6 тур чемпіонату КСРФФ сезону 2021 року

СУПЕРЛІГА 6 тур (25.09 - 26.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

АРБІТРИ

31

UCSA Тарасівка

 

Сокіл Михайлівка Рубежівка

 

 

 

 

32

Білгород Білогородка

 

Вишня Вишневе

 26.09

13:00 

 Білогородка

 

33

Прогрес Крюківщина

 

СК Забір’я

 25.09

 10:30

Вишневе 

 

34

Ліневич Груп Ірпінь

 

СК Чайка U-21 ПП Борщагівка

 26.09

 10:00

Гостомель 

 

35

Кудрівка Ірпінь

 

Баварія Святопетрівське

 26.09

 16:00

Ірпінь 

 

36

Ронін Лісне

 

Джуніорс Шпитьки

 26.09

 10:00

Шпитьки 

 

 ПЕРША ЛІГА 6 тур (25.09 - 26.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

АРБІТРИ

31

Фаворит Тарасівка

 

ФК Стара Боярка

26.09 

 16:00

Боярка 

 

32

Софія Софіївська Борщагівка

 

Динамо Вишневе

 26.09

 10:00

СКК Софіївський 

 

33

Гостинний Двір Вишневе

 

ФК Вишневе

 25.09

 13:00

 Вишневе

 

34

ЦСКА Київ

 

Чайка U-19 ПП Борщагівка

25.09 

 16:00

Гостомель 

 

35

Віннер Боярка

 

Колос Музичі

 25.09

16:00 

Боярка 

 

36

Альтіс Копилів

 

Баварія-2 Святопетрівське

 

 

 

 

ДРУГА ЛІГА 6 тур (25.09 - 26.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

АРБІТРИ

31

ФК Дмитрівка

 

Факел Гостомель

 26.09

 15:30

 Дмитрівка

 

32

ФК Гостомель

 

СК Святопетрівське

 26.09

 16:00

 Гостомель

 

33

СК Шпитьки

 

Ветеран Боярка

 26.09

13:00 

Шпитьки 

 

34

Атлетик Білогородка

 

СК Хотів

 26.09

 16:00

 Білогородка

 

35

Олімп Дмитрівка

 

Білокняжич Іванковичі

 25.09

 10:00

Шпитьки 

 

36

Кімерка Гостомель

 

Софія-2 Софіївська Борщагівка

 25.09

 13:00

 Гостомель

 

ТРЕТЯ ЛІГА 6 тур (25.09 - 26.09)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

АРБІТРИ

31

SC Юрівка

 

Патріот Київ

25.09 

 10:00

Святопетрівське 

 

32

Прогрес-2 Крюківщина

 

SC Гатне-2

25.09 

16:00 

Вишневе 

 

33

Максимум Боярка

 

ФК Стоянка

 25.09

 13:00

Боярка 

 

34

Фенікс Буча

 

Білгород-2 Білогородка

 25.09

 10:00

Гостомель 

 

35

Рома Плай Княжичі

 

ФК Гореничі

 26.09

 16:00

Гореничі 

 

36

Вільні від матчів

--- 

Чайка-2 ПП Борщагівка

 ---

 ---

--- 

 

Завка - Третя ліга - 2021



СК «Білгород-2» (Білогородка)
червоні та жовті, домашній стадіон – «Колос» (Білогородка), пошта: oleg.fcdk.kyiv@ukr.net

Президент Сергій Пилипенко (098-339-63-36), головний тренер Олег Корицький (068-326-39-95), тренер Євген Кохніченко, адміністратор Максим Мельник (066-528-34-94)

Воротарі: Долід Юрій (1993), Кракович Віктор (1997), Мороз Андрій (2000), 

Захисники: Власенко Владислав (1994), Волошин Тарас (1993), Гавриленко Олександр (1994), Заволока Олександр (1991), Карпенко Олександр (1994), Клименко Руслан (1987), Кохніченко Євген (1989), Левченко Олександр (1989), Майданов Євген (1969), Онищук Олександр (1996), Радчук Володимир (1990), Скічко Олександр (1979), Хангара Пауль (1998), Чередніченко Дмитро (1984), Чудік Дмитро (1999),

Півзахисники: Божко Олександр (1989), Клоченок Едуард (2002), Ковальов Владислав (1999), Кот Павло (1982), Лещенко Руслан (1994), Маліна Артур (1990),  Острополець Олександр (1981), Пантелеймонов Микола (1992), Пилипко Назар (2000),  Садовой Антон (1985), Скічко Максим (1993), Суворов-Пісчасов Олександр (1994), Удовиченко Дмитро (1996), Чередніченко Артем (2004), Шунеффі Нуреддін – Нуно (1995), Щербатюк Роман (2000), Яцковець Роман (1993)

Нападники: Абделмагуід Абделрахман – Нубі (1998), Абдолмонем Мостафа (2000), Варченко Максим (1991), Головня Владислав (1997), Краснокутський Олександр (1994), Мазуренко Іван (1993), Печений Сергій (2004), Скічко Артем (2005), Солопан Олексій (1982), Чимаобі Гектор (1999)

Подробнее...

Завка - Друга ліга - 2021


СК «Атлетик» (Білогородка) – кольори рожево- чорні та чорні, домашній стадіон – «Колос» Білогородка, пошта:
kovalchuk_vadym@ukr.net

Президент Вадим Ковальчук (093-006-57-01), головний тренер Євген Дідковський (093-396-50-73, адміністратор Микола Шуляк (093-653-53-88), лікар Ігор Боровик

Воротарі: Огоро Самуель (1995, Нігерія), Павлушенко Дмитро (2000)

Захисники: Аракелов Геннадій (1996), Дакал Віталій (1993), Дідковський Євген (1988), Калашніков Владислав (1993), Мусійчук Павло (1997), Наумов Гліб (1989), Олареваджу Енох (2001, Нігерія), Пінькас Василь (1991),  Скиба Володимир (1995), Храпач Роман (1994), Яловенко Дмитро (1995)

Півзахисники: Алейє Джон (2000), Борисюк Роман (1992), Дуглас Еммануель (2003), Емоді Майкл (1999, Нігерія),  Іжик Дмитро (1985), Йєбріфадор Габріель (1994, Нігерія),  Калита Артур (1991),  Ковальчук Вадим (1992), Колодчук Сергій (1989), Кулачко Дмитро (2000), Лазаренко Сергій (1997),  Лещенко Вадим (1991), Одогву Дівайн (2003),  Пальок Дмитро (1998), Пінчук Іван (1984), Яменко Сергій (1988)

Нападники: Гнатенко Віталій (1988), Ікечукву Ерік (1996, Нігерія), Кібальчук Дмитро (1990), Кучма Артем (1989), Пугачов Олександр (1989), Холдер Вінтон (1995, Ліберія), Шуляк Микола (1990)

Подробнее...

Завка -Перша ліга - 2021



ФК «Альтіс» (Копилів) – кольори сині, домашній стадіон – «Копилів Арена» Копилів (тимчасово на реконструкції), пошта:
sashakovchak@ukr.net

Президент Олександр Ковчак (095-273-88-09), головний тренер Сергій Шугайло (067-326-68-77)

Воротарі: Заброда Олег (1981), Зуєв Андрій (1994), Русалим Олег (2003)

Захисники: Белуха Олексій (1998), Горовенко Ярослав (1991), Депутат Костянтин (1989), Ковчак Дмитро (1988), Кос Володимир (1991), Кохан Володимир (1991),  Рудобаба Іван (1994), Швець Дмитро (2000),

Півзахисники: Баркая Тенгіз (1997), Бірюк Ілля (1987), Бугайчук Олег (2000), Бурдейний Олексій (1987),   Гноєвський Павло (1994), Горбецький Олександр (1995), Горбецький Сергій (1995), Каліман Андрій (1998), Касіч Вадим (1989), Ковчак Олександр (1982), Кондратенко Олександр (1998), Муха Олексій (1992),  Расюк Денис (1992), Сидоров Олексій (1997), Суханов Ярослав (1993), Тарасюк Артем (2000), Фроленок Данило (2001), Школьников Кирило (1990)

Нападники: Зборщик Микола (1983), Муха Сергій (1995), Строгонов Олександр (1981), Тюлєбаєв Олег (1998), Шестак Ігор (1997)

Подробнее...

Завка - Суперліга - 2021


ФК «Баварія» (Святопетрівське) – кольори червоні та сині, домашній стадіон «Шкільний» Святопетрівське, пошта:
fc.bavaria@ukr.net

Президент Сергій Могіленко, спортивний директор Денис Неведомський (093-320-29-06), головний тренер Павло Понежда (097-735-10-62)

Воротарі: Глушковський Олександр (1988), Гребенюк Володимир (1987), Кулініч Артем (1994), Пославський Олександр (1990), Яковенко Дмитро (1993)

Захисники: Баранович Роман (1990), Даценко Сергій (1987),  Криворучко Артем (1996), Намчук Ярослав (1994), Ткачук Юрій (1989)

Півзахисники: Білоцерківець Едуард (2001), Іллічов Олексій (1987), Маринчук Денис (1984), Мар’євич Андрій (1990), Живий Сергій (1984),  Поздєєв Олександр (1986), Саківський Євген (1988), Самборський Володимир (1985), Скакун Дмитро (1993), Стребков Олександр (1992), Ткаченко Едуард (1992), Чапала Артур (2002),  Щериця Юрій (1994), 

Нападники: Будзько Олег (1989), Коропецький Василь (1986), Сіренко Олег (1997), Тимко Дмитро (2002), Діді Ашраф (1998)

По списку «Б» (дочірня команда) проходять захисник Акопян Давид (1990), захисник Андріїшин Сергій (1988), нападник Коровіков Віктор (1994), нападник Неведомський Денис (1985), захисник Ятленко Андрій (1988)

Подробнее...

Нас чекає двобій лідерів…


Анонс п
ятого  туру Києво – Святошинської Суперліги

Суперліга підходить до екватору, відповідно боротьба загострюється на всіх поверхах турнірної таблиці. Запрошуємо шанувальників футболу відвідати матчі найкращих команд нашого регіону та спостерігати за найцікавішими баталіями в прямому ефірі на Ю-туб! Не пропустіть – це краще за професійний футбол, бо тут ви знайдете щирі емоції та яскраві враження безпосередньо в епіцентрі футбольних пристрастей! 

Подробнее...

Відеогалерея


Спец

АФСК Київ 5-2 МФК Первомайськ

ФК ЦСКА (КиЇв) 0:1 ФК Динамо (Вишневе)

СК Прогрес 1 0 ФК Гостинний Двір

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81