Офіційно…

10 квітня в приміщенні штаб-квартири ГО «КСРФФ» відбулося засідання виконавчого комітету КСРФФ, на якому були затверджені основні контури нового сезону 2018 року. В засіданні взяли участь члени виконавчого комітету ГО «КСРФФ» Ігор Боровик, Ігор Врублевський, Ярослав Карабкін, Сергій Лісник, Анатолій Лук’яненко, Олександр Нігруца, Валерій Чалий, Віталій Шевчук, голова комітету спостерігачів Сергій Пасько, члени комітету з проведення змагань Каріна Карабкіна та Валентин Овдієнко. З вступним словом до присутніх звернувся голова ГО «КСРФФ» Чалий. Він запропонував затвердити порядок денний засідання (голосували – одноголосно):

 

1)    Затвердити положення про чемпіонат та кубок району в 2018 році

2)    Затвердити проект складу дивізіонів Києво-Святошинської ліги в сезоні 2018 року та формулу проведення чемпіонату

3)    Про фінансові внески учасників змагань в 2018 році

4)    Про зміни до регламенту змагань під егідою ГО «КСРФФ»

5)    Про хід меморіалу Чанових

6)    Різне

Про підсумки засідання чергового виконавчого комітету Київської обласної федерації футболу проінформував перший заступник голови КОФФ Олександр Нігруца. Зокрема, він розповів про бюджет КОФФ на 2018 рік, який склав 7571000 гривень, про створення аматорської збірної Київської області з футболу під керівництвом В.Позднякова для участі в кубку регіонів ФФУ, про неухильне впровадження в Київській області правила «один гравець – одна команда» (всі місцеві федерації області зобов’язалися виконувати це правило), про фінансову та матеріальну допомогу місцевим федераціям від КОФФ (наша федерація отримала новий ноутбук та буде отримувати 3000 гривень щомісяця для ведення бази данних гравців), про змагання, які будуть проводитися під егідою КОФФ в сезоні 2018 року.

Про свою участь у всеукраїнському тренінгу для проведення уроку футболу під егідою ФФУ для дітей – переселенців в Запоріжжі розповів член виконкому КСРФФ, голова комітету з дитячо-юнацького футболу Віталій Шевчук. Зокрема, він проінформував про проведення уроків футболу на центральному стадіоні Вишневого в травні 2018 року та запропонував провести одноденний фестиваль футболу для гравців різних вікових категорій в Києво-Святошинському районі. Цей турнір після консультацій з дитячими тренерами буде проведено під егідою ГО «КСРФФ», про що буде повідомлено додатково. Запрошуємо до участі!

Виконавчий комітет одноголосно затвердив положення про участь в чемпіонаті та кубку району в сезоні 2018 року (доповідав В.Чалий), списки ліг в сезоні 2018 року (доповідав В.Чалий), фінансові внески учасників змагань в сезоні 2018 року (доповідав В.Чалий). Відповідна інформація подана в матеріалі про передсезонні збори представників команд.

Також одноголосно були прийняті зміни до регламенту змагань під егідою КСРФФ в сезоні 2018 року.

В 2018 році в змаганнях під егідою ГО «КСРФФ» буде чітко і беззастережно діяти правило «один гравець – одна команда». Відповідні зміни до регламенту внесені виконавчим комітетом КСРФФ. Заявочні списки кожної команди будуть передані в електронному вигляді до Київської обласної федерації футболу і включені до всеукраїнської бази данних аматорських футболістів. В зв’язку з цим кожен гравець, який зголоситься виступати в сезоні 2018 року за будь-яку команду – учасницю змагань під егідою ГО «КСРФФ», повинен власноручно підтвердити це особисто і подати відповідну письмову заяву (бланк є на сайті КСРФФ) представнику команди. Оригінали цих заяв разом з заявочним листом, двома фотографіями гравців та офіційних представників команди повинні подати до комітету з проведення змагань ГО «КСРФФ». Для команд, які стартують в кубку району, - до 21 квітня включно, для інших команд – до 27 квітня включно. Період дозаявки встановлено до 11 травня 2018 року. В сезоні 2018 року у випадку порушення правила «один гравець – одна команда» дисциплінарні санкції у вигляді дискваліфікації будуть застосовуватися лише до гравців. Нагадуємо, що участь професіоналів (тобто, гравців, які мають діючий професійний контракт) в змаганнях аматорів заборонена. Кожна команда буде мати визначений день для проведення заявки, про який буде повідомлено додатково представнику команди.

Була затверджена система розіграшу змагань в третій лізі в сезоні 2018 року.

Були підвищені гонорари арбітрам на 20 гривень. В сезоні 2018 року вони складуть:

Вища ліга – арбітр (400 грн), асистент (220 грн)

Перша ліга – арбітр (350 грн), асистент (200 грн)

Друга ліга – арбітр (320 грн), асистент (190 грн)

Третя ліга – арбітр (290 грн), асистент (180 грн)

Кубок  району – арбітр (400 грн), асистент (220 грн)

Спостерігач арбітражу – 400 грн.  

Серед змін до регламенту змагань в 2018 році варто виокремити такі нововведення:

1)    Без лікаря гра розпочинатися не буде. Лікар не може бути гравцем команди, якого задіяно на полі. Лікаря в обов’язковому порядку вносити до рапорту арбітра.

2)    Безпека матчів – господарі поля повинні визначити людину, відповідальну за безпеку учасників матчу і повідомити про це арбітра.

3)    У випадку не приїзду команди на матч без погодження переносу матчу з комітетом з проведення змагань ГО «КСРФФ» за виключенням форс мажорних обставин до такої команди застосовуються санкції у вигляді зняття трьох турнірних пунктів та грошового штрафу в 500 гривень (якщо про не приїзд не було завчасно повідомлено) або зняття трьох турнірних пунктів (якщо команда завчасно повідомила про свій не приїзд).

4)    В змаганнях під егідою КСРФФ заборонена участь гравців, яким на момент матчу не виповнилося повних 16 років.

5)    Введено нові назви змагань – «Відкритий чемпіонат Києво-Святошинського району» (вища ліга), «Відкрита першість Києво-Святошинського району (перша – третя ліги), «Відкритий кубок Києво-Святошинського району».

6)    Одночасно у встановлений базовий час може проходити не більше п’яти матчів Києво-Святошинської ліги.

7)    Перший матч на домашньому стадіоні – офіційне відкриття сезону (підняття прапору, гімн, почесні гості, відеоогляд).

8)    Дочірні команди (фарм-клуби) заборонені.

9)    Відмова від участі в змаганнях повинна бути підтверджена офіційним листом від команди.

10)      Облік дисциплінарних дискваліфікацій гравців буде вестись окремо для чемпіонату і для кубку за винятком прямих червоних карток, за якими буде окреме рішення КДК.

11)      У випадку незадоволення будь-якими подіями навколо матчу у команди є право подати апеляційний лист (не протест).

12)      В разі травми голкіпера на ігровій розминці можна дописати в рапорт арбітра ще одного голкіпера.

13)      На кожний матч команда – господар надає три ігрові м’ячі.

Про хід меморіалу Чанових проінформував присутніх голова комітету з проведення змагань Ярослав Карабкін. Фінал меморіалу заплановано на 22 квітня.

Член виконавчого комітету Анатолій Лук’яненко запропонував внести до регламенту термін дочірньої команди та дозволити таким командам делегувати на матчі основної команди трьох гравців з числа молодих місцевих футболістів. Після дискусій члени виконавчого комітету ГО «КСРФФ» відхилили цю пропозицію («за» - 1, «утрималися» - 3, «проти» - 4).

На цьому виконавчий комітет ГО «КСРФФ» закінчив свою роботу.

       

Відеогалерея


ФК Джуніорс - ФК Арсенал 18/19

Новосілки-Чабани - Кімерка 18/19

ФК Зеніт - СК Софія 18/19

Юні Соколята - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81