Beach Soccer Cup - 2018. Фінал.


Півфінальні матчі

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

ФК Новосілки-Чабани

 

ФК Енергія (Чабани)

 19.08

 10:00

Корчагін-Парк

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

ФК Джуніорс-CБ (К-Святошинський р-н)

  19.08 

 11:00

Корчагін-Парк

Матч за 9 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

СК Софія–2 (Соф.Борщагівка)

 +:-

СК Софія (Соф.Борщагівка)

19.08

 —-

Корчагін-Парк

 Матч за 7 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

СК Віннер (Боярка)

 19.08

 12:00

 Корчагін-Парк

Матч за 5 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

SC Гатне

 +:-

СК 179 (Київ)

19.08

 —

Корчагін-Парк

Матч за 3 місце

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

 

 

 

19.08 

 13:00

Корчагін-Парк

Фінал

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

 

 

 

 

 19.08

 14:00

Корчагін-Парк

10-12 тур відкритого чемпіонату (Вища ліга) та відкритих першостей (Перша-Третя ліги) сезону 2018 року.


1
0 тур Вища ліга (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

ФК Джуніорс - СБ (К-Святошинський р-н)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

47

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

48

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

49

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

50

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

10 тур Перша ліга (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

СК Чайка (П.-П.Борщагівка)

 

ФК Лука (Гореничі)

 

 

 

47

ФК Атлетік (Білогородка)

 

ФК Кімерка (Гостомель)

 

 

 

48

ФК Колос (Мотижин)

 

ФК Вишневе

 

 

 

49

СК Шпитьки

 

ФК Global (Чабани - Новосілки)

 

 

 

50

ФК Гореничі

 

SC Гатне

 

 

 

10 тур Друга ліга (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

---

---

ФК Динамо (Вишневе)

---

---

---

47

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

48

СК Віннер (Боярка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

49

ФК Хотів

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

50

СК Забір'я

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

12 тур Третя ліга (Група А) (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

45

ФК Княжичі

 

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

 

 

46

ФК Стоянка

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

47

ФК Стара Боярка

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

48

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

12 тур Третя ліга (Група Б) (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

45

СК Прогрес (Крюківщина)

 

ФК Омега (Тарасівка)

 

 

 

46

ФК Прометей (Нове)

 

ФК Ветеран (Боярка)

 

 

 

47

SC Гатне - 2

 

ФК Стимул (Юрівка)

 

 

 

48

ФК Ходосівка

 

СК Софія - 2 (Соф.Борщагівка)

 

 

 

Календар ( друге коло) Третя ліга (Групи А-Б)


12 тур (
24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

45

ФК Княжичі

 

ФК 40 (Гореничі - Шпитьки)

 

 

 

46

ФК Стоянка

 

ФК Дмитрівка

 

 

 

47

ФК Стара Боярка

 

СК Білгород (Білогородка)

 

 

 

48

ФК Ширма (Білогородка)

 

ФК Вишневе - 2

 

 

 

Подробнее...

Календар ( друге коло) Друга ліга


10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

 

 

ФК Динамо (Вишневе)

 

 

 

47

ФК Білокняжич (Іванковичі)

 

ФК Колос (Музичі)

 

 

 

48

СК Віннер (Боярка)

 

СФК Сокіл (Мих.Рубежівка)

 

 

 

49

ФК Хотів

 

ФК УФАМ (Білогородка)

 

 

 

50

СК Забір'я

 

ФК Нива (Бузова)

 

 

 

Календар ( друге коло) Перша ліга


10 тур (24.08 - 26.08)
Команда
Рахунок
Команда
Дата
Час
Місце проведення
46
СК Чайка (П.-П.Борщагівка)
 
ФК Лука (Гореничі)
 
 
 
47
ФК Атлетік (Білогородка)
 
ФК Кімерка (Гостомель)
 
 
 
48
ФК Колос (Мотижин)
 
ФК Вишневе
 
 
 
49
СК Шпитьки
 
ФК Global (Чабани - Новосілки)
 
 
 
50
ФК Гореничі
 
SC Гатне
 
 
 

Подробнее...

Календар ( друге коло) Вища ліга


10 тур (24.08 - 26.08)

Команда

Рахунок

Команда

Дата

Час

Місце проведення

46

ФК Джуніорс - СБ  (К-Святошинський р-н)

 

ФК Кудрівка - Ірпінь (Ірпінь)

 

 

 

47

ФК Барс (Ірпінь)

 

ФК Гостинний Двір (Вишневе)

 

 

 

48

ФК Арсенал (Боярка)

 

ФК Гостомель

 

 

 

49

СК Софія (Соф.Борщагівка)

 

ФК Зеніт (Святопетрівське)

 

 

 

50

ФК Факел (Гостомель)

 

ФК Локомотив (Вишневе)

 

 

 

 

Подробнее...

Відеогалерея


Інтервю Олега Самченка після матчу з Джуніорс-СБ

ФК Кудрівка-Ірпінь 1:4 ФК Джуніорс (Шпитьки)

Відкриття стадіона Нептун

Summer Cup - 2018

 

Фотогалерея


Контакти


м. Київ пр. Перемоги 126, каб. № 9.

тел.(факс) (044) 284-24-25

E-mail: ksrff@ukr.net

пн - 10:00 - 13:00

ср - 17:00 - 19:00

пт - 17:00 - 19:00


Голова КСРФФ:

Чалий Валерій Іванович

050-161-04-47


Заступник голови:

Карабкін Ярослав Станіславович

063-323-41-94


Секретар:

Карабкіна Каріна Вадимівна

093-209-30-81