:

1)    Без лікаря гра розпочинатися не буде. Лікар не може бути гравцем команди, якого задіяно на полі. Лікар в обов’язковому порядку вносить до рапорту арбітра.

2)    Безпека матчів – господарі поля повинні визначити людину, відповідальну за безпеку учасників матчу і повідомити про це арбітра.

3)    У випадку не приїзду команди на матч без погодження переносу матчу з комітетом з проведення змагань ГО «КСРФФ» за виключенням форс мажорних обставин до такої команди застосовуються санкції у вигляді зняття трьох турнірних пунктів та грошового штрафу в 500 гривень (якщо про не приїзд не було завчасно повідомлено) або зняття трьох турнірних пунктів (якщо команда завчасно повідомила про свій не приїзд).

4)    В змаганнях під егідою КСРФФ заборонена участь гравців, яким на момент матчу не виповнилося повних 16 років.

5)    Введено нові назви змагань – «Відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району» (вища ліга), «Відкрита першість Києво-Святошинського району (перша – третя ліги), «Відкритий кубок Києво-Святошинського району».

6)    Одночасно у встановлений базовий час може проходити не більше п’яти матчів Києво-Святошинської ліги.

7)    Перший матч на домашньому стадіоні – офіційне відкриття сезону (підняття прапору, гімн, почесні гості, відеоогляд).

8)    Дочірні команди (фарм-клуби) заборонені.

9)    Відмова від участі в змаганнях повинна бути підтверджена офіційним листом від команди.

10)                      Облік дисциплінарних дискваліфікацій гравців буде вестись окремо для чемпіонату і для кубку за винятком прямих червоних карток, за якими буде окреме рішення КДК.

11)                      У випадку незадоволення будь-якими подіями навколо матчу у команди є право подати апеляційний лист (не протест).

12)                      В разі травми голкіпера на ігровій розминці можна дописати в рапорт арбітра ще одного голкіпера.

13)                      На кожний матч команда – господар надає три ігрові м’ячі.

Закликаємо команди робити відео зйомку Ваших матчів для офіційного каналу КСРФФ в Ютубі, висвітлювати події у вашій команді шляхом відповідних репортажів та листів на наших офіційних сторінках, виявляти повагу до учасників змагань під егідою ГО «КСРФФ», звернути особливу увагу на зовнішній вигляд гравців своєї команди та вимоги до ігрової форми, з особливою ретельністю віднестись до заявки Вашої команди та заповнення офіційних документів матчу (рапорт арбітра)

Відеогалерея


Флеш-інтервю - СК Прогрес (Крюківщина)

IX Меморіал Чанових, 1 тур, ФК Ліневич Груп - СК Віннер

Флеш-інтервю з Сергієм Шугайло, СК Софія

Флеш-інтервю з гравцями ФК Джуніорс (Шпитьки)

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81