Сьогодні відзначає свій день народження наш старший товариш та наставник, технічний директор Київської обласної федерації футболу Валерій Петрович Валерко! Києво-Святошинська футбольна спільнота щиро вітає іменинника та бажає міцного здоров’я, молодечої наснаги, творчого натхнення та чудового настрою для втілення всіх мрій і бажань! Нехай легко пишеться та мудро керується! З роси й води Вам, Валерію Петровичу!

Подробнее...

«Соколу» - пощастило, «Меліоратору» - ні…

Огляд дев
ятого туру чемпіонату Київщини.

«Меліоратор» оступився, але залишився лідером.Бучанці змушують нас звикати до свого беззубого виступу на чужому полі. Третій матч поспіль Дмитро Дубас і його партнери безпорадні в атаках поза «Ювілейним». Хоча при цьому вони наступають і створюють моменти, але взяти ворота господарів не можуть. Не в останню чергу тому, що футболісти виходять на поле розслабленими, з усвідомленням свого високого статусу ситуативного лідера і ніби в очікуванні капітуляції суперника без опору. А коли з’ясовується, що таки мають справу з опонентом, налаштованим на рішучу боротьбу, відновити бездоганний в найкращих матчах настрій та груповий маневр, — уже не спроможні. Так сталось і в Лютежі, де «Меліоратор» пропустив швидкий друготаймовий гол і відігратися не зумів. Цей матч запам’ятається ще й курйозним та рідкісним, як для змагань такого високого рангу, випадком – неявкою арбітра, обов’язки якого довелося виконувати асистенту. Гра проходила в спекотну погоду на штучному полі о 14:00, важко сказати чи саме це стало причиною кволих дій гостей, але по грі важко було навіть припустити, що зустрічаються перша та остання команди чемпіонату. В господарів активніше виглядали фланги, особливо – правий, де  частенько не встигав за своїм опонентом лівий «бек» гостей, простріли звідти несли потенційну загрозу воротам Яковчука. У «Меліоратора» мусив забивати Скуратівський, який, накрутивши трьох захисників в штрафній господарів, отримав по ногах, але вирішив не падати, а пробитии - удар вийшов несильним, краще б впав... Відчувалась відсутність травмованих  Масника та Мар'євича, в центрі поля не вистачало конструктиву діям бучанців. В другій половині рівна гра продовжувалася, але вишгородці скористалися чудовим подарунком від  оборонця суперників, який головою скинув м'яча прямо на ногу нападнику господарів -  той «розстріляв» Яковчука з близької відстані. В подальшому бучанці були  активними, але на завершальній стадії їм не вистачало холоднокровності та концентрації.

«Чайка» розгромила «Буковину»

«Чайка» здобула ефектну і красиву перемогу на виїзді над чернівецькою «Буковиною» з рахунком 4:0! Це найбільша перемога наших земляків за поки що недовгу історію виступів на професійному рівні. Перший гол господарі пропустили, прогавивши  флангову атаку «Чайки». Новобранець команди з пристоличного регіону Яцик виграв верхову дуель, і комбінація продовжилася через інший край, де Шевчук обіграв суперника і покотив м'яча на того ж Яцика. Костянтин в дотик поцілив у дальній кут! Не минуло й п'яти хвилин, як рахунок подвоївся.  Шевчук «обікрав» Батрака при прийомі м'яча, прорвався до воріт і знову покотив м'яч на хід Яцику, який  вразив ціль ударом в дотик - 0:2! Ще в першому таймі рахунок став великим: довга передача, необачна скидка назад від захисників, запізнілий вихід зворіт голкіпера  і удар в порожні ворота від Тименка. В другому таймі був забитий лише один гол, який зробив перемогу «Чайки» вражаючою. На «екваторі» другої половини матчу успіх гостям знову приніс банальний закид вперед. Скориставшись провалом захисної лінії «Буковини» Січкарук реалізував практично футбольний «булліт». На самоті добігши  до воріт, нападник пробив повз воротаря - 0:4!

«Чайка»: травневий марафон продовжується…

Огляд матчів нашого представника в професійному футболі

23 тур

Дуже непрості взаємини у цих суперників - обидва матчі в сезоні були напружені, а останній, на полі «Вереса», завершився скандалом - технічною перемогою гостей через зайву заміну в господарів. Отож, вже навіть через це треба було поставитися до гостей з Київщини з обережністю. А що вже говорити про той факт, що «Чайка» навесні стала грати на порядок впевненіше і успішніше самих рівнян. Ось і вийшло, що «Чайка» їхала в Рівненську область теоретично як недавній аутсайдер, а на ділі - сусід по таблиці, який хотів скоротити відставання до чотирьох очок. Перший тайм підтвердив таку думку. І справді, на гострий випад Сада відповів дальнім ударом Сухенко. На численні подачі господарів гості відповідали своїми навісами і кутовими. «Верес» був трішки швидше - відразу кілька разів було гостро після прострілів Семенчука. Одного разу Шестаков мітив у ціль, але суперник встиг заблокувати цей удар. Над поперечиною пробивав Гребенюк. Але тим часом «Чайка» цілком могла повести в рахунку, коли Шевчук завершував прострілом і одночасно -  ударом свій шалений прохід. Як м'яч прокотився вздовж лінії, не опинившись у воротах - загадка. А ще ж били здалеку Мірошников і Цурупін, Тименко двічі не влучив по цілі, спритно ухиляючись від захисників.

«Сокіл» та «Меліоратор» здобувають чергові перемоги…

Огляд восьмого туру чемпіонату Київської області

«Сокіл» провів черговий поєдинок у чемпіонаті Київської області та перервав неприємну безгольову серію з трьох матчів. Суперником підопічних Олега Самченка став ФК «ДГ Шевченківське» (Денихівка). Незважаючи на статус аутсайдера чемпіонату, гості мало в чому поступалися «соколятам», а епізодами навіть переважали суперника. Різницю у матчі гарантував абсолютно протилежний підхід команд до реалізації гольових моментів. У «ДГ Шевченківське» їх було, можливо, навіть більше. Проте, у деяких епізодах футболісти з Денихівки пробили повз ворота, а в інших знову блискуче проявив себе Денис Толєбаєв. Щодо «Сокола», то підопічні Олега Самченка втілили у гол ледь не першу ж свою нагоду. Окодува з правого флангу виконав подачу у штрафний майданчик, де Микола Весельський звільнився з-під опіки захисника і головою завдав удару у ближній кут воріт. Для нападника цей гол став третім у сезоні. Наразі це найкращий показник «Сокола» у цьогорічному чемпіонаті області. Наприкінці першого тайму «соколята» мали нагоду для того, щоб подвоїти свою перевагу у рахунку. Віталій Ємельянов з правого флангу виконав відмінну подачу, а Кирило Скринник головою відправив м’яч у стійку воріт. По перерві каркас воріт ще раз врятував «ДГ Шевченківське», але ненадовго. На добиванні вдало зіграв Юрій Сапоненко – саме він збільшив перевагу «Сокола» до двох м’ячів. Третій гол «соколята» забили вже у компенсований арбітром час. Віталій Ємельянов сильним ударом зі штрафного з гострого кута застав зненацька голкіпера.

«Рубікон» переслідують невдачі…

Огляд останніх матчів вишнівської команди в чемпіонаті України серед аматорів

Виїзд на гру з одним із лідерів групи для «Рубікона» завершився невдало. Тим не менш, із першим голом долиняни дещо  затягнули. Ба, більше – гості з Київщини (в основному, через фланги) провели відразу кілька перспективних атак – щоправда, без гідного завершення. Але «Альянс» грав також «без воріт», тож голкіпер Стриж, який повернувся в заявку «Рубікону» в статусі граючого тренера воротарів, після масованих атак, здебільшого, не вступав у гру безпосередньо. Зате невдовзі після перерви господарям вдалася розлога атака, яка й дала їм бажане полегшення. Сидоренко підключив Танчика, той навісив з правого краю. Зрібняк не зміг нормально пробити головою, зате від вишнівчанина Древаля м’яч відскочив до Сулеймана, і Фарид у падінні проштовхнув м’яча повз воротаря – 1:0. Це п’ятий гол форварда в чемпіонаті – й перший цього року, адже він лише минулого туру повернувся в гру після травми. Звісно, мінімальну перевагу ще треба було розвинути – тим більше, що гості також атакували, й одного разу Тищенко міг добре замикати навіс з правого краю головою, натомість, погано влучив по м’ячу й пустив його вище цілі. Але «Альянс» в цілому контролював хід подій і неодноразово міг збільшувати свою перевагу. В.Шарай, Зрібняк, Лучик, Душин пробивали з різних позицій, але зняти всі питання вдалося лише під кінець матчу. Лучик м’якою підсічкою на хід вивів Шарая через лівий край на ударну позицію, а Владислав спокійно пробив повз воротаря – 2:0.